שלום,ברצוני ליבא כסא גלגלים חשמלי מחול

Moshe rada

New member
שלום,ברצוני ליבא כסא גלגלים חשמלי מחול

מפני ששם הוא עולה 11 אלף יורו וכאן בחנות כלשהיא היחידה שמוכרת אותו הוא נמכר ב120000 שזה פשוט חוצפה לדעתי אני נכה בדרגה הכי גבוה איזה היטלים מתווספים למחיר מעמ מיסים וכו אם בכלל תודה

yoelbeker

New member
כסא גלגלים פטור ממיסים

אתה צריך מפרט וקטלוג של הכסא, אישורי ISO מקוריים של השוק האירופי, אם מייבא מהמזרח ושיהיה לך בהצלחה. או ממדינת הייצור.
אגב עדיף לך לייבא בהובלה ימית זול בהרבה.
ועוד משהו...אם יש יבואן רשמי פה בארץ שקיסל אישורי ייבוא למוצרים אלה לא מאמין שתצליח לייבא או חלילה בשעת תקלה לקבל חלקי חילוף....תחשוב טוב.
אם יהיו לך קשיים מה שאני הייתי עושה זה לנסוע לארץ המייצרת ולחזור לארץ בישיבה עליו שווה בפערי המחירים שציינת

Nimial

New member
חחח אתה פשוט גאון

שנסעת לארץ המייצרת וחזרת עם הכיסא
כל הכבוד!
דרך אגב לא חששת לעשות את הצעד הזה?
לא כל אחד היה טס לארץ מייצרת ומתחיל בתהליך של רכישת כיסא גלגלים ממונע שם
איך ידעת לאן לגשת מי היצרן אצל מי לרכוש או שהיה מי שעזר לך ? או שאתה כזה פשוט לוקח סיכונים מחושבים והולך על זה?

yoelbeker

New member
ידידי הכל סוגרים בארץ

בוחרים את הדגם, סוגרים את המחיר ובאים לראות את הסחורה..כמובן אם הפרש המחירים כדאי.

קרייטיב

New member
אני חושב שלא כל אחד יכול לעשות זאת. מהתרשמותי מיואל

אין לי ספק שהוא יכל ועשה את זה.
אבל לא כל אחד יכול לטוס לרכוש כיסא ולחזור.
או שאני מגזים.
למרות שאם מישהו לא רוצה לוותר על הרעיון הייתי ממליץ לעשות תחקיר יסודי בארץ.
כמו שכתב יואל למוד הניסיון. לבדוק של מי הכיסא, ליצור קשר עם היצרן או המפעל או משווק של הכיסא, לסגור כבר בארץ פחות או יותר על מחיר שלא יהיו הפתעות בהגעה לשם.
לזכור על אילו פונקציות יהיו בכיסא, אם אפשר לקבל הכל כתוב כהצעת מחיר למייל זה נפלא.
ואז אני חושב שאפשר לטוס בראש שקט עם איזה כיסא שלא אכפת לכם להשאירו שם.
כי הרי תטוסו עם כיסא אחד ותחזרו עם כיסא חדש.
&nbsp
אם היה על כיסאות גלגלים מכס או מעמ הייתה פה גם אפשרות של עבירה או רמאות.
אבל בגלל שהבנתי שאין מיסים אז זה לא כמו לרכוש שם איפון לשים בכיס ולחזור, אלא מלכתחילה הוא פטור כבר ממיסים הכיסא גלגלים.
&nbsp
שימו לב גם למחיר הטיסה הלוך חזור והשהייה שם. לפעמים יש נכים שיכולים לטוס רק במחלקת עסקים בגלל נכותם, שזה גם מייקר את העסק.

yoelbeker

New member
בכל מדינה שתמצא בה כג"מ המתאים לך

ושווה נסיעה...
בדוק בגוגל את חוות הדעת על המפעל\המשווק\הכסא שתשים עליו עין. קח גם בחשבון חלפים ותיקונים במקרה תקלה...(למרות שרוב הכיסאות מיוצרים ב 3-4 מפעלים בעולם, גם ה"גרמנים איטלקים וכו, גם הם מיוצרים במזרח רק ששם יש פיקוח ....באירופה אין כלל ייצור גם ג'זי מארה"ב מיוצר בסין..בדוק!!!)

קרייטיב

New member
חידשת לי

תמיד התהדרו בחנויות, זה כיסא לא רגיל. זה כיסא הולנדי. שומע? הולנדי.
או שזה עם מנגנון שוויצירי. זה בכלל גרמני.
אם אתה שאלה עם המדבקות של דגל גרמניה, שוויץ, הולנד
בסופו של דבר מיוצרים במזרח, כשבסוף הכל מתנקז לסין, אני מודה שאני מופתע.
&nbsp
ידוע שהיום כמעט כל היצור בכל התחומים עברו לסין.
לא אומר שזה דבר רע. להפך אפילו דאגת לציין שזה שזה בסין לא אומר שאין פיקוח.
אבל רק מראה שלא ניפול למלכודות של אנשי מכירות כשאנחנו שומעים את המילים "גרמני, הולנדי, שוויצרי. לא סיני".

yoelbeker

New member
נראה לך שבהולנד מייצרים כג"מ? או בשוויץ? הצחקתני

אפילו אוטופדיקה לא מייצרים בגרמניה. מכיר רק מפעל אחד שמייצר כג"מ אבל את הדגמים האלה לא ראיתי בארץ כי הם מאוד יקרים, לפני מספר שנים הייתי בביקור עיסקי במפעל זה.
בארץ אנחנו מקבלים את הדגמים הכי פשוטים כי היבואנים רעבים, צריכים להרוויח מאות אחוזים.
לדוגמא, מחירים משנת 2000..כסא גלגלים רגיל קל משקל 8 ק"ג מאלומיניום תוצרת קארמה עולה עד הבית 180 דולר + הוצאות ייבוא, כמה עולה כסא כזה בארץ?
או כסא חשמלי של קארמה,הכי חדיש דגמים חדישים איבזור מעולה, טילט, כסא אורטופדי חשמלי, רגליות שמליות סוללה עד 60 קמ"ש עולה 850 דולר ולהוסיף הוצאות ייבוא, כמה עול כיסא כזה בארץ?
(כמה כבר עלה הדולר מ 2000?)

קרייטיב

New member
מבאס מאוד מה שאתה אומר ואפילו מוריד את החשק

במחיר שאתה רוכש כיסא ממונע פה בארץ, אתה יכול לקבל כיסא משוכלל וחדיש יותר, באותו מחיר או אפילו פחות.
עכשיו כשאנחנו אומרים חדיש או משוכלל אנחנו לא מדברים על פלאפון.
שלי יש את הכי חדיש, אני הכי ככה וככה.
אנחנו מדברים על חדיש ומשוכלל מבחינת איכות חיים למשתמש.
עצם זה שיש בו יותר פונקציות ותכונות זה רק משפר את איכות חייו של המשתמש.
לא בשביל להתגאות שהינה אני השגתי כיסא מתקדם.
ממש מבאס.
חבל שנכה שלא טס לא יכול לרכוש מחול לארץ.
נכון שמעשית זה אפשרי. היום לכל אחד יש חיבור לאינטרנט. צריך אנגלית. טלפון, וכסף.
אבל בינינו אין כמו לעשות את זה בצורה חכמה, כמו שאתה עשית. לטוס, לראות את הכיסא.
לרכוש כיסא בלי שמרגישים אותו ובלי שיודעים אם הוא מתאים לך במאה אחוז, זו טעות שתעלה מאוד ביוקר לאחר מכן.
אתה יודע, עלה לי רעיון. לו היה תפקיד כזה שבן אדם עוזר לאנשים לייבא דברים מחול.
דברים שמותרים על פי החוק ועל פי המכס. הרי אין מיסים על כיסאות גלגלים מלבד מעמ.
היום בשנת 2016 יש כ"כ הרבה עבודות הזויות.
מוציא כלבים לטיול בחוץ. עומד במקומך בדואר. משלם תשלומים במקומך. עושה קניות במקומך ומביא עד לדלתך.
למה אין מישהו שעוזר להביא דברים מחול, ויקבל על זה עמלה תשלום כמובן.
תשמח שאתה לפחות יודע לעשות את זה ושאתה עושה זאת כשאתה צריך.

yoelbeker

New member
קח בחשבון שביטוח לאומי מממן לך כג"מ

ונותן לך אחריות על המוצר לכל החיים.
רכישת כג"מ מחו"ל מתאים בעיקר לכסא שנימשוכלל יותר.
מכיר נכים שקיבלו כג"מ ובמקביל רכשו כג"מ נוסף או אפילו כסא רגיל משוכלל יותר שמשפר את איכות החיים היומיומית.
למשל כג"מ העולה על מדרגות, כאן יעלה בסביבות 80,000 ש"ח, בחו,ל אפשר לרכוש ב 8-9אלף $

קרייטיב

New member
ברור

רק שהביטוח לאומי או יותר נכון משרד הבריאות ממן את הכיסא הכי פשוט שמגיע לך...
מה שמוביל אותי לשאלה של, איך אני או אתה יכול לשים את ידינו על הדגמים שמאושרים על ידי משרד הבריאות?
הכוונה לכיסאות גלגלים ממונעים בפרט.
יש אפשרות כזאת? ... ראיתי שיש לך גישה לרכבים מייצגים שניתן לרכוש ע"י הביטוח לאומי
אולי יש לך גם אפשרות להשיג את המידע הזה של איזה כיסאות גלגלים ממונעים מאושרים? שנתרשם מההיצע

yoelbeker

New member
סליחה טעיתי זה משרד הבריאות מה הבעיה, זה פשוט מאוד,

כנס לאתרים של היבואנים כמו א.ש. או רש"ל או אחרים וראה איזה דגמים מוכרים,
אבל למה לך רכוש בכסף דגם שמשרד הבריאות מספק לך בחינם? החוכמה היא לקבל כג"מ זול ממשרד הבריאות ואז לרכוש כג"מ איכותי שמשפר לך את איכות החיים, כג"מ כזה שאין בארץ או שמשרד הבריאות לא יספק לך.

yoelbeker

New member
יודע מה?

קח מסר נייד של עמיל מכס,0505530396 שמו חנניה, תגיד לו שיואל שלח אותך, (ד"ש ממני, או שיקלל אותך או יעזור לך...חחח)
שאל את כל השאלות, יעזור לך גם לייבא בזול.

למעלה