רולאן גארוס (גברים ) - שני 23/5

דנה1982

New member
דימיטרוב... דימיטרוב...

משחק הטניס הראשון שאני רואה בערך מאז אוסטרליה, וזה מה שמגיע לי?
&nbsp
איזה בייבי ואיזה פד... חוץ מהבלחה בווימבלדון לפני שנתיים הבחור לא ממש עשה כלום, ולפי המשחק הזה אפשר להבין למה.

kingRF

New member
הטורניר הזה מתפתח כמוזר למדי למדורגים

וואורינקה הסתבך מעבר לצפוי מול רוסול. צ'יליץ' גם כן בפיגור 2-1 מול מה שמו הארגנטינאי. גם פאייר וסוק נקלעו לקשיים. ג'ונסון הפסיד לורדסקו, אבל ממנו לא ציפינו ליותר מדי. קליזאן ודימיטרוב לא היו מדורגים, אבל גם הם הפסידו משחקים, שהיו צריכים להיות שלהם.

המזל של מארי, שמשחק כרגע ברמה של קאנטרי להבות חביבה, שסטאפנק ככל הנראה לא יפסיק להשלים סנסציה כבר היום. 20:16 שעון צרפת. לא נשאר להם יותר מדי שעות אור.

וזה לא המזל של מארי זה המזל של סטאפנק

כי אם היו משחקים את כל החמש היום מארי היה יכול לקוות שסטאפנק יתעייף לפניו. זה לא יקרה. אני משוכנע שמארי מפסיד את המשחק הזה. יש לו את הקטע הזה עם סטאפנק. הוא פשוט מכשף אותו. אני אמרתי כשהוא קיבל אותו בהגרלה שהוא יוציא לו את המיץ ובכושר כזה של שניהם היום, מארי הולך הבייתה.

מארי יכול לבוא בטענות רק לעצמו

הוא שיחק מחפיר ממש. אחד מאותם ימים שבהם הוא נראה כאילו הוא הגיע למשחק ישר מהפאב והוא מנסה להבין את החוקים של המשחק. סטאפנק היה בסדר, לא יותר מזה. לא חושב שמשיכות הזמן שלו היו מעבר למקובל. מארי בטח היה עושה אותו דבר. נדמה לי שהפער בין סוף נקודה לחבטות ההגשה שלו במערכות הראשונות היה 26 שניות, בשתיים האחרונות זה ירד ל13.

למעלה