יואל שלום רב.עבורי אתה המנהל

יואל שלום רב.עבורי אתה המנהל

אמת שתמיד כתבת "כוחנו באחדותנו" (משהו כזה) אני אספר לך משהו דומה .

אבא אמר לילדים שלו "אם תהיו מאוגדים אך אחד לא יוכל לשבור אותכם" כדי להגדים לקח מספר קני סוף .כל אחד יגול לשבור אחד אבל תנסו הכל ביחד .כל הילדים ניסו ולא הצליחו
האב אנר :אתם רואים לבד הכוח באחדותכם.

אני ראיתי אותך כמנהל אפילו טוב. לא שואלת למה הביטוח הלאומי קיבל "נציגים"כאילו .התשובה ידוע אפלו לי כי היה נוח למוסד לביטוח לאומי .איך הרבה יותר קשה.אי לכך אני חושבת שאתה המנהל שצריך לייצג אותי ואחרים אשר תומכים בך. אתה דואג לכל האוכלוסעה של הנכים

נורית המאמינה בך

yoelbeker

New member
תודה אבל אני לא נציג...לא נבחרתי ולא קיבלתי מנדט...

צריך ארגון יציג שכלל הננכים במדינה יבחרו את הנציגים..נאבקתי לבדי 8 שנים וכן זו הייתה סיסמתי ולא השטויות כמו חצי בן אדם וכו.....הייתה אפשרות כזו באוגוסט 2014 אבל הנכים לא הגיבו בחיוב..אז שיאכלו מה שבישלו

יואל קיבלת לפחות קול אחד שלי הפורום רשום עליך כמנהל

כמה זה מנדט ? שצריך לבחור בך? יואל נמאס לך? את זה אני יכולה להבין אבל איני יכולה לארגן את הפורום ובוודאי שלא לארגן את כל הנכים שיצביעו לך

אני לא מעט זמן -פה ויותר מזה נכה ,לא חיכיתי לשכר עידוד עבדתי במקום שיכולתי וקיבלתי שכר הוגן. ברור שאלי שמעלי קיבלו יותר אז מה כל אחד הרויח כמה שהיה
יכול עד שאני לא יכולתי יותר.
איני חושבת שאני לא חכמה ולא הוגנת אבל גם אתה חכם והוגן
הצעתי את עצמי לשיפוט חלק מהועדה והשופטת יו"ר הועדה מאד התרשמו.דווקא נציג לשכת
עורכי הדין רצה שדודתו תתקדם ופעל לכך .ויטמין פי תמיד היה קיים בכל מקום
נורית

yoelbeker

New member
לא היית צריכה לארגן את הנכים אלא את עצמך...

באוגוסט 2014 הוקמה וועדה בינמשרדית להקמת ארגון יציג בראשות שופט בדימוס...הוועדה פירסמה קול קורא וביקשה מהנכים להגיב להצעה להקמת ארגון יציג..מתוך חצי מיליון נכים הגיבו רק 22....היכן את היית? את הגבת? לא היית צריכה לארגן את הנכים אלא את עצמך....
קל לדבר..לתת עצות..אבל דבר קטן אחד בשביל עצמך עשית?

יואל צר לי אני מתנצלת אבל יכול להיות מאד סערוי/אינפוזיה

של טיסברי נגד הטרשת נפוצה בעשירי לאוגוסט הייתי בועדת ערר של שר"מ בבאר שבע-שם סבלתי מכל רגע .רק נסיעה ענקית עבורי המון כסף לנג המונית הייתי צריכה לדבר עם קופת חולים לתת טיפסי 17 לרופאים שאני צריכה לראות בקיצר מלאנתפים
עיסוקים יכול להיות מאד שלא ראיתי קול קורא כזה .כמעט בטוח שלא ראיתי .אני מאורגנת
אפילו מאד .אפילו יש לי קוד למל"ל ואיני מצליחה להכנס .אני לא מאד טוה במחשב
מה לעשות שאני רוצה לחיות וזה לא פשע לפי החוק
עד כמה שידויע לי שכאשר מנהל פורום רוצה מרגיש לעזוב מודיע להנהלת פורומים או למישהו בנכים שיחליף אותו. בכל מקרה לא רציתי לעשות עוד עבודה
נורית

yoelbeker

New member
האמת? לא הבנתי את התגובה שלך....

ה"קול קורא" פורסם על ידי חודש שלם כאן בפורום...בעשרות קבוצות בפייסבוק..במיילים...

קראתי את התגובה שלך אבל אם תקרא את ההודעה שליח מהיום תבין

למה לא יכולתי לבחור גם אם ראיתי בזמן כלשהו ?

אין לך שום בעייה בהבנת הנקרא.

אולי הפסדתי בקרב אבל לא במלחמה אמר את לוחם גדול ממני .

נורית

yoelbeker

New member
זה לא היה בחירות

זה היה להגיב לרעיון הקמת ארגון יציג במייל, בפקס, במכתב רגיל....לא נורא...מתוך חצי מיליון נכים הגיבו רק 22...לכל ה 499,778 היה תירוץ כזה או אחר...וכולם צודקים..

למעלה