שלום חבר'ה .. למי יש נסיון עם נסיעות לח'ול עם כסא ממונע ..

itsme108

New member
שלום חבר'ה .. למי יש נסיון עם נסיעות לח'ול עם כסא ממונע ..

מעדיפים שלא לקחת את הכסא הממונע האישי שלנו ולשכור בח'ול כסא ממונע?
הכסא יהיה שמור במטוס ואין חשש שיתקלקל?

נסעתי פעמיים עם הכסא הממונע של משרד הבריאות. הכל

היה בסדר גמור, אתה צריך לדעת בדיוק איך מנתקים אותו מהחשמל אחרת לא יכניסו לבטן המטוס ואם זו פעולה קשה לגשת ולבקש מפסקים חיצוניים לניתוק כמו מפסק ראשי בבית.
הבעיה עם הכסא הזה שלא ניתן להכניסו למוניות ויש תחנות מטרו שהם לא מתאימות באופן מלא לכסא ממונע כזה גדול כי יש מדרגה מהרציף לרכבת. אז מאז רכשתי כסא ממונע מתקפל שמשרת אותי לכל הנסיעות לחו"ל וגם כאן בארץ לטיולים שאני יודע שהמקומות לא נגישים באופן מלא וגם למכללה לאחר שפעם אחת נתקעתי בקומה שנייה והיו צריכים להוריד את הכסא 2 קומות, אז הכסא המתקפל שוקל 26 ק"ג בסה"כ יש לי 2 בטריות שאותן אני לוקח למטוס ואז אפשר להכניס אותו למוניות לאובר וכד'

itsme108

New member
אתה חושב יהיה לי קשה להשיג מונית עם מעלית בגרמניה?

האמת שלא ניסיתי. בברלין הסתדרתי באוטובוסים

שהם נגישים מאד ובמטרו. רק צריך לבדוק במטרו שאכן יש מעלית לתחנה את מכוון אליה כמו כן לסמן לנהג שאתה רוצה לעלות לרכבת כי יש שם בכל תחנה רמפה מתקפלת וצריך לעמוד בקצה המסלול הוא מביא את הרמפה לקרון הראשון ושואל מתי אתה רוצה לרדת. בשאר ערי גרמניה לא הייתי.
ברלין היא אחת הערים הנגישות יותר שהייתי, מבחינת תחבורה כן גם ברצלונה.

יענקלה9

New member
נסיעה לחו"ל עם קלנועית

כמי שטס כבר שנים רבות לחו"ל עם קלנועית מסוג גוגו, אני יכול להמליץ על שימוש בקלנועית מסוג כזה או דומה ואשר בלי בעיה השתמשתי בה בארצות רבות בעולם, ואין בעיה בעלייתה למטוס

itsme108

New member
לא יכול עם קלנועית רק עם כסא ממונע שלי ואני פעם ראשונה נוסע

מקווה רק שישמרו לי על הממונע שלי במטוס ויתחשבו שלא יתקלקל או יקבל מכה שמכניסים את הממונע ושמוציאים אותו ..

למעלה