חייב לחלוק את הכינוס המפגר שהיה איתכם

Moshe rada

New member
חייב לחלוק את הכינוס המפגר שהיה איתכם

אני נפגעתי בחוט השדרה לפניי חמש שנים בפעם הראשונה הטרחתי את עצמי כל הדרך מחיפה להגיע לדיון בכנסת האמנתי שאני יגיע לדיון רציני היו לי פתרונות להציע ואמונה שכולם שם מגיעים על מנת לפחות לנסות למצוא מענה ומה שבעצם היה שם לא דמיינתי בחזיונות הכי הזויים שלי חבורה של אנשים על כסאות גלגלים שנשמעו כמו פגועי ראש סליחה מראש מפגועי הראש האמיתיים כל הדיון רבים אחד עם השני אין לנו ארגון נקים מפלגה זה מתווכח עם זה אהבלים אחד אחד רוצים להתווכח ביניכם צאו החוצה תנו לנסות לקדם משהו מול שתי החברות כנסת שהגיעו למרות שגם הם זה נראה היה כאילו באו לצאת ידיי חובה ורק לעבור בין כל אחד לתת לו להוציא קיטור בקיצור עכשיו סוף סוף הבנתי איזה קהילה מטומטמת זו קהילת הנכים אני מתבייש שאלוקים גרם לי להיות חלק ממנה אתם הולכים לסבול בחיים חזק מאוד כי במקום לסחוט מהמדינה כמה שיותר אתם מתנהגים כמו ילדים בגן חובה וגם זה אבל לילדיי הגן פעם אחרונה שאני בכלל מתעניין בתהליכים של המדינה אל מול הנכים

yoelbeker

New member
חחח...ברוך הבא למועדון....

רק ארגון יציג שכלל הנכים במדינה יבחרו את נציגיו ולא אסופת ארגונים קקיוניים הדואגים לעצמם בלבד.....

Moshe rada

New member
גם זה לא יעזור כי בסופו של דבר החלום של

הגדול של רוב הנכים האמיתיים ומתחזי הנכים הוא העלאת או השוואת קצבית הנכות למינימום או קרוב לכך לא תקרה בחיים כי המדינה לא עד כדי כך מפגרת ומודעת כמו רבים מאיתנו שכל נכה שלישי בישראל מתחזה מדובר בכלומניקים עצלנים וחלולים אוהבי קצבאות שנשברת להם ציפורן ברגל והם מגיעים דרך גופים ושלל עורכי דין להוציא את הנכות המיוחלת בדיוק כמו בשוק של הוצאת התו נכה פתאום יש בישראל 250,000 נכים אני עומד בתור בסופר קאוודרופלג בעמדה של הנכים עומדים אנשים שבינם ובין נכות אין שום קשר ומיד שולפים תעודת נכה וחולפים על פני כולם הכירותי אין ספור של אנשים בריאים כמו סוסים אך מוכרים כנכים מכוח התיכמון הישראלי אז גם המדינה מכירה ולא סתם הוועדות הקשות והמשפילות כי קשה לפצח את הנוכל הישראלי ובעיקר בגללו אנחנו סובלים בנוסף לחברה המצחיקולים שרבים בינהם

yoelbeker

New member
לא מסכים איתך...

יש נכויות נראות ויש נכויות בלתי נראות....גם לפגועי נפש וגם אוטוסיטים וכו....והאמן לי כנכה גופני מצבי הבריאותי טוב יותר עשרות מונים.....
אכן בגלל הרמאים כלל הנכים במדינה סובלים...ולו היית יודע כמה מבין אלה שראית אתמול בכנסת מתחמנים לכאורה ועושים אך ורק למען עצמם....

לדעתי רובם מי שהופיע הם בכסאות גלגלים ניראה לך שיתחמנו נכות

כזאת
אתה יכול להגיד שהם מושחתים או דואגים לעצמם אבל להגיש שהם מתחמנים ניכויות זה מוגזם

yoelbeker

New member
מתחמנים נכים לטובתם האישית...ואספר לך מקרה אמיתי

יש ראש ארגון, שהשתמש בכסא גלגלים רגיל....החליט הנ"ל שהוא רוצה כג"מ למרות בליקוי כמו שלו לא מקבלים בדרך כלל, מה עוד שיש לו טכנולוגיות תומכות...כצפוי דחו את בקשתו....יצא אותו ראש ארגון נגד משרד הבריאות בשם הנכים...זה לא תחמון?....לבסוף קיבל כג"מ בדרך לא ישרה ואז התחיל מאבק לקבלת וואן...נתנו לו וואן מסוג מסויים לא מצא חן בעיניו...התחיל מאבק בשם הנכים נגד המרב"ד וביטוח לאומי בנושא רכבים..זה לא תחמון? זה לא מאבקים אישיים בשם כלל הנכים? זזו לא תחמנות?...

ברוב דברייך אתה אכן צודק, האוכלוסיה בכנס רובה היתה תת רמה

אך בניגוד אליך (משה), אני עדיין אופטימית. (יש אומרים תמימות
על גבול הטיפשות)
אני דוגלת בבחירות דמוקרטיות לארגון יציג, אנשים שרואים (לא אני חו"ח)
עצמם ראויים שיציגו את הרקורד שלהם ואת הרקע שלהם ואם
יש להם "קבלות" של עשייה והם יראו לאנשים ומי שימצא מתאים ע"פ
רוב, הוא ייבחר..
(לא נראה לי שיש סיכוי שייבחר מישהו מ"חבורת הזב.." שראית)
ורוצה להעיר/להאיר לגבי סוגי נכויות. נכון שיש הרבה מתחזים,
אבל יש נכויות שלא נראות ובכל זאת שלא נדע מהם.

קרייטיב

New member
כשלמדינה נמאס מהון שחור -ידעו איך לשלוף מתחת לאדמה "מלשינון"

ידעו טוב טוב איך לשלוף מתחת לאדמה את כל מעלימי המיסים וההון השחור שמתגלגל פה.
הריצו קמפיין שהיה יום ולילה בטלויזיה.
מי לא זוכר את הפרסומת על המלשינון?
אם אתה מכיר מישהו שעובד בלי קבלות בלי לדווח למס הכנסה התקשר תדווח.
איך המדינה ידעה בקלות למצוא חשבונות בנק של ישראלים במדינות אחרות?
ידעו גם לפרסם את זה טוב מאוד.
&nbsp
כשהמדינה רוצה משהו היא יודעת לעשות אותו ולקבל אותו טוב מאוד.
&nbsp
250 אלף נכים אמרת?
&nbsp
לא מספר גדול בשביל המדינה.
כמה קשה יהיה למדינה לבדוק מי באמת נכה ומי לא?
&nbsp
הרי אומרים שכבר היום יש חוקרים פרטיים ובדיקות של הביטוח לאומי.
כנראה שלא מספיק.
&nbsp
אני לא מתכוון ולעולם לא אתכוון שצריך לזמן את הנכים לבדיקות ולבדוק את נכותם.
לא.
בחיים לא.
זו תהיה השפלה סבל וטרטור מיותר לנכים.
&nbsp
אבל מה הבעיה להשתמש במשאבים הקיימים ובוודאות מתוך הרבע מיליון נכים שכתבת שיש
בוודאות ימצאו ביניהם מתחזים?
&nbsp
מה הבעיה?
הבעיה
שלא רוצים
זה לא מעניין אף אחד
&nbsp
כשיום יבוא והמדינה תחליט באמת לבדוק מי מתחזה ומי לא, אתם תראו
איך פתאום למדינה יש את כל הכלים לבוא ולבדוק ולעלות על הרמאים והמתחזים.
בינתיים יש סדרי עדיפויות אחרות.
&nbsp
כי תתארו לכם שהמדינה כן תשקיע משאבים ותעלה על מתחזים ורמאים לנכים
איזה הישג זה?
הציבור מיד יגיד
בזה אתם מתעסקים?
בזה?
&nbsp
שכחתם על יוקר המחיה?
דירות?
זוגות צעירים?
מחיר הקוטג' והמילקי?
הדלק?
מיסים?
משכורת מינימום?
&nbsp
או או
והרשימה עוד ארוכה
&nbsp
לציבור הבריא לא הנכה זה לא מעניין הישג כזה
&nbsp
ובפוליטיקה ממה שלמדתי עושים מה שאחר כך יביא לך אהדה קהל ומחמאות
לתפוס מתחזים ורמאים לא יביא לך כלום
במקום זה יגידו שהוא פונה להתעסקות בדברים הקלים למצוא רמאים ולא בהורדת מחירי הדיור
&nbsp
&nbsp

yoelbeker

New member
לביטוח לאומי\למרב"ד יש מחלקת חקירות

שעוקבת אחרי נכים...אחד מראשי הארגונים המתלהמים היה תחת חקירה סמויה עשו לו "בוק" כדבריו...להוכיח לו שלכאורה לא דיווח אמת...וזה אדם שרוצה לייצג אותי אותך....

להעביר ביקורת הכי קל מה עשית או תרמת יותר מהם משה

יואל ראיתי שאבי סלומה ושלום היו בכינוס
גם הם אוסף קיקיונים
אשמח לדעת

yoelbeker

New member
כן גם הם ארגונים קקיוניים בעשיה בכנסת

לא רואה או שומע אותם נאבקים למען כלל הנכים....
ארגון זה ממלא את תפקידו בעזרה פרטנית לנכים...עוזר באיבזור..אישפוז...מלווה נכים בנבכי הבירוקרטיה....ואפילו ראשי הארגונים נעזרים בקשריהם לפתור בעיות אישיות....ועל פועלם זה מגיע להם ישר כח והצדעה...
ורק אתמול שאלתי את אבי סלומה למה אתה נוסע לכנסת?....לדעתי מיותר!!!!
תפקיד ארגוני הנכים זה עזרה פרטנית לנכה...יש ארגונים שמקבלים תרומות כדי לעזור לנכים ואת הכספים לוקחים כהחזרי הוצאות לכלום ושום דבר...

למעלה