הנכים שלא הורשו להיכנס להרצאה של שר האוצר זכו בזה ביושר

yoelbeker

New member
הנכים שלא הורשו להיכנס להרצאה של שר האוצר זכו בזה ביושר

כך זה כשיוצא לך שם של מעורר מהומות של חוסם כבישים, של אלימות מילולית ברשתות החברתיות אף אחד לא רוצה את קירבתך, אף אחד לא מעוניין לשוחח איתך לנהל איתך משא ומתן...לענות על שאלותיך....ואז עוד מתלוננים על המאבטחים שפעלו כחוק נגד מפריעים ומעוררי מהומות.
נזק והוצאת שם רע לכלל הנכים במדינה כבר אמרנו?

הגיע הזמן שנקיא מתוכנו כל פעילויות אלימות\בוטות. זה פוגע בנו גם אם אנו לא שותפים

yoelbeker

New member
אפילו נכים שבאו עם הזמנות ולא קשורים לקבוצה ההזויה לא הוכנסו

עכשיו תתארו לכם..בגגלל קבוצה קטנה הזויה ברוטלית וכוחנית כלל הנכים במדינה מתחילים לסבול.

הגיע הזמן שכלל הנכים יצעק די!!!!

אני חושבת שלא צריך להכנס לה רצאות של אף אחד

זו דעתי . לדעתי זה מפריע למרצה על כל נושא שהוא . כאשר הייתי חייבת להרצות/לנאום/ לישות מו"מ .גיליתי מהיגות שאפיךן הפליאה אות (למרות דידעתי שיש לי מנהיגות)
היה כך :אני יושבת ומסביבי 30 אנשים צורחים אמרתי:ברור שככה אף אחד לא יכול לשמוע אף אחד מבקשת ממכם לצאת מהחדר למקום אחר איש לא צורח וכל אחד מכבד את האדם שרוצה לדבר ,אני אפשר לכל אחד לדבר.אני אדבר רק בסוף
לך היה.שאלתי אם למישהו יש שאלה,נענית בשלילה ואמרתי אז ככה זו המסקנה.
נאמר לי מהקבוצה של האנשים :איך לא חשבנו על זה?

עניתי שהייתם עסוקים בלצרוחכ כאש כולם בשקט אז אפשר לחשוב על פיתרון
קיבלתי ציון 100 עלהמשא ומתן.

אצלי בחיים אין דבר כזה אי אפשר .תתרכז ותחשב תמצא פתרום

איגורג

New member
זה היה רק עניין של זמן עד שנכים שלא קשורים לזה יתחילו לסבול

להגיד ת'אמת אם לא הייתי נכה, גם אני הייתי חושב עכשיו שנכים אלימים.
חבל מאוד. שנים אנחנו מנסים לנפץ סטיגמות והקבוצה הכוחנית הזאת מחזירה אותנו עידנים אחורה.

yoelbeker

New member

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
זה מה שקורה

&nbsp
ש99% מהנכים יושבים בבית ולא יוצאים למחאה מסודרת מאורגנת בכל רחבי הארץ ללא אלימות עם הסברה הולמת...
&nbsp
תמיד יש קומץ...אבל אין מי שקם מארגן ומביא את המעל מאה אלף נכים ..או חצי מהם גם יהיה טוב ..הלוואי והייתי יכול..ומי שיכול פה ורק מדבר...שיעשה חשבון עם עצמו..קודם.

למעלה