יעוץ בהחלפת רכב

יעוץ בהחלפת רכב

מבקשת עזרה מבעלי ניסיון .
עומדת בפני החלפת רכב ולא יודעת אם להחליף שוב לפולקסווגן או למרצדס ויטו?
יש מישהו/י שהיה באותה סיטואציה ויכול להמליץ על בעד ונגד?

אפשר להבין שאישרו לך פעם שעברה פולצוקן אז האם יש באפשרותך

כלכלית לממן את התוספת שתצטרכי להוסיף לויטו?
האם יש לך אפשרות לעשות עליה נסיעת מבחן לפני שאת תוציא כסף?

כמובן שבהתאם לתשובות כאן אעשה חושבים

&nbsp
במידה והתשובות יהיו כאלה שיתנו לי כיוון שעדיף ויטו, אגיש בקשה לועדה להחלפת הרכב.
בזמנו אמרו לי במרב"ד "נאשר לך מה שתחליטי בין ויטו לפולקסווגן", לכן מאמינה שאם אבקש, הם לא יעשו לי בעיות להחילף.

לדעתי האישית את לשם כך תצטרכי לעבור וועדה במכון

לבטיחות בדרכים שוב. כל החלפת רכב מחברה אחת למישניה נדרשת וועדה והם לא כל כך ששים לאשר ויטו כי כמו שהבנתי מאחרים שהיו בוועדה הוא יותר יקר. את יכולה לבקש קאראוול במקום T6 רגיל.

אין כבר T5 יש את הדגם המשופר T6. וכמו שכבר דובר

כאן רבות זהו בעיקרון רכב עבודה שמגיע לארץ וכאן נעשה דיפון ומניעת רעשים. הקפיצחים שלו כשל רכב עבודה והנסיעה בו לא הכי נעימה. הקאראוול הוא רכב נוסעים לא רכב עבודה הוא גם דגם של T6 הוא מגיע מדופן עם מניעת רעשים ומזגן מקורי ישר מגרמניה מהחברה עצמה. כאן רק מתקינים את האיבזור שהנהג נדרש לו או חותכים את הרצפה לשם הנמכתה ואז גם מתקינים רצפה ללא החלקה עם נעילת כסא גלגלים שזה נעשה גם במקרה שלא מנמיכים.. העיקרון הוא שהרכב מגיע כרכב נוסעים ולכן מערכת המתלים הקפיצים ומניעת הרעשים היא אחרת ובמיוחד שלא נוגעים בה כאן

קאראוול הוא בעצם T6 אבל לנוסעים לא רכב עבודה

הקפיצים טובים יותר הוא מדופן טוב יוצתר פחות רעשים. לפחות כך נאמר לי טרם קיבלתי אותו אז לא יכול להגיד מחוויה אישית

זה טוב מעניין עד כמה בוועדה במרבד הם מאשרים קראול על פני

רכב בתצורת עבודה
&nbsp
כמה חבל שלא מאשרים לכולם את ה T6 בתצורת נוסעים
אז למה פעם היו דיבור פה שביטוח לאומי יותר לא יעשה לנכים תרגיל
לא יזמין T6 פעם בזול פעם ביוקר
אלא רק גירסה יקרה של נוסעים וזהו
חבל לי לשמוע שהם ממשיכים עם הטריקים שלהם באמת שחבל

לא חושב שמישהו עושה לך טריקים בכוונה תחילה

מל"ל הוא מוסד בירוקטרי לדעתי הכי גדול במדינה. לפי מה שהבנתי הקאראוול הוכנס עקב לחץ חברות האיבזור שטענו כי עצם זה שהרכב מגיע כבר מדופן וזה זה מוזיל למל"ל את העבודה של חברות האיבזור ובסך הכל זה יוצא פחות עלות מ- T6 שנקנה עד עתה. אבל מה עצם היותו מערך כל כך מסובך בירוקרטית התהליך עובר לאט לאט ובנתיים רק מי שמקבל רכב לאביזרים פעם ראשונה או מי שעבר מרכב שכבר לא מאושר יקבל קאראוול ומי שהיה לו T6 קודם יקבל שוב ללא וועדה. אני מאמין שלאט לאט כל מי שיקבל פולקסוואגן יקבל קאראוול

למעלה