הודעת ראש הממשלה ציטוט של קובי כהן

הודעת ראש הממשלה ציטוט של קובי כהן

בי כהן‏ אל הצעת חוק - קצבת נכות בגובה שכר המינימום
‏3‏ שעות
מתוך ההודעה:
ראש הממשלה הודיע כי מתוך רצון טוב והבנת המצוקה ומאחר והוא מכיר בכך שיש להביא את קצבאות הנכות לשכר המינימום, בכוונתו להעביר ובקרוב מאוד, כנראה לפני החגים, הסכמה בממשלה בה הממשלה תעביר סכום כספי מסוים, שיינתן לציבור הנכים וקודם לתקציב 2017 וקודם לסיום תהליך החקיקה, הסכום אינו בא להחליף את הצעת החוק, הוא גם אינו בא להינתן כתחליף במסגרת הסכמה כל שהיא והוא אינו קשור להצעת החוק.

yoelbeker

New member
חחח..כל ארגון מספר את סיפוריו...

ב 25 ליולי נפגש פורום הנכים עם רוה"מ וזה הבטיח להקים וועדה, ומינה את ח"כ קורן להיות נציגו........
אז למי להאמין, אחד שמע במו אוזניו מראש הממשלה השני שמע ממישהו אחר....למי להאמין?
סתם שאלה..היכן היו קובי כהן ולוי בינואר האחרון כשהועלתה לקריאה טרומית הצעת החוק לעידון קיצבאות הנכות לשכר המינימום ללא מבחני הכנסה ואפליה בין נכים?..כן כן אותה הצעת חוק שאצבעה של נאווה בוקר הפילה אותה?
מספיק עם הצביעות.....
סתם שאלה ...מי מינה את קובי כהן לייצג את הנכים בכנסת? י בדק יכולותיו? וכנ"ל לפורום הנכים או ליתר הארגונים..מנסיוני האישי כל אחד דואג בגדול לאינטרסים האישיים שלו...לאיבזור, לכסא גלגלים ממונע שסורב...לרכב טוב יותר...
זו התוצאה שאין ארגון יציג שכלל הנכים במדינה בחרו בו אלא אסופת אינטרסנטים

yoelbeker

New member
רוה"מ מסכסך בין הארגונים האינטרסנטים לעצמם...

לכל אחד מספר מה שרוצה לשמוע...
תארו לכם שהיה לנו ארגון יציג המייצג חצי מיליון!!! נכים? רה"מ היה מלקק לו...

yoelbeker

New member
נכון נערי האוצר רוצים להוסיף סכום לקיצבה....ועידכון לשיעורין

איזה אינטרסים יש לי כאן?..אשמח לדעת משהו שלא ידעתי...
ויש לי הרגשה שהבחישה הרבה והאלימות המילולית של ארגונים שונים סיכלה גם את זה...
אתה חושב שזה הגיוני שקבוצת נכים תהלך אימים באלימות מילולית מול חכ"ים שרים רוה"מ תפגין ותסגור צמתים נגדם ואלה עוד יוסיפו להם לקיצבה???
רק אדיוט חושב כך....

yoelbeker

New member
נכון כי אתה וחבריך לא התייחסתם....

אבל תגיד..זה נראה לך בריא והגיוני שכל ארגון הולך מצד אחד עם הצעות שונות? בפעם הרחונה שהייתי בכנסת פרצתי בצחוק כאשר מספר ארגונים רבו ביניהם תוך כדי הוועדה מי מייצג את הנכים...אפילו חברי הכנסת צחקו...אבל זה היה מביש...ועוד ארגונים שאין להם ניהול תקין...שצלא נערכו בהם לכאורה מעולם בחירות, שלא הגישו מעולם דוחו"ת לרשם העמותות לכאורה..לא כל שכן שילמו אגרה שנתית......או שבוחרים אותם כ 10-20 חברים אישיים...לא יכולת ביצועית...ללא התאמה....ללא ידע בצרכים היחודיים של כל ליקוי...
היום אפילו לפקידה בבנק עושים איבחונים....

גם אם עשרת אלפים נכים היו מגיבים לא היה ארגון יציג

האינטרס שלך לנגח את רוב הארגונים עקב יריבויות אישיות וכבוד ואגו
אם תרצה עוד תכונות שלך אני יפרט

yoelbeker

New member
תסכים איתי שעשרת אלפי ניכם יותר רציני מ 22 נכים שהגיבו....

תירוץ עלוב מצאת לעצמך....

אין לי שום יריבות אישית עם אף נכה..אף ארגון..אף אחד לא פגע בי באופן אישי....תגובותי כוללות אך ורק לפעילות הפוגעת בכלל הנכים....תגובותי הן נגד ארגונים אינטרסנטיים המנצלים את היותם "ראשי ארגונים" שבחרו בעצמם כדי לדאוג להטבות למקורביהם בלבד....במקום לדאוג לכלל הנכים...האמן לי הייתי איתם..עם כולם..אחד שסורב לכג"מ בזכות היותו י"ר וקשרים במקומות הנכונים קיבל לכאורה כג"מ ובעיקבותיו וואן למרות שסורב וצולם, למרות שנכים אחרים במצבו רק יכולים לחלום. או ארש ארגון הנאבק כדי שקרובי משפחתו עיוורים וילדים נכים יקבלו כספים שיועדו לך, או שעמותה המקבלת תרומות עבור נכים מייעדת את הכסף עבור "שכר למתנדבים", או ראש ארגון שהיה פעיל לכאורה בעוקץ ייבוא אישי של רכבי וואן לנכים....אם זה יריבות אישית לדבריך שמוציא את הליכלוך החוצה..אז אני שמח שאיני עד כדי כך מושחת ושמח שפרשתי מקירבתם.
קח לדוגמא את העידכון שכר המינימום...מיום שני כל נכה המעסיק עובד זר צריך להוסיף כל חודש מאות שקלים...כתבתי והתרעתי לא פעם...לי אין עובד סיעודי ואיני מקבל שר"ם היכן כאן האינטרס האישי שלי?

אם לא מגיבים אז זה בעיה של הנכים גם להפגנות לא באים

איך אין לך שרמ לדעתי אתה זכאי לזה
אף פעם לא טענתי שאתה מושחת
סתם בעל אגו גדול

yoelbeker

New member
אני מתפקד לבד לא מגיע לי אלא אם אעשה הצגה זה לא יקרה!!!!

חחח בכל אין לי אגו גדול....אתה בכלל יודע מה זה אגו? כנס לויקיפדיה ותלמד מה זה...

אזרח מהישוב שמנסה לעזור לנכים ומפרסם להם את זכויותיהם...אזרח שמנסהלהוציא החוצה את כל העוולות..את כל האינטרסנטיות הקיימת בארגונים זה אגו גדול?...
למשל היום נודע לי שראשי ארגונים המסתובבים בכנסת יעני כמאבק למען הנכים סוחרים בויזות של עובדים זרים דרך התאגידים ומשרד הפנים ומקבלים עמלות לכאורה...אם אשתוק..אצטער...אם אפרסם יגידו שאני בן ז.....זה אגו גדול? או מאבק למען הכלל....

למעלה