כחלון נתן הוראה ליו"ר ועדת הבריאות לעבוד על חוק העידכון

yoelbeker

New member
כחלון נתן הוראה ליו"ר ועדת הבריאות לעבוד על חוק העידכון

שר האוצר כחלון נתן הוראה לאיש מפלגת ח"כ אלאלוף יו"ר וועדת העבודה להתחיל במיידי דיונים על עידכוני הקיצבאות, זאת מבלי להתייעץ עם ראש הממשלה.
(מתוך ציוץ בטויטר)

2neders

New member
שם:yoelbeker

יואל בקר
תשטוף טוב את הכובע יכול להיות שתצטרך לאכול אותו כי כנראה ש"יאללה בלגן " עובד בממלכת ביבייהו ,ימים יגידו .
בכל אופן גם הרצוג וגם ביטן אומרים שהקיפוח של הנכים הוא מ-2003
ולא רק אני מרגיש מנודה אלה כל אלה שלא התייחסו אליהם אמורים להרגיש כך
כמובן חוץ מאלה שהיו עוזרי חב' כנסת ומרגישים אחרת .

yoelbeker

New member
אולי מבחינת גובה קיצבת הנכות כן...אבלל....

בשנת 2008 אותו הרצוג שאתה מצטט אותו הוסיף מאות!!! שקלים בקיצבת הניידות, (אני הייתי בין אלה שניהלו איתו משא ומתן) אחרי מאבק של שביתת שבת של נכים מול משרד הרווחה באוהל, ניתנה תוספת לשר"מ למי שהיה 150% בשר"מ מקבל היום 188% מקיצבת הנכות...קיבלו הנחה בחשמל ב 2007...ב 2011 ביבי...כן כן ביבי נתן 300 מיליון ש"ח לארגוני נכים..(איך חולק הכסף זה כבר סיפור אחר)....קיבלת הנחה במים....ניתן סכום חד פעמי לקיצבת השר"מ...ב 2014 נתנה הממשלה בראשות ביבי!!! עוד 100 מיליון ש"ח לנכים ושוב..איך חולק הכסף זה כבר בעיה אחרת..האמן לי שבתקופה זו קבוצות נכים קיבלו תוספת של 100% לקיצבאותי
הם וכן קיצבאות שמעולם לא קיבלו....
אז פעם הבאה כשמציע למישהו לאכול כובע...תבדוק את עצמך ואת הכובע שלך טוב טוב....
ולהרגיש מנודה זו הרגשה פסיכולוגית איך ומה שאתה מרגיש ומשדר לסביבה...תשדר אומללות ומסכנות כך תראה אותך החברה..אז אם אתה מרגיש מנודה אתה צריך טיפול פסיכולוגי דחוף...יש את זה היום חופשי בקופות...
אגב את כל ההטבות שציינתי ושאת חלקן נתן הרצוג זה כשר רווחה תוכל למצוא בגוגל...

2neders

New member
נושא: אולי מבחינת גובה קיצבת הנכות כן...אבלל....

האם אתה מתכוון לגבי נכי הפוליו שקיבלו ??
ולא זכור לי שנתנה להם אז סמכות רפואית /או פסיכיאטרית לקבוע מי זקוק לטיפול פסיכיאטרי או לא ולגבי הרצוג זה הוא שאמר השבוע את מה שכתבתי

yoelbeker

New member
מישהו הזכיר פוליו? גם גזזת קיבלו וגם עירויי דם קיבלו,

עד כדי כך אתה פתי שמאמין לכל אחד שאומר משהו?....במקומך בעתיד לפני שתפרסם דברים שאמר מישהו אחר...תבדוק...
ושוב...לא צריך להיות פסיכיאטר כדי לדעת שאם אדם ולא רק נכה משדר כלפי חוץ אומללות, מסכנות ומרגיש בודד כמו שכתבת...צריך דחוף!!! טיפול פסיכולוגי...אל תזניח אם מרגיש כפי שכתבת...הטיפול בחינם על ידי הקופות

למעלה