עד מתי ילכו נכים אחרי אלילי שקר ויגרמו לעצמם נזק?

yoelbeker

New member
עד מתי ילכו נכים אחרי אלילי שקר ויגרמו לעצמם נזק?

אני בהלם....מזמינים נכים למשרדי האיחוד האירופי ברחוב שוהם 5 במתחם הבורסה שם יש להם 2 משרדים, בשעה 3 אחר הצהרים אין במשרדים נפש חיה מול מי יפגינו? הרחוב חד סיטרי .אין חניה בכלל!!!!! על המדרכות חונים קטנועים....המתחם רחוק כחצי שעת הליכה מתחנת רכבת ארלוזורוב, במתחם אין תחנות אוטובוסים כי הרחובות צרים רק מחוץ למיתחם....
מהיכן אני יודע כל זה? לאחרונה מבקר הרבה באזור....
ושוב הנכים יעשו מהומות במקום לא נכון..זה מתחם עסקים לא משרדי ממשלה, שוב יקללו ויצעקו על נכים...שוב יעוררו נגד הנכים אנטיגוניזם וכעס...במקום לקרב את הציבור למצוקת הנכים מעוררים אותם נגד..במקום להפגין מול משרדי הממשלה בירושלים מפגינים מספר פעמים מול עזריאלי וכעת במתחם הבורסה....
חברים תתעוררו...אל תלכו שולל אחרי החלילן מהמלין בסוף תטבעו בנהר כמו העכברים שהלכו אחריו...

yoelbeker

New member
חוץ ממזכירה אין שם אף אחד!!!! אני מבקר בבניין לא מעט

האם גם בנושא הרחוב הצר אני משקר?
האם גם בנושא חוסר חניה אני משקר?
האם גם בנושא תחבורה ציבורית אני משקר?
האם גם בנושא תחנת הרכבת אני משקר?
מזמינים נכים למקום לא נגיש..אמנם יש כניסה נגישה אבל חוץ מזה אין חניה, אין מדרכה, איך נכה על כסא גלגלים יגיע אם בכל המתחם אי אפשר להוריד מעלית ולצאת מהרכב...
זו תוצאה של חוסר נסיון..הכי קל לשבת בבית מול מזגן ולתעתע בנכים מבלי לדעת כלל וכלל להיכן מזינים אותם ולמה....

הנכים צריכים להיאבק בצורה מכובדת לא בוטה מול הממשלה...מי שלא מוצא חן בעיניו..שיהגר לגרמניה לאירופה שם טוב יותר.

yoelbeker

New member
נו מי משקר? למי נמסר המעטפה אם לא לפקידה?

החבר שלי שמבקר במשרדו כפעם בשבוע בבנין פז לא ידע אם לבכות או לצחוק לבושה כששאלתי אותו.
תארו לכם כמה נכים היו שכולם יכלו לעמוד במדרכה צרה....חחח
לעמוד כל כך עלוב ובודד במדרגות ובכניסה למעית ולקשקש...בושה לאוכלוסיית הנכים שאלה רוצים להיות נציגיהם...

למעלה