מצא את הסיבוב, מדריד

TweenerDropShot

New member
מצא את הסיבוב, מדריד

בטורניר שטוטגרט ניצחו לאונרדו וזהו ו-damat שבחרו ברבע הגמר משחקים שונים.

טורניר מדריד הוא טורניר פרמייר חובה ולכן ישר נתחיל מ-12/64 מהשחקניות שאמורות להיות בסיבוב השני. אין Bye ולכן צריך לבחור ב-12 שחקניות של 6 משחקים כבר בסיבוב הראשון.

כאמור ניתן לבחור באיזה סיבוב לבחור משחקים בסולם הבא:
בסיבוב השני 6 משחקים - 12/64
בסיבוב השלישי 4 משחקים - 8/32
בסיבוב הרביעי 2 משחקים - 4/16
ברבע הגמר משחק אחד - 1/4
בחצי הגמר את את חצאי הגמר - 1/2:4=2

המנצח הוא מי שיחזה את המשחקים הקיימים בסיבוב המתקדם ביותר.
סיבוב שלא בוחרים בו כלל יפסל.

החלטתי לעת-עתה להמשיך את בבחירה לפי סיבוב, בעתיד ננסה בחירה של כל הסיבובים בתחילת הטורניר
אפתח את הסיבוב הראשון ברגע שיגמרו המוקדמות.

dmamet

New member
שאלות הבהרה

1. לא ברור לי אם עכשיו אני אמור לבחור מהסיבוב הראשון, או שזה בסדר אם אחליט נניח לבחור עכשיו את משחקי חצי הגמר.
&nbsp
2. נניח שבחרתי עכשיו ששה משחקים מהסיבוב הראשון וטעיתי (באחד או יותר). האם יצאתי בשלב זה המשחק?
אם כן, למה שאבחר עכשיו ולא אחכה לחצי הגמר?
&nbsp
3. נניח שהחלטתי ללכת על חצי הגמר. האם יש משמעות לכך שאבחר עכשיו (לפני הסיבוב הראשון ) לעומת האפשרות שאמתין עד שייקבעו רבעי הגמר ורק אז אבחר את משחקי חצי הגמר ?

TweenerDropShot

New member
תשובות

1. המטרה היא לבחור סיבוב אחד, הרעיון המקורי הוא שיבחרו בהתחלת הטורניר אבל כרגע יבחרו לפני כל סיבוב.

2.אם טעית בסיבוב מסויים לא תוכל לבחור בהמשך, המטרה של המשחק היא לבחור את הסיבוב שרוב הסיכויים שלך לא לטעות בשום משחק בהתאם להגרלה.

3. כאמור לשאלה הראשונה, יש קשיים אובייקטיבים שונים בשני הגרסאות של המשחק והוא נבנה בהתאם לכך שנראה כי היציבות בסבב עולה בשנים האחרונות. יש טורנירים שלדעתי ניתן יהיה לדעת מי העולות לחצי הגמר בקירוב.

הערה אחרונה, אם נראה שקשה לקלוע למספרים הקיימים כרגע בכל סיבוב, נשנה את מס' המשחקים אבל בעיקרון כמו שאמרתי בעבר ההימורים הם החלק המשני, מה שקובע זה בחירת הסיבוב.

לפי איך שאני הבנתי את המשחק

כל הטוויסט זה בעצם לדעת "מתי להיכנס" למשחק
הסיכוי ליפול בשלב הראשון הוא גדול, ולכן הרוב יעדיפו לוותר עליו
מצד שני, ככל שתחכה תמיד יהיה סיכוי שיקדימו אותך ויתפסו עליך יתרון
&nbsp
אני דווקא חושב שזה משחק מעניין במתכונתו הנוכחית
לדעתי רק צריך לעשות חוק שברגע ששחקן "תפס הימור", לא ניתן להמר את אותו הימור באופן זהה
ככה זה יצור הרבה יותר עניין במשחק שבו אנשים יהיו מחויבים ללכת על הימורים נועזים יותר על מנת לנצח.
&nbsp

TweenerDropShot

New member
סיבוב שני

מתברר שמדריד הוא כבר לא פריימייר חובה ואין בו 128 שחקניות, לא שמתי לב לזה בכלל, אז מורידים את מס' המשחקים ל-4, כלומר 8/32. אם כי עדיין יש לו סיבוב שלישי, אז קחו בחשבון אם יש לכם שני משחקים ל-4/16 או אחד לרבע.

מחר יגמרו סיבובי המוקדמות ויצאו לדרך הסיבוב הראשון.
בזמן סיבובי המוקדמות התחילו גם משחקים יחידים מהסיבוב הראשונים, ניתן לבחור גם בהן כמשחקים מיועדים לסיבוב השני כשהימור הוא על יריבתן.

בכותרת הבחירה יש לכתוב את הסיבוב המתאים(2, 3, 4, רבע, חצי)

מתוך 32 משחקים יש לבחור ב-4 משחקים מיועדים לסיבוב השלישי שאתם בטוחים בהם. כאמור ניתן לבחור במשחק מיועד שאחת השחקניות כבר ניצחה במהלך המוקדמות, בינתיים יש לכם את: ג'יורג'י, סביטולינה, מקארובה ומקהייל אבל יש עוד שני משחקים שלא הסתיימו. כמו כן, שימו לב מי העולות המוקדמות מחר כדי שתוכלו לבחור בהן לפני המשחק בסיבוב הראשון, אני אשתדל לעדכן מחר במהלך היום.

יש להימנע מלהעתיק הימורים אחד לאחד, במיוחד בשלבים המוקדמים כשיש בחירה רבה.

ההגרלה מצורפת.

TweenerDropShot

New member
שמינית גמר

מחר נגמר הסיבוב השני ויצאו לדרך משחקי הסיבוב השלישי שהם גם שמינית הגמר, 4/16.

בכותרת הבחירה יש לכתוב את הסיבוב המתאים(2, 3, 4, רבע, חצי)

מתוך 8 משחקים יש לבחור ב-2 משחקים המיועדים בשמינית הגמר שאתם בטוחים בהם. אם אין לכם שני משחקים מיועדים, קחו לסיבוב הבא בו יש לבחור משחק אחד לרבע הגמר או אם אתם מבינים מי תעלנה לחצי הגמר.

הימנעו מהעתקה המשחקים אחד לאחד.

הבחירה להמחשה:

סיבלקובה/גארסייה/-פבליוצ'נקובה/גיורג'י
סיגמונד/לוצ'יץ'-ברוני-קריסטאה/קובניץ'
אזרנקה/קורנה-קיצ'ירקו/איוונוביץ'
סביטולינה/גברילובה-וסנינה/קביטובה
האל/קאנפ-מקארובה/ביצ'ינסקי
פליסקובה/מקהייל-בגו/מוגורוסה
סוארז-נבארו/ליזיקי-סטוסור/ספארובה
סטיבנס/טיג-קיז/סטריקובה

בהצלחה.

dmamet

New member
טוב, אני באמת משתדל...

אני לא מצליח להבין. מצטער.
חשבתי שאני יכול לבחור עכשיו באיזה סיבוב שאני רוצה קדימה, ואני בחרתי לבחור ברבע הגמר.
&nbsp
עכשיו אני חושב שאולי ברבע הייתי אמור לבחור רק במשחק אחד, וזאת הבעייה בבחירה שלי?

לא כל כך ברור לי מה הולך פה

כתבת שמחר(היום) נגמר הסיבוב השני ויצאו לדרך משחקי הסיבוב השלישי, שהם גם שמינית גמר
אני ספציפית ראיתי את תום הסיבוב הראשון ושיצאו לדרך משחקי 32\1(שלב לפני שמינית הגמר)
&nbsp
מתוך 8 משחקים יש לבחור ב2 משחקים המיועדים בשמינית הגמר?
אני ספרתי 16 משחקים שמהם אכן אפשר לבחור 2 משחקים עתידיים בשמינית הגמר.
&nbsp
בבחירה שלך למטה, אתה אכן בחרת 2 משחקים אשר עתידיים לשמינית הגמר
ומתחת אלייך דמאמט בחר שני משחקים עתיידים לרבע הגמר
בקיצור...יצאתי מבולבל מכל הסיפור
&nbsp
זה באמת אחלה משחק, אבל יש לי מן תחושה שאתה איכשהו מצליח לסבך אותו עם ים הסברים שסותרים אחד את השני מדי הודעה
&nbsp
אבל אולי זה רק אני...

TweenerDropShot

New member
באמת זה ניסוח מבלבל

טוב שאתה מסב את תשומת הלב.

כי בעצם אני לא יודע אם יותר ברור להגיד על משחק שאתה מהמר עליו כמשחק נבחר(מהסיבוב הנוכחי) או משחק מהסיבוב הבא שהוא משחק מיועד.

אני חושב שעדיף להגיד כמה משחקים בסוף נדרש לבחור בסיבוב הקרוב.
2 מתוך 8 משחקים- כלומר 2 משחקים בשמינית הגמר שבהם נמצאות 4/16 שהיו באותם 16 משחקים בסיבוב השני.
זה יותר מדויק, אבל האם זה יותר ברור? לא נראה לי ;)

TweenerDropShot

New member
אגב כשכתבתי הסיבוב השלישי

באמת התכוונתי שכאן הסיבוב השלישי הוא כאן הוא שמינית הגמר כדי לראות איך זה משתלב במה בוחרים, ופה הייתה הטעות שלי כי הייתי צריך לציין שאכן מדובר בסיבוב הבא ולא כעת כפי שכתבתי.

TweenerDropShot

New member
המשחקים שנותרו למחר

ניתן עוד לבחור שניים מהם:
סיבלקובה/גארסייה/-פבליוצ'נקובה/גיורג'י
סיגמונד/לוצ'יץ'-ברוני-קריסטאה/קובניץ'
האלפ/קאנפ-מקארובה/ביצ'ינסקי
סוארז-נבארו/ליזיקי-סטוסור/ספארובה

TweenerDropShot

New member
רבע גמר

*|בכותרת הבחירה יש לכתוב את הסיבוב המתאים(2, 3, 4, רבע, חצי)

מתוך 4 משחקים של רבעי הגמר יש לבחור במשחק אחד מיועדים לרבע הגמר שאתם בטוחים בהם. נותרה עוד שמינית גמר אחת שלא הושלמה בחלק העליון, בינתיים ניתן לבחור בכל שלושת רבעי הגמר שנותר. במידה ולא מצאתם ניתן לחכות לשלב חצי הגמר.

רבעי הגמר שכבר ניתן לבחור:

אזרנקה/צ'יריקו-גברילובה/קוויטובה
האלפ/בצ'ינסקי-מקהייל/בגו
סוארז-נבארו/סטוסור-טיג/קיז

למעלה