ראשי ארגונים מסכלים הגעת נכים לוועדת הרווחה בדיון הקיצבאות

yoelbeker

New member
ראשי ארגונים מסכלים הגעת נכים לוועדת הרווחה בדיון הקיצבאות

המשכתי בחלומי, ובחלומי ראיתי את עשרות הארגונים מארגנים אישורי כניסה למאות נכים ביום כל כך חשוב כדי שיוכלו להתקיים בכבוד....
התעוררתי בבהלה והתברר לי שראשי הארגונים דווקא מסכלים את בואם של הנכים לכנסת....ראשי הארגונים מעדיפים לנתח את הצעת החוק מהמחשב הנח שלהם ולהתנהל באלימות מילולית ברשתות, אחרים מפרסמים על כנסים מפוארים ואחרים מסתובבים מנופחים מחשיבות עצמית (רק שלא יתפוצצו חלילה...) במסדרונות הכנסת...רק כדי שהנכים לא ידעו באמת מה הם עושים...(כלום ושום דבר).

קרייטיב

New member
ומה האינטרס שלהם למנוע מנכים להגיע?

ונניח ואכן יש להם אינטרס כל שהוא, לטובתם (אינטרס זה תמיד הרי לטובת זה שיוזם את הפעולה)
בסופו של דבר הכל גלוי, לא?
הוועדות הרי מפרסמות פרוטוקול (מה שכן, איך מגיעים אליו? צריך להיות טכנאי מחשבים אלוף בשביל להגיע לפרוטוקולים הללו?)
ובסופו של דבר גם נכה שלא היה, נבצר ממנו להגיע, מנעו ממנו, לא ידע
יוכל להיכנס לפרוטוקולים ולקרוא כל דבר ודבר שנאמר ועל ידי מי נאמר (הרי מציינים גם את שם המדבר)
אז אני לא מבין מה המטרה שלהם למנוע מנכים להגיע?
&nbsp
אלא אם
נכים לאחר מכן גם לא נכנסים לפרוטוקולים
ואז כבר אני רואה פה סיבה טובה למנוע הגעה של נכים:
&nbsp
כי אז ראשי הארגונים יכולים לעשות ככל העולה על רוחם, בלי חשש שלאחר מכן
"יעלו" עליהם כי הנכים אפילו לא מתעדכנים בפרוטוקולים מה היה בישיבה
ו... בדיוק כמו שכתבת אמרת ורמזת שלא ידעו שבתכלס הם....

yoelbeker

New member
בהחלט שיש סיבה..שליטה באינפורמציה...כח....

לא צריך להיות מומחה מחשבים כדי לקרוא את הפרוטוקולים באתר הכנסת....שם תראה שארגוני הנכים כמעט ולא פותחים את הפה...לא יוזמים ישיבות וועדה בענייני הנכים...הם יבואו ויספרו לך כמה קשה הם נאבקים בשבילך...אם תבוא לכנסת ותראה מה באמת הם עושים זה יקלקל להם.
ותגיד..איזה אינטרס היה להם באוגוסט 2014 כשישבו על הטלפונים ושיכנעו נכים לא להגיב ללועדת שוהם להקמת ארגון יציג?....אם היה קם ארגון יציג...הם לא וכלו לייצג אותך...(1400 ארגונים)...לא וכלו להסתובב בכנסת מנופחים מחשיבות עצמית...להיפגש עם אישי ציבור בשם הנכים...הם יצטרכו לעשות את מה שהם באמת צריכים לעשות...לעזור פרטנית נכים

למעלה