הגרלות ישראלים לשבוע הבא

הגרלות סבירות לדודי ואמיר באוזבקיסטן

גל פרישות של הבכירים החליש משמעותית את הטורניר לשמחתם של הישראלים
&nbsp
דודי מדורג 1 בפער של 50 מקומות דירוג על המדורג 2(78 דודי לאומת 128 לקצ'נוב הרוסי)
&nbsp
דודי הגריל Q\LL בסיבוב הראשון, מה שאמור לסדר לו טיול קליל בסיבוב הראשון(אין אופציות מאיימות במוקדמות, אל דאגה)
&nbsp
סיבוב שני ניקולה מילוסביץ' הסרבי, לכאורה לא מדובר באיזה שחקן מפחיד כרגע, רק שהבחור בן ה20 הזה היה מדורג 1 לנוער לפני 3 שנים
דירוג השיא שלו הוא 219(הושג לפני חודש)
כך שפוטנציאל יש, ולא מן הנמנע שבקרוב תתחיל הפריצה שלו קדימה, בואו נקווה שזה לא יתחיל פה...
&nbsp
ברבע המדורג שדודי יכול לקבל הוא דימיטרי פופקו הקזחי המדורג 230, מודה שאין לי שום פיסת מידע על הבחור הזה, אפילו השם שלו לא מצלצל לי מוכר מצ'לנג'רים בעבר.
&nbsp
בחצי אם וכאשר ראדו אלבוט(3) המולדבי, או אסלן קראצ'ב הרוסי(8) (ולשעבר הישראלי)
&nbsp
&nbsp
אמיר מדורג 5, ובסיבוב הראשון ישחק מול אלכסנדרו בגה האיטלקי, גם עליו אין לי יותר מדי מה לספר.
בסיבוב השני אם וכאשר יאנג הטייוואני או טפבאק הצ'כי
וברבע אם וכאשר המדורג 2 קאצ'אנוב הרוסי, שנמצא בכושר נהדר, אבל על החימר...
&nbsp
בקיצור יהיה מעניין
הזדמנות באמת מצוינת לדודי לקחת את הטורניר ולהבטיח את ריו

amirfeld

New member
דודי מדורג ראשון בצלנצ'ר באוזבקיטן קיבל עול מהמוקדמות

אמיר מדורג חמישי באותו טוניר קיבל איטלקי מדורג 252 בעולם
אגב דודי עלה לגמר הזוגות באיסטנבול

גם אם כל הטופ-10 יפרשו מריו, ודודי יתחיל ישר בחצי גמר

אני עדיין נותן פחות מ- 1% שדודי יביא מדליה.
ככה שכל המרדף הפתטי הזה אחרי ריו כל-כך מגוחך בעיני, שאני אפילו לא יודע להסביר לעצמי במילים מה הקטע.
השאלה היחידה שם תהיה מי יהיה זה שייתן לדודי 6-2 6-1 בסיבוב הראשון.
החלק שיותר עצוב בעיניי, שאנחנו בתחילת מאי ודודי השיג כל העונה... ניצחון בודד בסבב ה- ATP
אז מה כל-כך קריטי במרדף המטופש הזה לריו כשאפילו שמינית גמר 250 אתה לא מצליח לעבור?

ונכון, הוא כבר עבר את גיל שלושים והסוף נראה מאד קרוב, ונכון, הוא כבר מפנים מה הוא שווה באמת בסבב (ובעיקר על החימר) - ועדיין עצוב לי לראות את דודי מתבזה בצ'אלנג'רים נחותים, עם 8 טיסות קונקשיין ולינה במדינות עולם שלישי, והכל בשם מרדף אחרי הישג ספורטיבי בידיוני, בשעה שיש טורנירי מאסטרס עם סכומי כסף מטורפים במרחק יריקה מהבית שהוא בכלל לא מעז להירשם אליהם.
תגנוב העפלה מהמוקדמות במאסטרס, עדיף פי מיליון מעוד זכיה בצ'אלנג'ר בלי שום יוקרה בקצה העולם, פינת שום מקום.

apy ape

New member
תשובות מהירות על קצה המזלג

- לפי הגישה שלך צריך להשאיר 90% מהמשלחת הישראלית בבית.
- השתתפות במשחקים האולימפיים היא נק' ציון בקריירה של טניסאי, והרבה מאוד רוצים להגיע לשם בשביל החוויה. לגיטימי ביותר.
- דודי הגיע לסיבוב שלישי בג"ס שזה קצת יותר משני נצחונות ATP
- הוא בטח לא המציא את הרעיון של לעשות נק' קלות בצ'לנג'רים כדי לבסס את מקומו בטופ 100. ראי איפה מדורגים שחקנים כמו ברנקיס ולורציני.
&nbsp

נו, ועדיין יש שוני ענק בין לשלוח שחיין מקום 35 באליפות העולם

שביום טוב יכול להפתיע במשחה חייו ולהיות שווה מקום בחצי הגמר, לבין לשלוח טניסאי שיודע (וכולם יודעים) שהמקום הריאלי שלו בעולם זה בסביבות המקום המאה, ובעזרת כל מיני "טריקים" הוא מקפיץ את עצמו נקודתית לסביבות המקום השישים בעולם.

ככה שבלי לפגוע בדודי, המקרה שלו רחוק שנות אור משאר המקרים של הספורטאים שלנו במשלחת.

זה כמו שנבחרת ישראל בכדורגל תקיים כל יומיים משחקי אימון מול נבחרת אנדורה ומלטה, בשביל לצבור ניקוד בדירוג של פיפ"א.
כמובן שזה כשר, אבל לא מקדם אותך לשום יעד אמיתי.

gulek1

New member
נו באמת

ושחר חשבה לרגע שתצליח לגנוב מדליה בלונדון? אז הייתה צריכה לפרוש מטניס? חוץ מזה, מה זה עסק שלך? הביזיון הוא רק בעיניך וכל אחד עושה מה שטוב לו בחיים ובקריירה. דודי מתפרנס מטניס וחווה לא מעט רגעי שיא מרגשים בדייוויס ובסלאמים מדי פעם, בשאר הזמן מתמודד היכן שמתאים לו.
וניטפלת לדודי, אפשר רק לנחש מה יהיה לך להגיד על אמיר או על בר בוצר למשל. כולם ספורטאים מקצועיים שגם עם הדירוג שלהם הגשימו את החלום של עשרות אלפי חובבי טניס. אני מעריץ את כולם.

alonshin

New member

אני, אם הייתי ספורטאי תחרותי, הייתי עושה ככל שביכולתי כדי להשתתף באולימפיאדה, ולא היה משנה לי בכלל אם יש לי סיכוי למדליה או לא.
זו חוויה בלתי נשכחת ומיוחדת של פעם בחיים (או 4 פעמים בחיים, אם קוראים לך אריק זאבי
)

דודי הגיע לשמינית ג"ס, לא סיבוב שלישי. ולגבי שדות של אירוסין

הוא חשב שנדאל היה צריך לפרוש כבר לפני שנתיים כי בשנה אחת הוא לא לקח את כל טורנירי החימר שהוא השתתף בהם רק את רובם ובגלל שהוא הפסיד לפוניני איזה משחק. יש לו סטנדרטים גבוהים לגבי מה מצדיק השתתפות של שחקן בטורניר. בגלל זה הוא מן הסתם פרש עוד לפני שהתחילה קריירת הטניס שלו כי הוא לא חשב שהוא יוכל לעשות גראנד סלאם קלנדרי כל שנה. הסטנדרטים של דודי (ושל רפא) קצת יותר נמוכים למזלו ולמזלנו (לא במקרה של רפא).

ועוד סיבה שבגללה מגיע לדודי לנסוע לריו

כל פעם שמישהו פותח כאן הודעה כדי לקרוא אותה דודי מתחיל לרוץ כמו מטורף על משטח חימר שזה לא המשטח האהוב עליו ולנסות להגיע לאותו כדור אבוד שאותו הוא ניסה להציל כבר פעמים רבות ללא הצלחה. והוא אף פעם לא מוותר. אז רק בשביל ההתמדה מגיע לו לנסוע לריו. ואם הוא יכול לקחת את מי ששתל כאן את קטעי הוידאו האלה ולהשאיר אותו בריו אז בכלל נודה לו.

אני חושב ש"אפי" התכוון לסיבוב שלישי ב 2016 ולא להישג השיא.

הוא הגיב ל"שדות" שכתב : "החלק שיותר עצוב בעיניי, שאנחנו בתחילת מאי ודודי השיג כל העונה... ניצחון בודד בסבב ה- ATP"
&nbsp
&nbsp

אני מעולם לא קראתי לנדאל לפרוש

אני בכלל בעד שפדרר ונדאל ישחקו עוד הרבה וכל עוד הם מסוגלים להתחרות ברמות הגבוהות ולזכות אפילו "במקרה בתואר", מצידי שגם ידרדרו למקום ה- 20 בעולם.

אם אתה מתכוון לדברים שכתבתי בזלזול על נדאל בשנה שעברה, זה היה בנימה של אכזבה מכך שהוא ירד ביכולת שלו, ובשל התנועה האיטית שלו על המגרש.
ביקורת על שחקן זה דבר לגיטימי, לא זלזול.

snier 1991

New member
אני לא מסכים עם שדות אבל יש הבדל בין אצן לטניסאי

בשביל האצן האולימפיאדה היא אירוע השיא של הענף ולמעשה הרגע היחיד בו הקהל הרחב שם על הטורניר, לטניסאי זה אחרת אירועי השיא הם אחרים ולכן ההשוואה אינה נכונה.
&nbsp
ועל אף הנאמר מדובר באירוע השיא של עולם הספורט, אם אני הייתי טניסאי היית שוכב עם ראדק סטפאנק אם זה היה מקדם אותי לעבר השתתפות באירוע.

אם אני לא טועה, באולפיאדה יקחו חלק 64 טניסאים (יחידים) ואם

אני לא טועה, רק 3 מהם יקחו מדליה. ומבין אלה שלא יקחו לעוד 5 -10 יש סיכוי לקחת מדליה (קלוש אבל שיהיה).
&nbsp
אם הקונספט של אם אין לך סיכוי לקחת מדליה אז למה לנסוע בכלל, היה נורמה אצל ספורטאים, כנראה לא היתה מתקיימת אולימפיאדה (ארוע הספורט הגדול בעולם מבחינת היקף הספורטאים שלוקחים בו חלק). רוב מוחלט של המשתתפים לא יקח ולא "חולם" לקחת מדליה.
&nbsp
אתו כנ"ל בנשים.

למעלה