שרשור כרטיסים לטורנירי טניס

shayshal

New member
לגבי האוכל

מה שאני מכיר הוא בתוך הפארק, כמה דקות הליכה על השביל הראשי. ומהידע שלי העגלה הזו היתה שם באופן קבוע, בלי קשר לטורניר.

שלטים/דגלים + עוד הבהרה לגבי התיקים

תיקים:
ההגבלה היא לא על גודל התיקים, אלא על היותם תיקי גב. כל תיק עם רצועות לגב, לא משנה כמה קטן או כמה גדול, אסור. כל שקית או תיק צד, לא משנה כמה גדולים - מותרים. אז תדאגו שתהיה לכם שקית עם רצועות שלא ייקרעו אחרי שעה, או תיק צד שנוח לכם ללכת איתו.

שלטים ודגלים מכל סוג שהוא אסורים. אם במקרה הצלחתם להחדיר פנימה שלט או דגל (מי, אני?
), כשתוציאו אותו על המגרש יבוא אליכם שומר מאיים ויגיד לכם שאם אתם לא מעיפים את השלט שלכם ברגע זה, הוא יעיף אתכם מהמתחם. טרו סטורי!
אז כל ססמת עידוד שתרצו להראות, תדאגו לצייר על החולצה שלכם, את זה אי אפשר להגביל

דנה1982

New member
מה שכן מותר

דגלים מותרים ב... וריאציה שונה. כלומר - לצייר על הפנים או ללבוש חולצה עם דגל - זה כן.

וגם מותר לשיר שירים כמו "הו, מי זה פדרר / הו, וגם דויד פרר / הו, נדאל מאחוריי / דודי סלע אהבת חיי". שירה צרופה. בעיקר כששרים את זה במשחק בין דודי סלע לרוג'ר פדרר

shayshal

New member
לשלבים המאוחרים כדאי להזמין הרבה מראש

אצל הגברים - שבוע לפני כבר כמעט ואין כרטיסים בדרכים המקובלות לרבע הגמר והלאה.

אצל הנשים, לא היתה לי בעיה למצוא כרטיסים גם לחצי הגמר כמה ימים לפני.

לפחות מהנסיון שלי בטורונטו ומונטריאול.

זו לא אמורה להיות בעייה

יש כרטיסים למכירה באתר שלהם לכל הסשנים. זה הלינק אני חושב:
http://www.atpworldtour.com/Finals/Tickets/2013-Tickets.aspx?aff=ATP_WEB_ATPEN_728X90_ND

לדעתי יש בדרך כלל כרטיסים עד קרוב לטורניר אולי אפילו תוך כדי הטורניר עצמו (אולי לא לגמר). בכל מקרה מי שמזמין מראש לדעתי לא אמורה להיות לו בעייה להשיג כרטיסים גם לגמר ובטח לשלבים מוקדמים יותר. יש כאלה שאומרים שמהשורות האחרונות רואים פחות טוב אני לא ראיתי שם טניס (ראיתי התעמלות) וראיתי מצוין גם מרחוק. הבעייה היא שאם אתה קונה מראש לא תדע את מי תראה (אבל זו תמיד בעייה בהזמנת כרטיסים לטניס). אני מנחש שגם בזמן הטורניר אפילו אם ייגמרו הכרטיסים לאותו יום בקופות אפשר יהיה להשיג במחירים סבירים מסוכנויות או באינטרנט.

Skicker

New member
התכוונתי שהמיקום משתנה

בכל זאת אם מישהו רוצה לראות משחק דיוויס בעולם זה משתנה ושונה מטורנירים קבועים.
ולגבי כרטיסים לזה בארץ אף פעם לא קניתי סט לכל המפגש תמיד רק למשחקים שאני יכול להגיע

סקלרטו

New member
וואו איזה שת"פ אתם פשוט אדירים!

ממש ממש תודה. גם באופן אישי אני שוקלת את צעדי בתחום הנסיעות לצרכי צפייה בטניס בחודשים הבאים ועכשיו בא לי עוד יותר...
מדהימים אתם!

דנה1982

New member
השאפו הוא על הרעיון

פנו אליי הרבה מאוד אנשים בשאלות על נסיעה ל USO, השרשור הזה פותר את הצורך לחזור ולכתוב הכל מחדש בכל פעם. שמרתי לי במועדפים

למעלה