להביע דעה אישית אינה בכיינות,

yoelbeker

New member
מה לתאונות עבודה ופיצוי? כנראה שרק אתה יודע

תאונות עבודה זו קיצבה לכל דבר הנגזרת משכרו של העובד.
אכן בהטבות של נכי צה"ל יש אלמנט של פיצוי...
ההבדל בינם לבינך שלהם יש ארגון יציג שדואג שיחיו בכבוד...ואילו לך דואגים אלפי ארגונים שלכל אחד אינטרס אישי...

yoelbeker

New member
אז אל תקנא באחרים...המעביד משלם לביטוח לאומי גם עבור תאונות

וגם עבור אי כושר....איזה אחריות יש למעביד אם לעובד קרתה תאונה בדרך לעבודה?....מתברר בכל פוסט ופוסט שלך שאינך מבין כלום בחייך...
תפסיק כל הזמן עם נכי הפוליו..הקינאה הורגת אותך..זה לא בריא...אתה עוד עלול להתפוצץ...

yoelbeker

New member
נכון אני מקנא בארגון היציג שלהם ושל ארגון נכי עבודה...

לא בהטבות...בארגון היציג שלהם...בנכים שלהם שסומכים על מנהיגים שבחרו בצורה דמוקרטית ולא כמו אצל הנכים הכלליים אלפי ארגונים שאף אחד לא בחר בהם....

adi1351

New member
אני אפילו לא הייתי נכה אז..

אז אם אתה טפלת בנושא אזז.אין אפשרות שתקח על עצמך לנסות להקים ארגון גג?וסליחה על הבורות.אבל כמו שרשמתי-רק בשנתים האחרונות נכנסתי למעדגל "הנכות" בעצמי.
זאת למרות שהתנגדתי שב2003 נדמה לי, קיצצו את הקצבאות(גם זקנה וכו'..)

yoelbeker

New member
אכן נאבקתי להקמת ארגון יציג

בהתאם להמלצות שהממשלה סמכה ידיה עליהן, כשהצלחתי והוקמה וועדה שביקשה התייחסות הנכים, הנכים לא התייחסו אליה

דעה אישית

אמנם אתה בסערת רגשות גם אני מסתפק אם הסלנג נכון אבל כוונתו הייתה שהמדינה מתייחסת לנכה כחצי בן אדם גם אם אתה נפגעת בתור נכה ויש לך דעה אחרת אינך יכול לכתוב על נכה אישי "במוחו הקודח רק נכה שהוא באמת חצי בן אדם" .
"מרבית הנכים התחתנו, ילדו ילדים לתפארת, מי שיכול למד ועבד בעבודה מכובדת"
לא עשיתי סקר על הנושא האם זה רוב ועל איזה דרגות נכות מתייחס הרוב שלך וזה לא קשור לחצי בן אדם, גם נכה שלא הצליח לעבוד או להתחתן הוא לא חצי בן אדם .

yoelbeker

New member
המדינה לא מתייחסת לנכה כחצי בן אדם....אך קבע מי שקבע שחצי

אולי רבע? לפי מה נקבע הסלוגן האיום הזה? ואיך מעיז אדם שלא עשה כלום בחייו לייצג את הנכים בסלוגן המעוות הזה? מי מינה אותו?
רק אדם שמרגיש חצי בן אדם יכול לחשוב על כך....רק מח מעוות יכול לחשוב על עצמו כחצי בן אדם...

למעלה