יואל ודרור גם אני חולת טרשת נפוצה פרוגרסיבית

יואל ודרור גם אני חולת טרשת נפוצה פרוגרסיבית

לא קל לי בכלל בלשון המעטה

איש מהנכים לא התייחס למה שכתבתי אז כותבת שוב.
אני נחשבת פרוגרסיבית משנית (מלשון שני) יש כמה מינים/סוגים .זה חוץ ממחלת קרון ועוד כמה מחלות. לא מקנאה באף אחד.לדעתי האישית מגיע לכולם

עבדתי מגיל 9 בכל מה שיכולתי בהתאם לגיל. כמעט לא למדתי בבתי ספר .צבא ,
אוניברסיטה והפכתי לעורכת דין , עבדתי 12 שנים עד שלא יכולתי יותר

אני הכי צעירה טיפלתי באמי שחלתה עד שנפטרה .אני לא מרגישה מסכנה אבל איני יכולה לעבוד.
אבל משתדלת נולדתי אופטימית וחייכנית משתדלת מאד להמשיך כך.
אחד החלומות שלי שאמות תוך חיוך.לא עכשיו. אינני רוצה למות אני משתדלת מאד להמשיך לחיות למרות הקשיים ויש הרבה.
אני בת 52 כמעט
נורית

yoelbeker

New member
יש התמודדות ויש התמודדות

אין נכה בעולם!!! שלא מתמודד במאבק היומיומי, יש התמודדות כמו ערן נוגע בך במילים ועוד אלפי אחרים ויש התמודדות שכל היום מבכים את מר גורלם בלי אופק של תקווה אישית, בלי מטרה להתעורר כל בוקר.

estelina12

New member
יואל אין רק שחור ולבן בחיים יש הרבה הרבה שטחים של אפור

אני בטוחה שיש אנשים עם נכות קשה שבאמת היו רוצים לעבוד אבל הגוף בוגד בהם ולזה התכוונתי שכתבתי עם שאיפה לעבוד. איננו יכולים להשוות בין נכויות שונות ובין אנשים עם נכות זה פשוט לא פייר. והאמת גם לא חכם להשוות בין אנשים ללא נכות. כל אחד והחיים שלו ודרך ההתמודדות שלו ואל לנו להקיש מהתמודדות של נכה אחד להתמודדות של נכה אחר.

כל מה שכתבתי זה שלקחת מה שרוצים לתת לנו , ונראה לי שגם זה לא יהיה לנו

yoelbeker

New member
אני כותב על אלה שיכולים....

ולא על אלה שיכולים ומשכנעים בעיקר את עצמם ואת הסביבה שלא יכולים...
ברור שיש מוגבלים שלא מסוגלים בגלל מוגבלותם...

אל תשכחי שאני נכה רפואית 100% ולא אדם לא מוגבל שכותב...גם לי קשה, גם לי יש כאבים, גם לי יש מגבלות..אבל הרצון, כח הרצון והתקוה היומיומית חזקים מכל קשיי המוגבלות....גם אני אגיע למצב שלא אוכל...אבל עד אז מנצל כל רגע להיות כאחד האדם ולא אחד שמקטר על מר גורלו.

למעלה