תראו מה קורה שיש ארגון יציג-4 חברי ארגון נכה צהל

תראו מה קורה שיש ארגון יציג-4 חברי ארגון נכה צהל

יצאו לאוליפיאדה בעלות של 30000 של לאדם
יש 31 ספוטאים ו 25 אנשי מנהלה מה זה אם לא שחיתות

אחר סיום האולימפיאדה בריו שלשום, תחל ב–11 בספטמבר באותם המתקנים אולימפיאדת הנכים. המשלחת הישראלית של התאחדות ספורט הנכים, שתצא לברזיל בשבת, תמנה 31 ספורטאים ועמם 16 מאמנים ושישה מלווים. ואולם, למשלחת יצטרפו לא פחות מ–25 איש, מיעוטם אנשי מקצוע, ורובם אנשי מינהלה ועסקנים הקשורים לספורט הנכים אבל אינם נדרשים ממש בימי האולימפיאדה. רוב המימון לנסיעה מקורו בהתאחדות ספורט הנכים, המקבלת תמיכות ממשרד התרבות והספורט, כאשר כמה מאנשי המשלחת מקבלים מימון מארגונים אחרים. כך או כך, מדובר בכספי ציבור.
עלותו של כל איש מינהלה הנוסע לאולימפיאדת הנכים נאמדת ביותר מ-30 אלף שקל, על פי החישוב הבא: כרטיס טיסה לריו וחזרה - 2,400 דולר, עלויות לינה - כ-18 אלף שקל לאדם, ועוד כמה אלפי שקלים לנוסע עבור אש"ל. התאחדות ספורט הנכים, גוף ציבורי הניזון מכספי ציבור, לא הסכימה להעביר לידי TheMarker את רשימת היוצאים. לאחר שזו הושגה לא הסכימו בהתאחדות להסביר מהו תפקידו של כל אחד מהם.

הארגון היציג של נכי צהל בגרעון של 25 מיליון שח

ומעלה את דמי החבר ומעלה את דמי השימוש בכניסה לבית הלוחם
לאחר ששנה שעברה העלה ב 17 אחוז
קנה בינין במיליוני שקלים שהיום עומד נטוש

yoelbeker

New member
תבדוק מה זכויותיהם לעומת זכויותיך....

כמה הם מקבלים שר"מ או ניידות או קיצבת נכות וכמה אתה....איזה זכויות יש להם כמו מענקי דירה, פטור ממסי קניה על מוצרי חשמל, להם יש מועדונים מה יש לנכים הכלליים? מענקי לימודים, מעקנקי בר מצווה לילדי נכים... ועוד ועוד....
להם אין 1400 ארגונים הזויים שולחים מכתבי שטויות לארופה...להם יש ארגון יציג חזק...
אני מעדיף שיסעו 100 פעילים מטעם ארגון נכים כללי..רק שנכה המעסיק עובד זר יקבל שר"מ שיכסה לו את העלות ונכה בעל אי כושר יקבלת את שכר המינימום שיוכל להתקיים בכבוד.

מה הקשר הנכות נגרמה על ידי המדינה ומגיע להם

כמו לנכי הפוליו
אני לא עושה השוואה איליהם מגיע להם בזכות
אני רק מראה כמה שחיתות יש בארגונים יציגים שנהנים מדמי חבר וכספי ציבור

yoelbeker

New member
המה אתה אומר...? וואלה? רק 30% מנכי צה"ל נפגעו בפעולות איבה

הייתר בתאונות רגילות....שמי שלא בשירות סדיר קבע או מילואים היה נכנס למועדון הביטוח הלאומי...
ואתן לך דוגמא...גיסי היה במילואים בערב שיחקו החיילים כדטרסל וגיסי נפל ושבר רגל...הוא נחשב לנכה צה"ל ויש לי יותר זכויות מאשר לך ולי. ועוד סיפור...יש לי חבר שהיה בקבע בחיל תיקשוב בקריה, במשפחתו מחלת סכרת גנטית...רצה הגורל ובקבע לה גם הוא בסכרת....היום הוא נכה צה"ל ולוואי שהיו לי ולך הזכויות שיש לו.
בשני המקרים שציינתי הנכים היו נכללים כנכים כלליים.
אתה לא רוצה לגדל פרזיטים זה לא נקרא פרזיטים שלא באשמתם?
אז אל תספר שטויות שהמדינה שלחה אותם...וועדה קבעה שרק מי שנפגע בפעולות איבה יקרא נכה צה"ל והיתר שנפגעו מתאונות בחיי היומיום יהיו נכים כללייםאממה...ארגון נכי צה"ל מתנגד....

yoelbeker

New member
חחח מהקיצבאות אתה לא ממן כלום, ממנים אותך....

נכה שחלה בסכרת בשירותו בקריה, או נכה שחלה בסכרת בעבודתו בהיטק למה יש שוני בזכויותיהם? יודע למה? כי יש להם ארגון יציג הדואג להם, הם לאצריכים לפנות לאיחוד האירופי ולהצטייר כמסכנים...

yoelbeker

New member
בהחלט נשלם....בוועדת שוהם דובר על 7 ש"ח לחודש...

אם איני טועה זה מה שמשלמים בארגון נכי תאונות עבודה בין 10-14 ש"ח.
זה יהיה שווה כל שקל אם תקבל את אותם זכויות כמו נכי תאונות עבודה ונכי צה"ל.

yoelbeker

New member
כן נקבל ויותר....בארגון יציג שלנו יהיו חצי מיליון חברים

בארגונים האחרים יש עד 50,000 חברים...
מי יעז להתעמת עם ארגון שבו חצי מיליון חברים, לפני בחירות כולם ירוצו אחרינו......עם בני זוג וכל המשפחה הגרעינית לפחות מיליון וחצי איש...אפשר לעשות הסכמים עם רשתות שיווק, עם מרכזי קניות ולהוזיל בהרבה את עלות המחיה....

למעלה