הוצאת תעודת זכאות להשתתפות במחיר למשתכן - נכה

דניאל1139

New member
הוצאת תעודת זכאות להשתתפות במחיר למשתכן - נכה

שלום,

חולה ניוון שרירים, מתנייד בכיסא גלגלים ממונע, מעוניין להוציא תעודת זכאות להשתתפות בהגרלות מחיר למשתכן.

באתר של הפרוייקט כתובות ההוראות הבאות:

"נכים רתוקים בגפיים תחתונות בני 21 ומעלה, המחזיקים באישור משרד הבריאות, שהם מרותקים לכיסאות גלגלים לצמיתות ובעלי דרגת נכות לצמיתות בשיעור של 75%, צריכים להמציא אישור חתום על ידי לשכת הבריאות המחוזית של משרד הבריאות וכן דוח תפקודי סיעודי עדכני (מקופת חולים). משרד הבינוי והשיכון מעמיד לרשותו של ציבור זה שירות ללא תשלום של איסוף מסמכים מהבית. כדי לקבל את השירות יש ליצור קשר עם החברה שבה נפתח ההליך להוצאת אישור זכאות."

עכשיו, שאלתי היא כזאת: למה הכוונה ב- "נכים רתוקים בגפיים תחתונות בני 21 ומעלה, המחזיקים באישור משרד הבריאות, שהם מרותקים לכיסאות גלגלים לצמיתות ובעלי דרגת נכות לצמיתות בשיעור של 75%, צריכים להמציא אישור חתום על ידי לשכת הבריאות המחוזית של משרד הבריאות."

מה זה האישור הזה? איך הוא נקרא בשמו הרשמי? ביררתי במוקד הראשי של משרד הבריאות, ובחברות שבהן ניתן להוציא אישור זכאות - מהתשובות שקיבלתי הבנתי שמדובר באישור ניידות, אך זה נראה לי לא הגיוני, מכיוון שבאישור הניידות לא כתוב שאני רתוק לכיסא גלגלים לצמיתות (וטכנית, אני כן).

אשמח אם מישהו שעבר את תהליך הוצאת אישור הזכאות להשתתפות בהגרלות בפרוייקט מחיר למשתכן או מישהו שמבין ומתמצא בנושא יוכל להסביר ולפרט באיזה אישור בדיוק מדובר.

תודה

yoelbeker

New member
יש אישור מיוחד למשרד הבריאות בחיאת עזוב את המוקדים,

זה שירות חיצוני של קבלני משנה שבדרך כלל לא מבינים הרבה מחייהם, כך זה בכל משרדי הממשלה.
אם אתה עומד בקריטריונים יש אישור מיוחד, האיור זהה גם לניידות וגם למשרד השיכון, פשוט המען ריק וממלאים למי מיועד האישור, מקבלים אותו בדרך כל על המקום.
בהצלחה

דניאל1139

New member
תודה על המענה המהיר, תוכל לומר לי איך נקרא האישור \ הטופס

או שפשוט אני צריך לבקש אישור שאני רתוק לכיסא גלגלים לצמיתות והם כבר יוציאו את האישור שצריך?

מהתשובה שלך אני מבין שהכוונה היא לא לאישור ניידות, נכון? כי אישור ניידות כבר יש לי..

yoelbeker

New member
אם יש לך אישור לניידות זה אותו אישור תוכל להשתמש בו

מידע אישי בניידות שם המוטב נכתב בכתב, זה אותו אישור...וואלה לא יודע את המספר.

למעלה