עוליאל כבר בחצי גמר G1 בספרד

עוליאל כבר בחצי גמר G1 בספרד

הביס בסיבוב הראשון בולגרי חלש 1-6 0-6
הפתיע בסיבוב השני את המדורג 3 ו30 בעולם האוסטרלי 5-7 3-6
בשמינית הגמר ניצח ספרדי שמדורג 208 בעולם לנוער
וברבע הגמר ניצחון ענק על המדורג 9 בטורניר ו53 בעולם הצרפתי 0-6 4-6

בחצי ישחק מול המדורג 7 בטורניר ו35 בעולם, ספרדי, שניצח את כל משחקיו בצורה קלילה כולל המדורג 1 בטורניר.

כמובן שההצלחה הזאת, כמו שאר ההצלחות של עוליאל, הושגה על החימר...

למשועממים, שידור חי של חצי הגמר

https://www.youtube.com/watch?v=Gay0gHDNpQs&app=desktop

אגב, היריב שלו הוא ניקולה קון הגרמני שעבר לאקדמיה של חואן קרלוס פררו (שם נערך הטורניר) וגם התאזרח בספרד. נחשב לפוטנציאל גדול מאוד, ונפגש עם עוליאל לפחות פעמיים בסבבים של הצעירים (1-1 במאזן ביניהם). אפשר לראות שהוא כבר נראה פיזית מוכן לבוגרים.

עוליאל הפסיד 7:6 2:6 2:6

ישי פתח את המשחק לא טוב ונשבר בתחילותו (פיגר 3:0), התאושש והשווה ל 3:3, הסט הלך לשובר שיוויון, בו ישי שוב נקלע לפיגור 3:0, ואז לקח 7 נקודות רצופות ואת הסט. הגרמני/ספרדי, במקום להישבר מנטלית, העלה הילוך והשאיר לישי עשן בסטים הבאים (ממש היה נראה שזו לא אותה רמה מבחינת העוצמות והדיוק בחבטות (כבר כתבתי את זה כאן בעבר, המשחק של ישי הוא די פאסיבי. לא יודע אם לשייך לגיל, אני יודע שהיריב שלו היום, צעיר ממנו בחודשיים).
בנוסף נראה לי (בעין לא מקצועית), שיש חטף "רגל עץ" או התכווצות רצינית בירך במאצ'פוינט, ניתן לראות את זה בלינק שצירף אלכנסנדרפן לאחר 4 שעות ו 36 דקות. נקווה שלא משהו רציני.

אני חושב שיצטרך עוד טורניר אחד טוב...

כרגע צפוי לעלות לאזור ה80 בעולם
הקאט אוף של MD סלאם ברולאן ובווימבלדון הוא באזור ה60-70 בעולם.
&nbsp
יש לו עוד שתי הזדמנויות לעשות את זה, בצרפת בטורניר G1 שיחל עוד שבוע
וברומניה בטורניר G2 שיחל בעוד שבועיים
אני מניח שאם יעשה את זה בצרפת, יוותר על רומניה
לרומניה הוא הולך כנראה כגלגל הצלה אחרון בשביל להכנס ישירות לMD.
&nbsp
אבל בתאכלס?
בכושר הנוכחי של עוליאל על חימר, אין שום סיבה שלא יעלה מהמוקדמות נגד שחקנים מחוץ לטופ 100
ואם כן?
אז כנראה שגם לא היה עושה כלום בהגרלה הראשית...
&nbsp
אבל נראה שאחרי שנה שדי עמד במקום, דברים מתחילים להתחבר לו
אני מאמין שישיג את התוצאות הנדרשות בטורנירים הקרובים, יכנס לרולאן, ואם לא יקבל הגרלה אכזרית, גם יכול לעבור שם שניים-שלושה סיבובים בכיף.

snier 1991

New member
השליש השני לא נכון

זה נוער, התותח הבא יכול להגיע מהמוקדמות בדיוק כמו שהוא יכול להגיע בהגרלה הראשית, זה הרבה פחות ברור מאליו בנוער ששחקן שהפסיד למישהו במוקדמות לא היה עושה דבר בטורניר

באראס

New member
נצל"ש - החלטה מעולה של דודי ואמיר ללכת לצ'לנג'ר באוזבקיסטן

רק 4 שחקנים ב-150 הראשונים בעולם. אמיר אמור להיות גם כן מדורג בטורניר.
אחד המדורגים הוא ג'זירי הטוניסאי אגב, אז סיכוי טוב שהוא בכלל יפרוש או יפסיד בכוונה לפני המשחק.
הטורניר הוא על משטחים קשים ושבוע אחר כך יש עוד צ'לנג'ר באוזבקיסטן על חימר, שאני מניח שדודי ואמיר ילכו גם אליו.

החלטה שמעידה בעיקר כמה דודי רוצה לשחק בריו

אחרת אין הסבר איך באמצע עונת חימר אירופית הוא טס עד לאוזבקיסטן לשחק צ'לנג'ר של 50K+H על משטחים קשים
&nbsp
מצד שני, אם הם באמת נשארים גם לשחק צ'לנג'ר על חימר שם, זאת באמת החלטה טובה, כי בצ'לנג'ר חימר חלש יש להם סיכוי טוב להגיע רחוק גם אם שניהם לא שחקני חימר טובים.
&nbsp
סך הכל דודי בחר בלו"ז טוב שיסדר אותו גם כלכלית עם 3 טורנירי ATP
וגם מבחינת נקודות, עם שני הצ'לנג'רים הכי חלשים שהיה יכול למצוא בלי לטוס עד למזרח הרחוק.
&nbsp
אמיר עם לו"ז קצת פחות ברור, מטורקיה לישראל, מישראל לטיוואן, ואז במקום להמשיך לבוסאן וסיאול הוא חוזר חזרה לאוזבקיסטן...
אבל מצד שני, החולשה באוזבקיסטן באמת קורצת, לא כל יום אמיר יכול לתפוס עם הדירוג שלו דירוג בצ'לנג'ר
ואם ישאר שם לחימר, אולי טורניר טוב שם וכמה שעות על החימר, יכינו אותו יותר טוב למוקדמות הרולאן, והוא יצליח לגרד גם שם ניצחון.
&nbsp
נראה ש2016 היא נוק-אאוט מוחץ לסבב הגברים הישראלים על סבב הנשים
הן בהישגים ובתוצאות והן בבחירת הטורנירים...

למעלה