הפגנה

תאום2

New member
הפגנה

ביום שלישי ה- 24/05/16 תתקיים בתל אביב מול עזריאלי בשעה 16:00 עצרת מחאה בדרישה להעלות את קצבאות נכי ביטוח לאומי ולהשוות לשכר מינימום –כיום הם מחצית מכך. בטענה שביטוח לאומי הוא ביטוח לכל דבר. לא ניתן להתקיים מ-2,342 ₪ לחודש. זה נוגע לכ- 231 אלף נכים, זה נוגע לבניי משפחותיהם היום זה אני ומחר זה יכול להיות כל אחת ואחד. זה נוגע לכל אחד מאיתנו.
https://www.facebook.com/events/583403695168867/

yoelbeker

New member
ההפגנה הזו תעורר אנטיגוניזם וכעס על אוכלוסיית הנכים ולמה?

בשעת העומס כשאימהות לילדים רוצות להגיע הבית במהירות לילדיהם, עובדים ירצו להגיע הבית אחרי יום עבודה תהיה הפגנה באחד הצמתים הסואנים במדינה ותעורר את זעם הציבור נגד הנכים.
כשאני הייתי פעיל, את ההפגנות והמאבקים עשינו מול משרדי הממשלה בירושלים, מול משרד הרווחה, מול משרד האוצר מול הכנסת או בית הנשיא ותמיד בתקופות הכרעה ולא סתם הפגנה......הפרענו לתיפקוד הממשלה לא לציבור שיכעס עלינו.....
והפעם הפגנה ליד מרכז קניות חחחח....

איפה ראשי הארגונים ולמה לא מודיעים ש.......

מאוד חורה ומתסכל,
איפה ראשי הארגונים שיודיעו לכם
שבאותו יום בשעה 13.30 תתקיים וועדה בכנסת בנושא עובדים זררים, על הפרק גם ידונו בגזירה חדשה שעומדת ליפול עלינו. (נושא פיצויים לכל עובד שיעזוב כחוק, הפיצוי שאנחנו נשלם בסך 80000 ש"ח)
עצוב מאוד שראשי הארגונים ובפרט ראש הארגון הקורא כאן להפגנה, אף אחד מהם לא טורח לקרוא לנכים להגיב בנושא זה.

yoelbeker

New member
לא רק זה אלא שהם בכלל לא מופיעים למאבק בכנסת....

הכל פופוליסטי

תאום2

New member
אני לא ראש ארגון

ואיני ממקבלי ההחלטות. אני פעיל מני רבים

yoelbeker

New member
אם כך חבל שאינך יודע את האמת.....

אל תאמין לשטיפת המח.....המדינה לא תוציא 4 מיליארד ש"ח!!!!!! בעוד הגרעון לשנה הבא הוא כבר 15,מיליארד ש"ח!!!!
מה שלא מספרים לך בגלל אגו נפוח הוא שהאוצר יעדכן בינואר 2017 את הקיצבאות במעל 10%...והמאבקים כעת יכלים חלילה לסכל גם עידכון זה ואז נישאר עםם כלום ושום דבר כמו בשנים האחרונות....

yoelbeker

New member
יודע מה. בחיאת...

כפעיל לך שאל את העומד בראש הארגון מה הוא עושה כדי שנכה המעסיק עובד זר לא יצטרך לשלם את ה 80,000 ש"ח...ביום שלישי יש דיון בנכסת האם יהיה שם? או במקביל שאל אותו מה עושה כדי לסכל את יישום ספר הליקויים החדש שיגרום לך נזק כנכה ויוריד לך בעתיד את % הנכות....
אחרי שתשאל אשמח שתכתוב כאן את התשובה...

תאום2

New member
אתה יכול לשאול אותו בעצמך

בדיוק כמו שאני יכול, יש לך את המסנג'ר שלו ואף את הטל'

yoelbeker

New member
אתה הגרופי שלו, אתה מריץ את הסיפורים שמספר אתה מאמין לא אני

האמן לי שיודע את התשובות לכן שלחתי אותך אליו..שתשמע ישירות ממנו, ותיווכח שמה שכותב אני צודק....
ותתפלא...אין לי שום קשר אליו, לא מסנג'ר לא טלפונים...עם טיפוסים אינטרסנטים כאלה מעדיף לנתק כל קשר.
אני בשונה מאחרים מעדיף את טובת כלל הנכים וכך גם כותב ומתבטא, ולא אינטרסים ומאבקים אישיים כשלא נותנים רכב שרוצים יוצאים באבק נגד המרב"ד, כשלא מאשרים כסא ממונע יוצאים נגד משרד הבריאות...או מאבק לסקטור מסויים.

תאום2

New member
יואל

אני מסכים אתך שישנם הרבה דברים הדורשים טיפול. הרבה מאוד
וכל אחד שנלחם, על כל דבר שהוא נלחם עליו, יישר כוחו

תמיד היו מאבקים אישיים כגון ארגון נפגעי הפוליו

אתה האחרון שיטיף מוסר לאחרים
כאחד שהיה בארגון בעל אינטרס אישי
איך דאגת לכלל הנכים

yoelbeker

New member
איני יודע על איזה ארגון אתה מדבר....

נאבקנו כנכי פוליו לא תחת ארגון זה דבר ראשון, ארגון נכי הפוליו הוקם אחרי חוק הפוליו ללא קשר למאבק.
לידיעתך!!!! נכי פוליו נאבקו לקבל פיצוי על המחדל של המדינה בשנות החמישים....לא נאבקנו לזכויות כלל הנכים ושוב!!!! רק לגבי המחדדל של המדינה.
וסתם להזכירך....גם נכי הגזזת נאבקו על מחדלי המדינה וגם נכי עירוי דם...וכולנו קיבלנו פיצוי על מחדלי המדינה...אם המדינה לא הייתה עושה את המחדלים שעשתה...לא היו במדינה נכי פוליו, נכי גזזת או נכי עירוי דם.
אף אחד מכל המאבקים שציינתי לא הציג עצמו כנציג הנכים הכלליים במדינה אלא כנציג הסקטור שלו....
ובנימה אישית..מה זאת הקינאה וצרות העין הזאת לנכי הפוליו...קח ממני את הנכות ואתן לך כל מה שקיבלתי בגין מחדלי המדינה..מסכים?

yoelbeker

New member
כשמישהו מדבר בשם הנכים מבלי שקיבל מנדט כן אטיף מוסר

במאבקים שאני ניהלתי לא היו מאבקים אישיים!!!! היה מאבק לקבלת פיצוי בגין מחדלי המדינה והגיע הזן שתפנים את זה...
אין לך כלום נגד נכי הפוליו וכל הזמן העיניים שלך עליהם....
אם תמצא מאבק שבו ייצגתי את הנכים הכלליים ודאגתי לעצמי תפרסם ותגיד לי לא להטיף מוסר ואז אתה צודק...אבל עד אז אתה סתם מנסה להתגרות בי....עדיף שתיאלם דום.....

תשובה לתאום2

אם אתה פעיל ובאמת אכפת לך ..., בוא ותדבר על המצוקות שלך בוועדות הכנסת.
חשוב שיבואו נכים ו"יציפו" את המצוקות, שידברו באמת מעל "במה" שנועדה לכך.
לצערי ראש הארגון שלך לא טורח להגיע לשם (ולא חייב לדבר, רק שיעשה כאילו שבאמת אכפת לו).
באמת תאום2, בלי כוונה לפגוע ואין ברצוני להתוכח או בטח לריב, אבל מתסכל המצב שנכים לא מטריחים עצמם לבוא למקומות שהם באמת יכולים להשמיע את קולם ולספר על מצוקתם.

תאום2

New member
לגבי וועדת הכנסת

תהיה שם נוכחות. אני לא בטוח שאני מהמתאימים לכך. אך תהייה שם ייצוג של מס' ארגונים

מקומך שם והלוואי שיבואו עוד נכים, צריך אותכם שם

לצערי הכל פוליטיקה וגם הנכים הקבועים הם חצי פוליטיקאים.
סליחה על הבוטות גם הם, כל אחד דואג לתחת של הארגון שלו ולא לכלל הנכים.
באמת ואני לא מחרחרת ריב, רק חומר למחשבה, ראש הארגון שלך וראשי שאר הארגונים מתקיימים רק מהקצבאות, נראה לך שהם לא גומרים את החודש, לא שאלת פעם את עצמך למה באמת הם לא משקיעים באיחוד כל הנכים במקום לנהל מלחמות שאין להם סיכוי רב?
כל עוד אין לנו ארגון יציג, יהיה הרבה יותר חכם ונכון שגם אתה וגם החברים שלך וגם אני נדבר על החיים האמיתיים, על הקשיים שלנו ...
אל תזלזל בעצמך, כל אחד יכול וחייב ..... למען עתידו ועתיד משפחתו.

הוועדה מחר ב 13.30 בכנסת

ודרוש אישור כניסה.
ובהזדמנות זו אולי גם תשאל פעם אחת ולתמיד ובלי רצון לריב או להתוכח למה ראש הארגון שלכם לא בא או שולח נציגים מטעמו ולמה הוא לא מיידע את חברי הארגון?
(באמת סליחה, תאום2, אין כאן שמץ של ציניות)

חימון 13

New member
מספיק למספר ארגוני נכים שמייצגים את עצמם

מסכים עם יואל להקים אירגון יציג שילכד את כל הנכים{ הנכות שלי רק בשנים האחרונות בצער רב} אני 5 שנים עוקב אחרי המריבות והויכוחים חסרי הטעם הקשקשת להקניט אחד את השני בפורום זה .כאחד שהסתובב במסדרונות הכנסת 20 שנה {במסגרת עבודתי }לא כנכה ראיתי את ארגוני הנכים נלחמים אחד בשני להשיג כלום.7 שנים ולו
היישג אחד מספיק לברבר חבורת ברברנים.שדולת נכים שדואגת כמקצוע ללקק את ......
לפוליטקאים רק בכדי שיהיו קרובים לצלחת,כסף,כסףףףףףףף.ראיתי במו עיני ראשי אירגוני נכים מבקשים את טובת המקורבים שלהם.אז מספיק עלינו להתלכד ולקים ארגון יציג אחד .ולך יואל אותך אני לא מכיר באופן אישי אבל יצא לי לעמוד מין הצד ולראות את פועלך למען נכי הפוליו ,עמוד על שלך להקים את הארגון היציג ישר כח.
אין ברצוני לברבר ולהתנגח מפני שזו תהיה הפעם ראשונה והאחרונה שאני מגיב ואני לא מאיים לילה טוב חברי הנכים האמתיים שחיים מ2300 שח גמלת נכות. ולא גומרים את החודש.שששששששש להרגעעעעע אירגון יציגגגגגגגג.

למעלה