חחחח ארגון יציג

yoelbeker

New member
ובכל זאת..הייתי מת שיהיו לי ההטבות והזכויות שיש להם....

כנס לאתר הביטוח הלאומי ובדוק בסימולטור את ההטבות העשירות שלהם ואת ההטבות העלובות שאתה מקבל...ואז נראה אותך מלגלג....

אגב אצלם אין מבחני הכנסה מעבר לקיצבאות הנכים יכולים להמשיך לעבוד ללא קיזוזים משמעותיים

yoelbeker

New member
ולמה לא? אסביר לך....

במפעל עבדו 2 עובדים בריאים....שניהם שלמו ביטוח לאומי הכולל ביטוח תאונות עבדה וביטוח אי כושר...רצה הגורל ואח העובדים נפצע בתאונת עבודה, והעובד השני חלה לא עלינו בניוון שרירים...זה שחלה בניוון שרירים יקבל מביטוח לאומי קיצבה של 2340 ש"ח ואם יעבוד מעל 994 ש"ח יקוזז מקיצבתו..ואילו הנכה שנפצע בתאונת עבודה יקבל כקיצבה % משכרו האחרון ויוכל להמשיך לעבוד....שניהם מקבלים את הקציבה מביטוח לאומי בזכות הניכויים לביטוח לאומי. לנפגע תאונות עבודה יהיו הטבות וזכויות רבות בזכות הארגון היציג שהשיג לו אותם ואילו את ההטבות של נכה ניוון השרירים ..בעצם תוכל לעשות השואה בסימולטור של ביטוח לאומי....
ועכשיו תסביר לי למה האפליה?

נוון שרירים זה מחלה ותאונה זה תאונה

אף נכה ניוון שרירים לא חי מ 2400 שח
יש לו שרמ וקצבת ניידות
אני חולה ניוון שרירים ותאמין לי שאני לא חי מקצבה של 2400 שח
אל תסלף עובדות

yoelbeker

New member
גם לנכה ת. עבודה יש שר"מ ופי שתיים ממך, ויש לו גם ניידות

תקרא היטב מה אני כותב,לא התכוונתי לקיצבאות...שהן מעודכנות, התכוונתי להטבות בעין שאתה מקבל לעומת מה שנכה תאונת עבודה מקבל...הרי שניכם נכים שעבדו באותו מקום, שניכם שילמתם ביטוח לאומי..למה האפליה?

yoelbeker

New member
ואם אתה לא היית חולה היית היום בריא...

תבין....שניכם שילמתם ביטוח לאומי, שניכם מבוטחים בביטוח לאומי באי כושר בביטוח נגד תאונות עבודה...אתה חלית והוא נפגע בתאונת עבודה....למה האפליה? הרי שניכם שילמתם ביטוח לאומי ואם שניכם השתכרתם אותו סכום גם שילמתם אותו סכום כניכוי כל חודש מביטוח לאומי....מה תאמר על זה?

yoelbeker

New member
מה אתה אומר..וואלה?

עצתי לך לבדוק מה עושים ארגוני הנכים עם כספי דמי החבר ועם התרומות במאות אלפי שקלים...
אשמח באם תציין מה עושים מאות ארגוני הנכים עם הכספים ....אעזור לך....כנס לאתר רשם העמותות ובדוק דוחו"ת כספיים שלהם ותחזור פה לכתוב איך הם עוזרים לנכים...

מה שיהיה שהגנבות יהיו מאורגנות

ובסכומים הרבה יותר גבוהים כי יקזזו לנו מהקצבה ומדובר במאות אלפי נכים שהכסף יעובר ישר לארגון
זה שיש ארגונים שגונבים היום קצת יהיה ארגון אחד שיגנוב הרבה

yoelbeker

New member
האמן לי שאלה אותם סכומים...

וחוץ מזה זה אמור היה להיות ארגון מסודר, עם וועדת ביקורת, הנהלה נבחרת, דירקטוריון נבחר, ויתר הנציגים שאתה אמור היית לבחור...תבחר גנבים יהיו גנבים...הכל תלוי בך כנכה.

מקווה שאתה צודק בקשר לסדר

אבל בטוח שזה לא אותם סכומים
הרבה לא רשומים בשום ארגון
אני למשל לא שלמתי שקל לשום ארגון ויש הרבה כמוני שבעתיד ישלמו באופן אוטומטי

yoelbeker

New member
שום דבר לא אוטומטי, היום מי שלא רוצה לא משלם

ואותו דבר גם בארגון נכי צה"ל וארגון נכי פעולות איבה...

למעלה