מי אחראי להובלות כשיש בעיה בעיה באיבזור במכונית?

דרור9000

New member
מי אחראי להובלות כשיש בעיה בעיה באיבזור במכונית?

אתמול היה הטכנאי של חברת האבזור והוא אמר שחייבים לתקן את כסא השיקס וואיז בחברה. כמובן צריך מישהו להביא את המכונית לחברה. היום בשיחה עם החברה. הנציגה שם רוצה שנפעיל את הביטוח הגרר שיביא את הרכב אליהם אך היא לא היתה מוכנה להתחייב שחברת האבזור שלה תחזיר את המכונית כשהכסא יתוקן. היא היתה אמורה לחזור אלי היום היא לא עשתה זאת.
מעבר לכך שהמכונית לא שמיש יומיים ומחר הם לא עובדים. תהיתי , האם אין להם אחריות? מישהו נתקל במצב הזה? תודה רבה

לא בטוח שחברת האיבזור אחראית לגרירת הרכב אליה, בדומה

לרכב רגיל שתקנה מכל סובנות עם מוסך, והרכב יעמוד מכל סיבה שהיא, המוסך של הסוכנות שאחראי על הרכב למשך 3 השנים הקרובות לא ישלח לך גרר להביא את הרכב זה יעשה על חשבונך. להחזיר את הרכב אפשר לבקש טובה מחברת האיבזור שיביאו לך את הרכב, אבל אתה תצטרך להחזיר את הבחור חזרה לחברה.
תחשוב אם אתה כמנהל היית מוכן להוציא כרגע שני אנשים ורכב ממקום העבודה רק בשביל זה. חברות האיבזור עובדות בשבילינו אבל עד גבול מסוים, לדעתי לפחות

דרור9000

New member
התקלה קשורה במוצר שהם סיפקו. וכשרוצים לקנות מהם הם מביאים

ומחזירים. ועוד משהו אין לנו איך להביא את המכונית. החברה עברה מקום וזו נסיעה ארוכה מדי

שלדר

New member
המכונית שלי מושבתת כבר כ40 יום....תמ"ן ברוגז

מנכ"ל החברה ברוגז איתי כבר כשנה
כיוון שכעסתי [באופן תרבותי] על האיבזור הרשלני שנעשה
במכונית שלי...ושבגינו המכונית [ויטו] נתקעה כבר עשרות פעמים...
מסך הטאץ' שלהם דופק את כל המכונית...כבר החליפו לי 3 פעמים
אבל הזבל הזה לא שווה כלום...הופך מכונית חדשה לגרוטאה..
וכעת הם הוסיפו "סיכסוך כספי" כתירוץ לברוגז הילדותי הזה..
וכשנתקעתי שוב עם המסך טאץ' ב6 לנובמבר, ענתה לי פקידה בזו הלשון:
"תשלח את האוטו עם גרר ואנחנו נוציא לך "הצעת מחיר"....
כבר לא באים לחלץ, זה רק לשנתיים ולא כמו שהיה ל5 שנים...
כבר אין לך אחריות....וכמובן שאין למי לפנות, אף אחד לא יודע לטפל ב"פיתוח המשוכלל של תמ"ן"...לא מוסך מרצדס ולא חברת אצ"מ וזה אומר...אין אוטו.
תפנה לדרך המשפטית וזה מה שנעשה כעת.
בקיצור, תמ"ן כבר לא מה שהיתה...כעת הם שקרנים וגזלנים!!!
[ניסו לגבות צ'ק פיקדון למרות שביטוח לאומי לא הכיר בסכום שדרשו
והפחית להם כ 60.000]
ראו הוזהרתם.

למעלה