אני קוראת לחרם על מקום מגעיל זה - מסעדת פקין בצהלה

אני קוראת לחרם על מקום מגעיל זה - מסעדת פקין בצהלה

שלום
היום(23/2/2016) אני ואורחי מחו"ל הגענו לאכול צהריים במסעדת פקין בצהלה. בחניון הצמוד למסעדה הזו ולעוד בתי עסק במתחם אין חניית נכים והחניון היה עמוס אז אלתרתי חניה (שהיתה מסוכנת) וסוף סוף כולנו ירדנו לעבר הארוחה הנחשקת. הגענו למתחם ועברתי מכונית מכונית ולא היתה כל רמפה או עליה שאני יכולה לעלות עם העגלה. אורחיי נכנסו למסעדה לשאול איך אני יכולה להגיע גם למסעדה, אך לדאבוני ובושתי לא נמצא פתרון כי אין שם כל נגישות. האמת היא שהאחמ"ש שיצא אלי התנצל והציע לקרוא לעוד כמה חברה מהמטבח של המסעדה כדי לנסות להרים אותי עם העגלה (עגלה ממונעת), אך לא תודה ...
ברצוני לציין שלפני כשנה באתי לשם עם בתי לאכול והיה אותו מצב, אך האחראי אמר "מבטיח כשתבואי שוב הבעיה כבר לא תהיה, אני, באופן אישי, אדאג שהמקום יהיה נגיש". מאמינה שאין צורך לפרט במילים נוספות בכדי להסביר את שהרגשתי במצב שהיה ...
אני קוראת לכולכם לעשות חרם על מקום מגעיל זה.

yoelbeker

New member
לפני כשנה וחצי הכניסו אותי מלמטה ליד פחי הזבל

לצערי זו הייתה פגישת עבודה, לו זה היה מפגש חברתי\משפחתי לא הייתי נכנס.

קרייטיב

New member
מה?! ליד הפחי הזבל?! תקשיב

אני לא שותק במקומך.
הם עוד מציגים באתר שלהם שהמקום נגיש לנכים http://www.rol.co.il/sites/206/
מסכן נכה שמגיע לשם שמח וחושב שהינה הוא יכנס למקום נגיש ויאכל כמו כל אדם.
אני יודע שאין לך בעיה לנסח, או לפחות ככה אני מקווה.
תנסח, תשקיע כמה דקות, תשמור בקובץ מסמך, תשלח לכמה מקומות שתמצא את כתובתם בגוגל.
5 דקות של ניסוח ושליחה ותיידע את נגישות ישראל, את מי שאחראי על המסעדות ועסקים בישראל, תשלח למי שנראה לך רלוונטי.
אני יודע שפרסום אתה לא מחפש. לא הכוונה להתפרסם.
הכוונה שזה לא יעבור בשתיקה. שהם לפחות יקבלו נזיפה או קנס או שתתווסף עוד תלונה עליהם.
&nbsp
תעשה את זה יואל אל תשתוק.

yoelbeker

New member
אגלה לך סוד

לפני מספר שנים זומנתי לישיבה במשרד הפנים ברחוב יפו בירושלים, הישיבה התקיימה בקומה שניה ולא הייתה מעלית!!!! יודע היכן הייתה הישיבה?. בחצר האחרונית, היכן שהיו פי הזבל של המסעדות שברחוב יפו...וזו הייתה וועדה של שר הפנים בנושא הנחה בארנונה לנכים..מצחיק לא?
איני מעוניין להשקיע אנרגיות...פשוט המסעדות\עסקים לא נגישים מפסידים כ 10% מהאוכלוסיה כנכים ואם תוסיף גם בני משפחה זה כ 30% מהאוכלוסיה...האמן לי הם מפסידים מספיק גם בלי המכתבים שלי, להיפך שלא ינגישו וימשיכו להפסיד.

בדיחה עצובה

אני הגשתי בקשת הנחה לארנונה בעיר בה אני גרה, זומנתי לוועדה , אך היא היתה בקומה שלישית ללא מעלית.
התקשרתי מלמטה להגיד שאני לןא יכולה לעלות, אך לא היה מענה. חזרתי הביתה
ואחרי שבוע קיבלתי מכתב שמכיוון שלא הופעתי לוועדה איני זכאית להנחה.
לא בדיחה?
כמובן שלא שתקתי ולבסוף "בא לציון גואל"......, אבל מצחיק,
מכירים את הסיפור על העורב שהזמין את החסידה לארוחת ערב
והגיש לה מרק בצלחת והיא לא יכלה לאכול את המרק בגלל המקור שלה?
זה בערך על אותו משקל .......,בדיחה עצובה

קרייטיב

New member
זו רמה חדשה של שפל שלא הכרתי עד היום

קשה לי להאמין שדברים כאלה קורים במדינה כמו שלנו.
המדינה לא מדהימה. אבל עדיין.
וועדה של שר הפנים, מזמינה נכה, ולא דואגת שהמקום אליו היא מזמינה יהיה נגיש?
איפה נשמע או נראה דבר כזה? הזוי. אם לא היית מספר ממקור ראשון הייתי חושב שזו בדיחה.
&nbsp
בנוגע למסעדות אהבתי את הגישה שלך.
לא צריך להתלונן. שיפסידו את הנכה + המשפחה והחברים שלו.
זה לא שאם נכה נכנס הן מקבלות עליו פחות. אין דבר דבר כזה הנחת נכה במסעדות.
ככה שאם לא רוצות מסעדות כסף של נכה אז לא יקבלו לא של נכה ולא של משפחתו וחבריו.
צודק.

yoelbeker

New member
רוצה עוד סוד?

לפני כשנתיים לערך הייתי בפגישה עיסקית בקניון בעפולה, החנתי את הרכב ברחוב ובסיום הפגישה בדרכי לרכב ראיתי התקהלות, קרנותי גברה וניגשתי, לתדהמתי עמדה שופטת על המדרכה ליד בית משפט השלום ולידה נכה על כסא גלגלים וערכה לה חקירת יכולת ומסביב סקרנים כי בית המשפט אינו נגיש...האמת עיניי דמעו מבושה....

קרייטיב

New member
אני אשמח אם תפסיק

כי אני מרגיש שיש לך עוד סודות שעדיף שלא לספר...
פשוט לא ייאמן מה שאני קורא פה.
אם מדי פעם באים לפה עם בקשות של תחקירניות לראיין נכים על כתבה כזאת או אחרת
אני מקווה שיוצא להם לקרוא את ההודעות שכתבת.
ושלא יישארו אדישים.
קשה לי להאמין שמה שקראתי אמיתי אם כי אני מאמין באמונה שלמה, פשוט הלב לא רוצה להאמין.

yoelbeker

New member
למה להפסיק? הרי זו המציאות בה אתה ואני חיים

את הסיפור בעפולה כתבתי מיד בפורומים השונים, גם את הפגישה במשרד הפנים פירסמתי, שם לא הייתי לבד, היו איתי עוד נכים מרותקים.
הפורום הזה מפורסם בתקשורת והרבה תחקירנים\עיתונאים חברים פה...

למעלה