מצא את הסיבוב, ווימבלדון

TweenerDropShot

New member
מצא את הסיבוב, ווימבלדון

החוקים המקוריים כפי שניסחתי אותם בהתחלה כאן.

החלטתי בכל מקרה לבצע עוד ניסיון כי אני חושב שיש למשחק פוטנציאל ועניין.

בניגוד לחלק מהמבקרים של הענף, אני חושב שבנסיבות של הסבב כרגע דווקא הסיכויים לזכות במשחק על פני הסואסייד יעלו ככל שהדומיננטיות של סרינה תדעך והטופ 20 יתייצב,. עם זאת, אני מסכים שמה מקשה על ניהול המשחק הוא שכל משתתף נאלץ לבחור בעצמו איזה סיבוב הוא צריך וזה כלל נוסף שאני מתכוון לשנות:

עם יציאת ההגרלה, כל משתתף יבחר איזה סיבוב יש לו לדעתו הכי סיכוי לקלוע לחיזוי המשחקים לסיבוב הבא עפ"י המפתח המוכר של 1:4:

32/128 - נוותר על הסיבוב הראשון בסלאמים כי אף אחד לא יצליח לקלוע ל-16 משחקים מלאים...
12/64 - תבחרו 6 משחקים מכלל ההגרלה שתהיו בסיבוב השלישי.
8/32 - תבחרו 4 משחקים מכלל הגרלה שתהיו בסיבוב הרביעי.
4/16 - תבחרו 2 משחקים מכלל ההגרלה שתהיו ברבע הגמר.
1/4 - תבחרו משחק מרבע מההגרלה של מי שתהיינה ברבע אחד.
4/4 - בחצי תבחרו את 4 השחקניות שלדעתכם אמורות להגיע לחצי.

עכשיו כדי שלא יהיו בלבולים כבר בהתחלה נקביל זאת עפ"י הסיבוב המיועד:

בסיבוב השני יש לבחור 12 שחקניות
בסיבוב השלישי יש לבחור 8 שחקניות
בסיבוב הרביעי יש לבחור 4 שחקניות
ברבע יש לבחור שתי שחקניות
בחצי יש לבחור 4 עולות לחצאי הגמר

אני אפתח עוד מעט הרשמה בה כל משתתף שרוצה לשחק, יצהיר עפ"י ההגרלה שאצרף איזה סיבוב הוא מתכוון לבחור כך שידע מראש מתי עליו להמר ולא להסתבך במהלך הטורניר מה הכי כדאי לו. כך עולה אמנם רמת הסיכון במשחק, אבל הלוגיסטיקה מאפשרת לכל המשתתפים ולמנהל להבין היכן כל אחד עומד. זה מצריך מצד המשתתפים לקחת סיכון מחושב איזה סיבוב יתאים להערכה שלהם ולהמר בכל מקרה באותו הסיבוב שבחרו גם אם השחקניות שהגיעו לא כפי שסברו.

אם יהיו יותר משלושה משתתפים, אז אני אפתח את הסיבוב הראשון ביום שני.

TweenerDropShot

New member
בחירת סיבוב

שרשרו איזה סיבוב אתם מתכוונים להמר-
2
3
4
רבע
חצי

כאמור ניתן לבחור בסיבוב נמוכים ולזכות אם אף אחד לא בהמשך ינחש נכון או לעומת זאת לבחור בחצי הגמר ולגלות כי זה הסיבוב הכי קשה לבחירה, לכן הקפידו לקחת את כל השיקולים לפני כי לא ניתן לשנות במהלך המשחק.

TweenerDropShot

New member
ניתן לבחור

עד תחילת הסיבוב השני, כדי לבחור בסיבוב השלישי. בסיבוב השני כבר לא ניתן לבחור כי הסיבוב הראשון החל, אבל גם לא צפיתי שיבחרו ולכן סיום ההרשמה בתחילת הסיבוב השני.

למעלה