אחריות על רכבי נכים

adker6837

New member
אחריות על רכבי נכים

שלום לכולם. אולי מישהו כאן יודע ויכול לעזור לי. לכמה זמן לחברות איבזור יש אחריות על האביזרים שהם מתקינים ברכב נכים? כל עזרה ותשובה תתקבל בברכה.

yoelbeker

New member
5 שנים לפי הסכם עם ביטוח לאומי,

לאחר תקופה זו כל תקלה על חשבון הנכה....אם הנכה ממשיך את ההחלפה עם אותו מאבזר, המאבזר יכול להיות גמיש....

adker6837

New member
בעיות עם חברת איבזור

אני מודה לכם מאוד על המענה המהיר. במידה ואני נתקלת בבעיות עם חברת האיבזור שמסרבת לקחת אחריות ודורשת ממני סכום כסף גדול, מה ביכולתי לעשות? לאיזה גורם עליי לפנות? הם כרגע מחזיקים את הרכב שלי מעל 54 יום.

yoelbeker

New member
תלוי ממה נגרמה התקלה, אם משימוש לא נכון או תאונה את אחראית

אם מבלאי או סתם תקלה באיבזור הם אחראים.
לפנות לביטוח לאומי להנהלה ראשית בירושלים

adker6837

New member
המנגנון יד ניתק תוך כדי נהיגה

ועל זה הם דורשים ממני יותר מאלפיים שקלים למרות שלא תמו 5 שנים של אחריות. הם גם טוענים שהסתיימה תקופת האחריות לאחר שנה בלבד.

yoelbeker

New member
מי המאבזר אם אפשר לשאול?

אם התקלה נגרמה בגלל רשלנות התקנה את יכולה אפילו לתבוע אותם על רשלנות...
ושוב...אני באצ"מ והאחריות היא ל 5 שנים, כעת אני אחרי תקופת האחריות ומודע שכל תקלה שתיגרם לי אצטרך לממן.
אני הייתי שולח מכתב התראה מעורך דין לפני הגשת תביעה על רשלנות בהתקנת האיבזור, שזה סכנת נפשות ונזקים הנגרמים לי מהחזקת הרכב אצלם עם העתק לביטוח לאומי.
ויותר מזה...מפרסם את המקרה בכל אתרי קבוצות הנכים שיזהרו מהמאבזר.

adker6837

New member
לא ידעתי שאפשר לכתוב שמות

מדובר בחברת תמן. מאז המקרה הזה, הם מעבירים אותי שבעה מדורי גיהינום. מאיימים עליי ומנסים להפחיד אותי עם מכתבים מעורך דין. הם מחזיקים את הרכב בן ערובה אם לא אשלם להם. לפני כשנה וחצי עברתי תאונה קשה עם אותו מנגנון יד שנתקע בדלת וחברת הביטוח תובעת אותם. הם עושים את כל זה כדי להתנקם בי.

yoelbeker

New member
מה שאני הייתי עושה זה:

לשלוח מייל לביטוח לאומי דרך החשבון האישי ולקבל תשובה על תקופת האחריות בהסכם המאבזרים עם ביטוח לאומי...ובהתאם לכך שולח מכתב התראה על רשלנות בהתקנה ונזקים שנגרמים לי....עם העתק לביטוח לאומי ופרסום בפייסבוק...שהם יתגגוננו לא את...

yoelbeker

New member
בכל מקרה שיחרור ההגה תוך כדי נסיעה זו סכנת נפשות ורשלנות

אני כנכה לא הייתי מוותר....מוציא להם את המיץ בפינצטה...כמובן אם זה נכון מה שאת כותבת כאן.

למען הסר ספק כל התגובות שלי כאן הן של נכה עם רכב מאובזר!!!!! ולא כמנהל פורום!!!!

adker6837

New member
כמובן שזה נכון... וכך אנסה לפעול

מקווה שהדלתות של הגורמים המעורבים כמו המוסד לביטוח לאומי לא יטרקו את הדלת בפניי בלי לתת מענה למצוקה האמיתית הזו שאני נמצאת בה. כבר יותר מ-50 יום שאני נעולה בביתי, ללא יכולת להתנייד והחברה הזו מונעת ממני את חופש התנועה שלי בכך שהם לא מאפשרים לי לקחת את הרכב שלי.

אילרפ1

New member
אומר לך מה אני עשיתי בעבר, ויואל בטח יתנגד להתנהגות כזו

מגיע לשם, ונעמד בפתח הדלת, ללא תזוזה. אין נכנס/יוצא
פניה אליך אם "הפחדות", זו דרך קלה עבורם, שימי קצוץ

yoelbeker

New member
חחח ממש לא מתנגד, להיפך...להיאבק על זכויותיך...ויותר מזה

הגעתי לתחנת דלק ולא רצו לשרת אותי כנכה...נעמדי בכניסה לתחנה ולא נתתי להיכנס אליה....עד שקיבלתי שירות וי אי פי...
אבל צריך לשמוע גם את הצד השני..אנחנו כאן שומעים צד אחד...וכנכים מה שכותב החברה מזעזע אותי כנכה...הרכב הוא הרגלים שלנו!!! לא רכב פנאי והמאבזר לקח לחברה את הרגליים!!!!!...
לא משנה מה הסיבה לא צריך להתעמר כך לנכה....
אגב פני גם להכל כלול בערוץ 10.

תפני לביטוח לאומי והייתי מציע גם לפנות לעורך דין

החזקתרכב היא מעשה שמותר לעשותו רק בתנאיםמסוימים כמואיתשלום על טיפול וכד' וגם לא לאורך זמן , צריך לפנות לבית משפט ולקבל את המגיע לך על הטיפול ואז ולהחזיר את הרכב.מי שמחזיק רכב שלא כחוק זו עבירה שבצידה צריך לשפות אתמי שהרכב שלו מוחזק ובהרבה כסף.
שוב לדעתי:
1. לפנות לביטוח לאומי
2.להעמיד עורך דין שיהיה מעורב גם במה שקרה בתאונה ושהוא יעמוד מול החברה.
החוק הוא שהאחריות על האביזרים היא עד 5 שנים ברכב מאובזר, ייתכן שישי איבזור שזה פחות, לילא ידוע על זה אני יודע שאת האביזרים שלי מבטחים ל-5 שנים.
לא רוצה להיות נמהר ולהגיד לפעול באגרסיביות וכו' כי כמו שנאמר כאן שמעתי רק צד אחד, לא שאני לא מאמין אבל צריך לשמוע אתכל הסיפור מכל כיווניו.
אני מתקשה להאמין שחברה גדולה כמותמן עםלא מעט נכים המאבזרים אצלה את הרכבים תפעל בצורה לא חוקית, אבל תמד הכל יכול לקרות.

yoelbeker

New member
קשה לי להאמין שביטוח לאומי מתנער מהסכם האחריות עם המאבזר...

כפי שכבר הגבתי כאן...כתבי להנהלה הראשית בירושלים.
ובלי כל קשר..אם מה שכתבת נכון ועד לתגובת המאזר הייתי פונה לעו"ד שיוציא צו בדחיפות להחזיר לך את רגליים!!!!!

למעלה