קריאה לכולם

קריאה לכולם

yoelbeker

New member
כל ארגון מארגן היום כנס\הפגנה...מבלי שקיבל מנדט מהנכים

כל ארגון תומך בהצעת חוק זו או אחרת שזה החלום הרטוב של הממשלה שהנכים לא מאוגדים...שלא לדבר על כך שקבוצות נכים מוליכות שולל באינפורמציה את אוכלוסיית הנכים דבר המראה על חוסר ידע ונסיון בחומרים הנידונים.
לו היו הנכים מגיבים בחיוב לוועדה להקמת ארגון יציג היה לנו היום ארגון שהיה נאבק כשמאחוריו חצי מיליון נכים ולא אסופת ראשי ארגונים בעלי אלימות מילולית מבישה....

אתה צודק, אבל מה שהיה היה ודי להקניט או להזכיר ....

"לו היו הנכים.........", טוב די, כדאי לחשוב מה הלאה.
ושנית למיטב ידעתי לא מדובר בארגונים, מדובר בקבוצה שמנסה לארגן הקמת
ארגון יציג.
אני לא אופטימית, אבל מברכת ומקווה שיצליחו במה שאנחנו (כולנו) נכשלנו.

yoelbeker

New member
לא מקניט, אומר את האמת למרות שכואבת...

את יכולה לקבור את העבר ולהמשיך הלאה..אני לא!!! אני לומד מהעבר לגבי העתיד, ונכון..האמת מקניטה וכואבת...היכן היו אותם נכים ב 2014 כשהתחננו להקים ארגון יציג...ולא משנה כמה עצומות יחתמו..הנכים וכן כן גם אלה שהיום עושים רעש ואת בתוכם!!!! אמרתם את דברכם!!!!!
הצרה שהקבוצה שמדברת עליה היא אלימה מילולית..תוקפת מי שלא מסכים לדעתה.. מוליכה שולל את אוכלוסיית הנכים, כמו ההכרזה שלהם שהשר צריך רק לחתום על תקנה...דבר שבכלל אינו נכון כלל וכלל...אם היו לומדים את הנושא היו יודעים שבהתאם להחלטת ממשלה את הארגון היציג מקים נציב שיויון זכויות לאנשים עם מוגבלות בשיתוך משרד הרווחה והממשלה...וכן צריך לעבור הצבעות בכנסת... ולפני כן אישור הממשלה...

מי כמוך יודע שיש וועדה שאמורה לפרסם את המלצותיה בנושא...בתמיכתי ועצתי קיבלת אם איני טועה אפילו תגובה בכתב...כך שמפליא אותי התנהגותך. אם יש בך יושר ציבורי תפרסמי
אגב גם הקבוצה שנאבקה כ 8 שנים להקמת ארגון יציג על ידי הממשלה לא הייתה ארגון.

yoelbeker

New member
למה אין מועד ומקום..מי מארגן..ממי קיבל מנדט...

מה המטרה....הרי יש לצערי כל כך הרבה כנסים לאחרונה.ומתוכננות הפגנות..כל הפגנה להצעת חוק אחרת....כל אחד מושך לכיוון אחר...
בושה...

די נו! "ממי קיבלו מנדט?" לא קיבלו, אבל מנסים לארגן את הנכים

לעשות בחירות.
אוף אתה מעצבן - אתה מזכיר לי את השאלה הפילוסופית "מי היה קודם,
הביצה או התרנגולת?"
איך יקבלו מנדט, ממי?
&nbsp

yoelbeker

New member
דווקא עלייך מתפלא.....

מי כמוך יודע שב 2014 הוקמה וועדה שתפקידה היה להקים ארגון יציג לנכים הכלליים, אחרי מאבק של קבוצת נכים כ 8 שנים....את בעצמך קיבלת תגובה ממשרד ממשלתי על כך שהוועדה אמורה לפרסם את מסקנותיה ואאם איני טועה בכתב!!!!...אם יש בך יושרה ואמץ לב ציבורי תפרסמי זאת....
חשבתי לי לתומי שאתה שונה...תחפשי את החלטת הממשלה מ 2005 כמו שהקבוצה שנאבקה עשתה..תלמדי מי מוסמך להקים את הארגון היציג ולא להוליך את הנכים שולל עם סיפורי מעשיות ומפרסמת בדיות....

yoelbeker

New member
בחיאת..כנסי עכשיו לדף של מוביל הקבוצה...

תקראי איזה שפה...איזו בוטות...איזה סגנון....איזו תוקפנות....
האמת? לא האמנתי שמסוגלת להתחבר לדבר כזה....
בושה לאוכלוסיית הנכים....

alona 27

New member
זה שהשפה שלו בוטה זה לא אומר בהכרח שהוא לא יביא לתוצאות יפות

לנכים. איך בכלל מגיעים לדף הזה? או איזה ארגון זה?

yoelbeker

New member
אולי לך מתאים סגנון מילולי תוקפני כזה...

אני מצפה ממי שרוצה לייצג אותי שיהיה אדם מכובד...בעל סגנון מכובד..ללא בוטות ואלימות מילולית....המכבד את השני...אגב הוא מתנפל בצורה בוטה ואלימות מילולית בעיקר נגד נכים שלא מסכימים לדעתו.
איך שתתייחס לאחרים כך ייתייחסו אליך....

שוב, לקטר על העבר לא יקדם כלום , צריך לשאוף קדימה ולהמשיך

&nbsp
שוב, לקטר על העבר לא יקדם כלום , צריך לשאוף קדימה ולהמשיך ולנסות ....
ובקשר "ליושרה ואמץ לב", איני רואה כל קשר לזה או לזה, אמנם קיבלתי תשובה שהוועדה תפרסם ...., אבל זה לא רלוונטי ולכן לא פירסמתי.
לדעתך צריך לשבת בחיבוק ידיים עד שהם יואילו לפרסם?
באמת יואל, יש לך המון ידע ונסיון שאפשר ללמוד ממנו, אבל בדרכך עד הלום, אתה
לא מוסיף כלום - להפך טתה רק מסרס.
&nbsp

yoelbeker

New member
ולהוליך שולל את הנכים בסיסמאות על ארגון יציג כן מקובל עלייך?

למה לא רלוונטי? יש קבוצת נכים שמוליכה ששולל את אוכלוסיית הנכים עם סיפורי סבתא על ארגון יציג כאשר את האמת את היא שיודעת...לא כדאי לפרסם את האמת?...אילו אני במקומך הייתי מפרסם שלא יוליכו את הנכים שולל בסיפורי מעשיות..יודעת למה? כי לי יש יושרה, לי כואב הלב שמוליכים שולל לשווא אוככלוסיה חלשה. איני מקטר חלילה...אני מציין שמצבם הנוכחי של הנכים הוא בגלל התנהגותם עם הקמת הועדה לבדיקת הקמת ארגון יציג ב 2014.
האמת? איני מוכן לפעול יותר בנושא ארגון יציג..מה הטעם בפעילותי ובפעילות חבריי במאבקנו להקמת ארגון יציג...אם כלל הנכים לא הגיבו כלל....כעת כולם חכמים...

נכון שעל טעויות משלמים, אבל אם הנכים

&nbsp
עשו טעות (חמורהככל שתהיה),לדעתך אין ולא תהיה ולא מגיע שתהיה הזדמנות שניה? לנצח אסור שינסו "לעורר" את הנושא מחדש?
&nbsp
שנית יכול מאוד להיות שאני נאיבית מידי, אבל באופן כללי אני מאמינה בהזדמנות שניה.
שלישית נמאסת גם עלי

yoelbeker

New member
עוד אין מסקנות על איזו הזדמנות שניה מדברת?

אולי בעקבות המסקנות יקימו ארגון יציג ולא בגלל המאבק הדוחה והבוטה?
ואם המסקנות יהיו שליליות יש לתקוף את ההחלטות...לא מסתדר לי מאבק שצריך ארגון יציג כאשר רק לאחרונה הציעו הקמת ארגון יציג והנים לא תמכו....אגב היכן היו כל אותם חכמים שהיום צועקים ארגון יציג?
אגב ראית איך, באיזו שפה..באיזו בוטות תוקפים את אחשד מראשי הארגונים המנהל משא ומתן עם האוצר. אלה את רוצה שייאבקו בשביל? בסגנון זה? אם כך שתהיי בריאה.

למעלה