כרטיסים לרולאן גארוס

inbar1233

New member
כרטיסים לרולאן גארוס

שלום חברים.
אשמח לעצה של יודעי דבר.

יזדמן לי להיות בפאריס בשבוע הראשון של הרולאן גארוס (ראשון עד חמישי).

אני מאד רוצה לבלות איזה חצי יום במשחקים.
באתר הרשמי של הרולאן גארוס ראיתי שאזלו כבר כל הכרטיסים.

שאלתי היא, האם בקופות ביום המשחק יהיה אפשר להגיע ולרכוש כרטיסים? או שאין מצב כזה וצריך רק מספסרים או מ"דילרים" שמוכרים בפי 3 מהמחיר הנקוב באתר התחרות?

ראיתי גם שיש את האפשרות של החלפת כרטיסים, אבל גם שם מפקיעים מחירי כרטיסים ועמלות.

מודה לכם מאד על התשובות!!

zfard

New member
נצל"ש- הייתי ביו אס אופן ב- 2008,

ביום הראשון של הטורניר. אפילו לא בדקתי מראש לגבי כרטיסים, פשוט עליתי על הרכבת ונסעתי לשם- ולא הייתה שום בעייה של כרטיסים, כולל למגרש הראשי.

זה פשוט אחרת ביו אס אופן או שהיה לי מזל של מטומטמת?..

כל סלאם והסיפור שלו אין קשר ביניהם

בוימבי למשל לעולם אין כרטיסים בקופה. אם לא זכית בהגרלה או שקנית כרטיס דבנצ'ורס בהון עתק האפשרויות שלך הן או לקנות מספסרים או לעמוד בתור משעות הבוקר המוקדמות (ואם רוצים לסנטר קורט אז צריך לישון באתר מהערב הקודם כדי להשיג מקום בתור).

inbar1233

New member
תודה!

כלומר, הם מקצים עבור כל יום כמות כרטיסים מסוימת שלא נמכרת במכירה המוקדמת? ומזה הכוונה ב"מוקדם בבוקר"? רק כדי לקבל מושג. תודה!

gulek1

New member
עוד אופציה

אחה"צ הקופות נפתחות שוב ומוכרים כרטיסים למשחקים האחרונים של היום עד החשכה. זה מספיק כדי לצפות בשני משחקים מלאים בערך וממש זול ממה שאני זוכר, 10 או 20 יורו. רק צריך לעמוד שעה בתור, זה לא נורא ומשתלם.

inbar1233

New member
תודה. אתה מדבר מניסיון אישי?

אגב מה מרחק הנסיעה ממרכז פאריז לאיזור התחרות?

או במלים אחרות : כמה מבאס יהיה לנסוע ולחזור ללא כרטיס?

SRF4

New member
לא יודע לענות לך אבל המלצה שלי:

אם את בפאריס , סעי למתחם - חוויה בלתי נשכחת.
יש מצב שבשעות הערב תוכלי להכנס אפילו ללא כרטיס לפיליפ שאטרייה ( כשיצאתי לקנות משהו באחת ההפסקות גיליתי בדרך חזרה שנעלם לי הכרטיס ונלחצתי מאד...התברברתי עם השומר הצרפתי והוא ראה שאני בלחץ ולא מוצא ועדיין נתן לי לחזור למקומי ...)
מה גם שבמטרו את מגיעה מהמרכז תוך כמה דקות כמדומני..

gulek1

New member
אני חושב שמשהו כמו 3-4 פלוס שעה המתנה בתור

האמת שלשאטרייה נכנסנו בזכות מכרה שעובדת בESPN וביום אחר נכנסו עם הכרטיסים לסוזן לנגלן וגם שם יש אחלה משחקים.

למעלה