ישראלים

ישראלים

אחרי שבועיים בהם כשל עידן לשם לעבור את שמינית הגמר בטורנירי 25K בקנדה בהם הוא משתתף. אתמול הצליח להעפיל לרבע שישוחק היום, מול אותו האמריקאי שהדיח אותו בשמינית בשבוע שעבר (ב 3 מערכות) ומדורג 544 בעולם. נקווה שהפעם לשם יהיה עם ידו על העליונה... בהצלחה

אגב, גם צוקרמן התחיל את הטורניר הזה והודח כבר בסיבוב הראשון

פוטנציאל גדול, הגיע גם לשלבים המכריעים ברולאן גארוס

אם אני לא טועה נולד בישראל למשפחת עולים מרוסיה, שירדו לקנדה כשהיה צעיר מאוד. עודד יעקב מכיר אותו היטב, כמי שמנהל שם את פרויקט הצעירים. אולי ישכנע אותו לחזור לארץ

המשחק הופסק (לא יודע למה) 6:5 ללשם בסט השני (ללא שבירות)

כמה מילים על המשחק...
ראשית, היריב הוא פטר פולנסקי, לפני פחות משנתיים דורג 122 בעולם, אבל היה פצוע במרבית השנה שעברה ובקושי שיחק, ועכשיו הוא בעיצומו של הקאמבק.
פולנסקי שיחק בשלושת טורנירי ה 25K בקנדה בשלושת השבועות האחרונים, הוא ניצח את שני הראשונים כשהוא מאבד רק מערכה אחת (לקנדי אחר שממתין בגמר ומדורג באזור ב 300) ובכל שאר המשחקים הוא מנצח בקלילות רבה (הפסיד בממוצע 4-5 גיימים למשחק). בקיצור, הבחור הגיע למפגש מול לשם בכושר כשמאחוריו 13 נצחונות רצופים (הפסיד רק סט בודד כפי שציינתי).

המשחק נפתח עם שבירה כשלשם מגיש, עידן עשה 2 דאבלים בגיים הזה (אולי התרגשות? בכ"ז חצי גמר 25K, לא יודע אם זה הישג השיא שלו) והקנדי ניצל את הזדמנות השבירה הראשונה שניתנה לו. משם עידן לא נפל מיריבו, אבל לא הצליח לשבור בחזרה (היתה לו הזדמנות אחת) והסט נגמר 6:4 (הקנדי לא הגיע לעוד נקודת שבירה בסט).

הסט השני הלך צמוד צמוד (ללא שבירות, לשני השחקנים היו 3 הזדמנויות שלא נוצלו), ללשם אף היתה נקודת מערכה על ההגשות של הקנדי.

לא יודע איך יסתיים המשחק, אבל לדעתי לשם מוכיח פה שיש לו פוטנציאל, הוא משחק נגד שחקן ביתי, מנוסה (בן 28) שמצוי בכושר נהדר (200 ברייס לפני המשחק הזה) והוא לא נופל ממנו.

amirfeld

New member
כמה עדכונים

1.לשם הפסיד בשלוש מערכות.
2.יצאה ההגרלה של דודי בנויפוט דודי מדורג 7 בטורניר
קיבל את לואקס לצקו הסלובקי
דודי גם משחק זוגות בטורניר יחד עם ג'רדן תופסון האוסטראלי
הם יפגשו זוג אוסטראלי אחר
כריס ג'טיוני וסם גרות
הטורניר הוא מסידרת atp 250 על דשא
3.יוני נכנס לטורניר 500 בהמבורג על חימר ישחק עם בו זוג ארגנטינאי ישחקו נגד זוג צרפתי פול הנרי מתיו ובנוה פייר
כשגם גם פלמינג בטורניר עם בן זוג אחר
לא יודע מה אומר

בר בוצר בגמר הפיוצ'ר החלש מאוד בטורקיה

יפסיד בגמר מן הסתם ליאניק יאנקוביץ', הצרפתי הוותיק (27) שמדובר בשלהי הטופ 300, אבל לפחות קושש עוד כמה נקודות. אם במקרה ינצח, ייכנס לטופ 500 וישלים שם רביעייה ישראלית (יחד עם סלע, וינטרוב ולשם) לראשונה מאז הפרישה של אוקון ולוי.

גם שלי קרוליצקי בגמר טורניר G2 בצ'כיה

אחרי תקופה לא יציבה, שלי מצליחה לחבר 4 ניצחונות רצופים, ובכך קובעת את הישג השיא שלה בנוער, גמר טורניר G2
&nbsp
שלי הבטיחה לעצמה כניסה לטופ 100 לנוער, ובכך יהיו לנו שני שחקני נוער בטופ 100, גם בנערים וגם בנערות, משהו שלדעתי לא התרחש מאז 2013 עם אור רם ופטיוק
&nbsp
בגמר היא תפגוש נערונת שרק בעוד שבועיים תחגוג 14, שניצחה בחצי הגמר יפנית שמדורגת 33 בעולם, כך ש...מדובר בנערונת מוכשרת למדי.
&nbsp
ניצחון של קרוליצקי יעלה אותה לאזור ה70 בעולם, ויכניסה אותה בוודאות לפחות למוקדמות ארה"ב הפתוחה.

דודי מדורג 7 בהגרלה הראשית של ניפורט (דשא)

סיבוב ראשון מול לצקו הסלובקי. זה יהיה המפגש ה 7 בין השניים (5:1 לדודי).
הסלובקי מגיע בכושר לא רע על הדשא, אחרי שעשה סיבוב שלישי בוימבלדון (הדיח את קרלוביץ ב 4 מערכות) ואיפלו ניצח את אמיר על הדשא ההולנדי בטורניר ההכנה :)
&nbsp
הגרלה לא פשוטה לדודי, אבל בהחלט עבירה.
&nbsp
&nbsp

שלי קרוליצקי מנצחת בקלילות בגמר 2-6 2-6 וזוכה בטורניר

שבוע ענק לשלי, תעלה לאזור המקום ה70 בעולם, ואם תרוויח עוד כמה נקודות באליפות אירופה לנוער בשוויץ שתחל בעוד שבוע, היא עשויה אפילו להיכנס ישירות לMD ביו אס אופן

לא ברור למה אף אחד כאן לא מעדכן על אמיר...

מדורג 2 במוקדמות ויפגוש ממש עוד מעט את איוון קינג(334 בעולם)
אם ינצח יפגוש ככל הנראה את המדורג 5 במוקדמות פראנק דניצ'ביץ' הקנדי, שהוא שחקן דשא נהדר עם הגשות נהדרות(בנוטניגהאם עלה מהמוקדמות עד לשמינית הגמר כשבדרך הוא מדיח את קוקושקין)
&nbsp
אם דניצ'ביץ' וויתר על צ'לנג'ר ביתי בקנדה בשביל לשחק פה...כנראה שהוא מאמין שיוכל להגיע רחוק
אמיר לא יהיה פייבוריט במשחק הזה למרות הבדלי הדירוג.

היכולת שלו מדאיגה בלי קשר למשחק הזה

מאז שהוא חזר מהפציעה הוא לא אותו שחקן
&nbsp
ההבדלים בין 200 בעולם ל300 בעולם הם זניחים, על אחת כמה וכמה על דשא שידוע כמשטח שמצמצם פערים.
&nbsp
כנראה שההבדל הוא בעיקר מנטלי, כי אמיר בסופו של דבר ניצח את נקודות המפתח בשני שוברי השיוויון
&nbsp
בכל מקרה דניצ'ביץ' זה סיפור אחר לגמרי, אני די אופתע אם אמיר ינצח אותו.

למעלה