כנופיות הנכים, אלה שגורמים נזק, חוסמים את כביש 4 באשדוד

yoelbeker

New member
כנופיות הנכים, אלה שגורמים נזק, חוסמים את כביש 4 באשדוד

אסור לחסום כבישים בשום פנמים ואופן

אסור לחסום לךא כביש 4 לא 8 לא כביש 1 ובעמם כל כבישו וכל צומת נהגים ממהרים מכל סיבה שהיר זה רק יוצר אנטי נגד הנגים למיהן. ארני עצמי נכה אפילו קשה. זו לא הדרך לדעתי.

yoelbeker

New member
כן כנופיה...אם כלל הנכים היו יוצאים לכביש זה היה ציבור הנכים

אני לא אוייב..אני נכה כמוהם וכמוך ומייחל לעידכון הקיצבאות....רק שבשונה מהם איני מנצל את נכותי להפר את הסדר....לפרוע חוק.......הם אלה שאויבים שלך...הם אלה שגורמים לך נזק...הם אלה שבגלל האלימות והפרות סדר יכול להיות שחלילה ידחו את העידכונים שכבר פירסמו....
מאז קום המדינה נאבקו נכים לקבל זכויותיהם..את כל ההטבות שיש לך היום...אל מעולם לא הפרו את הסדר הציבורי..מעולם לא התנהגו באלימות..הכל היה בכבוד...

2neders

New member
כן כנופיה..

מישהו שוכח ששנים אנחנו הנכים מנודים , כששכר ממוצע במשק עומד על מעל 9000 ש"ח אנחנו מתחננים ל-5000 לכולם מעלים לפי שכר מינימום אנחנו ישבנו בשקט כל השנים וחיכנו שיעלו לנו וזה לא קרה, כך שלשבת בשקט במדינת ביביהו לא בדיוק עוזר בואו ננסה "יאללה בלגן" אולי זה יעזור כי לבקש יפה לא עוזר כבר מעל 10 שנים,
בסה"כ אנחנו רוצים את מה שמגיע לנו ועליו שלמנו למ.ל.ל כל השנים עד שחלינו וזה שכר מינימום שהממשלה קבעה.

yoelbeker

New member
אף אחד לא מנודה...אם אתה מרגיש כך זו בעיתך האישית

אף אחד לא יושב בשקט..ב 2015 הציע ביבי לתת 700 ש"ח תוספת כל שנה עד לעידכון...ראשי הארגונים סירבו אז..אמרו או הכל או כלום..אז קיבלנו כלום...תעשה חשבון כמה הפסדת בגלל ההחלטה הטיפשית שלהם...
תתפלל לאלהים שהפעם לא ישמעו בקול הנכים ויתנו...
החוכמה היא לקבל מה שנותנים ואחרי שייכנס לבנק להמשיך במאבק...כך נאבקו כל השנים ראשי הארגונים..הרגו טורקי והמשיכו...ולא כמו הכנופיות מפרות החוק היום.

2neders

New member
נושא: כן כנופיה

אכן כן צריך לדרוש את מה שמגיע לנכים כי לבקש בקשנו שנים,
מעל 10 שנים שהשכר (גמלת נכות) נשחק ולא מתייחסים לנכים,
השכר הממוצע במשק כבר כמעט 10000 ש"ח ואנחנו מתחננים ל 5000
שנים רבות שלמתי למ.ל.ל כ-10% ממשכורת מכובדת ברוטו עבור בטוח תאונות / מחלות וכשחליתי משלמים 2300 ש"ח בעבור מחלה .כי תמיד הנכים ביקשו בצורה מנומסת ,ולא קיבלו ולכן עכשיו צריך ,"ייאללה בלגן" ומי שיכול שיעשה בלגן בכבישים ובכל מקום שאפשר כי רק כך אולי נקבל את מה שמגיע

yoelbeker

New member
10 שנים? הצחקתני עד 2011 שכר המינימום היה = קיצבת נכות...

שכר המינימום התחיל להתעדכן רק ב 2011, כך שתדייק!!!!
ב 2015 הציעה הממשלה לעדכן את הקיצבאות ב 700 ש"ח כל שנה ראשי הארגונים סירבו.רצו הכל או לא כלום ....אז קיבלנו קדחת...היינו עד עכשיו מקבלים עוד מעל 2000 ש"ח לקיצבה....גם היום הציעו 4,000 ש"ח, הנכים מתנגדים..כנראה שגם עכשיו נקבל קדחת אם יימשכו המהומות...
כל השנים נאבקנו על זכויותיותינו והכל בכבוד ומבלי לאבד צלם אנוש, מבלי לפגוע באזרחי המדינה אלא בממשלה בלבד!!!! ועובדה תמיד הצלחנו...
מתוך חצי מיליון נכי ביטוח לאומי מפגינים לכל היותר 20-30 נכים..זה מראה שהם כנופיה זניחה ורוב הנכים לא מסכימים עם דרכם ולא משתתפים בהפרות הסדר ובפגיעה באזרחים..
וססתם סקרנות..אתה גם במפגינים אוו גיבור מיקלדת..

2neders

New member
נושא: 10 שנים? הצחקתני עד 2011 שכר המינימום היה = קיצבת נכות

גם לפי מה שאתה אומר משנת 2011 אנחנו לא מקבלים שכר מינימום ותנסה אתה לא לשלם למטפל שלך שכר מינימום ותראה כמה זה יעלה לך ,רק שהבעיה היא שאפילו על שכר מינימום צריך להלחם ,לפי מה שאתה כותב הרי כבר קיבלנו ב 2011 שכר מינימום איך זה ירד פתאום ? כנראה שלא הפגינו בצמתים וניסו לבקש ב"נחמדות"
לשאלתך אני עכבר מיקלדת לא גיבור

yoelbeker

New member
הכנופיות לא מבקשים שר"מ הם מבקשים קיצבת נכות....

כשייאבקו על שר"מ להעסקת עובד זר תדבר על עלות עובד זר!!!!
שום דבר לא ירד, הקיצבה צמודה למדד, בעבר הייתה צמודה לשכר הממוצע אבל הנכים ראו שהמדד עולה ושכר המוצע תקוע אז נאבקו שיוצמד למדד, רצה הגורל שהמדד נתקע והשכר הממוצע עולה ועולה..החלטות הארגונים גרמו שאכלת אותה...אפילו מבלי להתייעץ איתך.....ב 2015 ביבי רצה לעדכן 700 ש"ח כל שנה...הכנופיות הם אלה שלא הסכימו....למה לא בא אליהם בטענות?
בוא אגלה לך משהו...לא מזמן בכיר במשרד האוצר נפגש עם אחד מראשי הנכופיות ואמר לו.."בחיאת תמשיכו להפגין ולשבש את הסדדר...ככל שאתם יותר מתפרעים כך אתם מאבדים את דעת ואהדת הציבור..., והאמן לי לפי התנהגות הציבור הבכיר צדק....

Joseph Farkash

New member
יואל - מתי כן קיבלנו שכר מינימום???

היות ואני זוכר היטב את גובהה של קצבת הנכות הראשונה שלי...הנה עובדה !!!
&nbsp
בינואר 2003 שכר המינימום עמד על 3335 שקלים !
&nbsp
כמה היתה גמלת הנכות שלך אז?

yoelbeker

New member
לא מקבל קיצבת נכות..אני מתפרנס מיגע כפיי למחייתי....

לא זכור לי שב 2003 או לפני זה הנכים נאבקו להשוות את הקיצבאות לשכר המינימום...ובשנים אלה הייתי פעיל בכנסת כיועצו של ח"כ דב חנין לענייני נכים וכפעיל חברתי...
הצעת החוק הראשונה להשוואת הקיצבאות לשכר המינימום הייתה של אילן גלאון בסוף 2015

yoelbeker

New member
נו ו...? הקימו אוהלים? כמה הפגנות כאלה היו?

אז עשו רעש בהפגנה אחת בגלל יוקר המחיה....מישהו דיבר על שכר המינימום? בכתבה יש ולו משפט אחד המזכיר את שכר המינימום? התעמתו עם שוטרים, הלכו מכות? קיללו את ראש הממשלה?
האם אז הגיעו הנכים למצב שנהגים יורדים ומקללים אותם? הבן שלי היה עד למחזה הזה לפני צומת רעננה כשנהגים יצאו להכות נכים...
אתה משווה את זה לאז?

רק משא ומתן ומאבק למסביב למשרדי הממשלה ללא נזק ופגיעה בציבור...
אני מקווה שבגלל האיטליגנציה הגבוה שלך והתמיכה באלימות..גם אתה בחוסמי הכבישים (או שגיבור מיקקלדת)...

למעלה