קיבלתי תו ללא כסא גלגלים

יואל, בשביל ההבנה, במצב כזה, מותר למשולש ירוק לחנות?

למרות שנמחקתי....

נראה לי שהשאלה האחרונה של השואלת עם התמונה המצורפת, זו היתה כל כוונתי.
צר לי על תגובתך.
הייה שלום

yoelbeker

New member
תשווה בין סגנון תגובתך לתגובת השואלת ותבין למה הודעתך נמחקה

yoelbeker

New member
אגב קיבלת תשובות לכל השאלות שקיבלת עד שסגנונך הפך בוטה...

חבר יקר

בוטות זה כלל לא הסגנון שלי.
פשפש בדבריך, אתה הוא שהשתמש במילה "חופר"......
אני בהחלט שאלתי מתוך אי ידיעה וגם אחרי שקראתי את ההפנייה שלך (שאגב לא היתה מדויקת), שאלתי בתום לב.
לא "חפרתי" ואם קשה לך להשיב - פשוט אל.

רק טוב שיהיה לך.

yoelbeker

New member
בדוק את סגנון כותרת הפוסט שנמחק ....ואז תבין

ושוב...על כל שאלה ששאלת קיבלת תשובה...אל תוציא כעסך עלי שלא מבין.....
כל התשובות שניתנו ל נלקחו מאתר משרד התחבורה ומחוק חנית נכים...אם לדעתך הנתונים שגויים...אתה מוזמן לפנות אליהם......

אלעד.

New member
בגדול - רובכם טועים

המלבן הכחול שמצויר על הכביש ובתוכו מצויר ציור של כיסא גלגלים - אינו תמרור חוקי ואינו מחייב אף אחד. גם אם בדוגמאות של "נגישות ישראל" יש סימון כחול על הכביש. לא תמצאו אותו בלוח התמרורים. רק התמרור שמספרו 437 מייעד חנייה בלעדית לרכב של נכה הנושא תג נכה מקורי תקף, בעת שהרכב משמש את הנכה שלו ניתן התג. ללא תמרור 437 חוקי אין כל משמעות למלבנים הכחולים עם ציור של כיסא גלגלים בתוכם. תמרור 437 כיסא גלגלים אינו תמרור שמציירים אותו על הכביש, אלא יש להציבו על עמוד או להצמידו לקיר (תמרור 437 אינו חלק מרשימת התמרורים 8XX שבפרק "תמרורי סימון על פני הדרך" שבלוח התמרורים). המקום שמיועד לחנית רכב נכה בהתאם לתמרור 437 צריך להיות מסומן על הכביש בסימון לבן בצורת האות חי"ת - תמרור 819. לצורך המקום לכיסא גלגלים וכד' - יש לסמן "מעטפה" ע"י תמרור 820, ולא כפי שעושים ע"י פסים שמנים כמו בתמונה הראשונה שהובאה כאן שמהווים בעצם תמרור 815 "אי תנועה" (התוצאה זהה - אסור לחנות על מעטפה תמרור 820 ואסור לחנות על אי תנועה תמרור 815). ראו כאן, החל מעמוד 256. אין בחקיקה הבדל בין תג כיסא גלגלים לבין תג משולש של 3 נקודות לגבי חניה במקום המסומן בתמרור 437. הדרישה בחוק היא "...תג נכה מקורי תקף...", ללא אבחנה בסמל המוטבע עליו.

בשולי הדברים אעיר שרוב המקומות לחנית נכים מסומנים באופן שגוי: גם ע"י תמרור 437 כיסא גלגלים שמתיר חניה וגם ע"י תמרור 820 מעטפה האוסר חניה בשטח המעטפה.

yoelbeker

New member
והרשויות לא יודעות? הממשלה במשרדי הממשלה לא יודעת?

המשטרה ופקחי הרשויות לא יודעת ונותנות דוחו"ת לא חוקיים?...
בכל משרד ממשלתי היום יש בחלק מחניות הנכים סימון גם לכסא גלגלים...בחניות ציבוריות של העריות יש חניות עם סימון מיוחד לכסא גלגלים....המתכננים ויועצי הנגישות ברשויות לא יודעים את החוק?...
מעניין.....

אלעד.

New member
הדוחות חוקיים כי יש גם תמרור 437 חוקי

רק שהפרשנויות למעלה לגבי הקווים המקווקוים וסוגים שונים של חניות לפי התו - שגויות לחלוטין. אם יש סימון כלשהו על הכביש שאינו מופיע בספר התמרורים - הסימון לכשעצמו חסר משמעות חוקית.

yoelbeker

New member
וואלה? והמדינה\משטרה\רשויות\מומחי נגישות לא יודעים רק אתה?

אז המוסדות שציינתי סתם מסמנים כבישים ללא ידע? ללא חוקיות?...
היכן היית כל השנים היכן.....מה עשינו כל השנים בלעדיך מה....

אלעד.

New member
תצחק כמה שאתה רוצה,

או כמה שבא לך. תראה לי את ה"תמרור" של סימון כחול על הכביש בלוח התמרורים. אין דבר כזה, ואתה לא מבין זאת. אינך יודע מהו תמרור חוקי, ומהו סתם קישקוש על הכביש. אם אינך מבין בחקיקה בכלל, ובחוקי תעבורה בפרט, אל תבלבל אותנו עם חוסר הידע שלך.

yoelbeker

New member
למה אתה תוקף..למה לא ענית לשאלתי, ושואל פעם שניה...

משרדי הממשלה לא יודעים מה שאתה כבייכול יודע? שהם משרטטים סתם קישקושים לדבריך על הכביש? משרד התחבורה? או הרשויות המקומיות? או החניונים הציבוריים? או מרכזי הקניות? או במקביל היום הבניינים שניבנים?....
במקום להעליב אותי...תענה לי איך אתה כזה גאון ויודע מה שכל המדינה לא יודעת?
אולי אתה לא מבין כלל בחקיקה? אולי אתה סתם מבלבל אותנו בחוסר הידע שלך?
נראה אותך עונה לעניין במקום להעליב...
ואגב גם בכנסת זו שמחוקקת את החוקים בחניוניה יש את שרטוטי החניה לנכים שאתה קורא לה קישקוש....

אלעד.

New member
הם מציירים משהו שעוזר, אבל לא מעוגן בחקיקה

ומאחר ש-437 תמיד שם - זה לא מפריע. אם תחנה על מלבן כחול (לא מעטפה עם X) עם ציור של כסא גלגלים אך ללא 437 - הדו"ח שאם תקבל - לא יכול לכלול עבירה על החוק. איזה תמרור או סעיף בת"ת ירשם בו? האם נתקלת באופן משמעותי במלבן כחול ללא 437?

yoelbeker

New member
אתה סתם כותב....שיהיה לך שבת שלום...אין טעם להגיב לשטויות

סתם משרטטים...סתם כותבים....כולך כנראה סתם אחד גדול....שיהיה לך שבת שלום

למעלה