להביע דעה אישית אינה בכיינות,

yoelbeker

New member
להביע דעה אישית אינה בכיינות,

על איזה פעילים אתה מדבר? מי בחר בהם? ממי קיבלו מנדט?....האם הם מתאימים?....

פעילים שמנסים לעשות טוב כמו למשל אלכס פרידמן

ומי בחר בך שהסתובבת בכנסת כמה שנים לדבריך
איזה אינטרס יש לאלכס הרי יש לו קצבת ניידות ושרם במקסימום קצבאות
הוא פועל ומנסה לעזור לכלל הנכים
נכון אף אחד לא בחר בו אבל גם בך לא
אפשר הסבר איך הוא דואג רק לאינטרס שלו

yoelbeker

New member
תתפלא, הייתה אסיפה של כלל נכי הפוליו במדינה ובחרו בהנהגה....

מה עשה אלכס פרידמן מלבד לבייש את אולוסיית הנכים....מצד אחד כותב שהוא חצי בן אדם מצד שני הוא נאבק שהוא לא חצי בן אדם....אדם שלא חושב שהוא חצי בן אדם לא כתוב על זה...
מרבית הנכים התחתנו, ילדו ילדים לתפארת, מי שיכול למד ועבד בעבודה מכובדת...להגיד על הנכים חצי בן אדם יכול להמציא במוחו הקודח רק נכה שהוא באמת חצי בן אדם......
גם לו יש אינטרס אישי גם עם מקסימום קיצבאות אינו יכול להחזיק עובד זר לחיות כאחד האדם אין לו כסף לזה....רק העובד הזר עולה כ 10,000 ש"ח כמה נשאר לו בשביל לחיות.....האמן לי לא הוא ולא אף אחד אחר לא חושב עליך...כל אחד חושב רק על עצמו....

התרומה שלך לנכי הפוליו לא קשור לארגון יציג

התרומה שלך לנכי הפוליו לא קשור לארגון יציג
אף אחד לא בחר אותך לפעול למען ארגון יציג
בכול מיקרה אני מכבד כול נכה שמנסה לעזור לכלל הנכים

yoelbeker

New member
את הפעילות שלי לארגון יציג התחלתי לאחר קבלת חוק הפוליו

לא פעלתי למען ארגון יציג....הוקמה וועדת לרון בשנת 2002, שהגישה דו"ח לממשלה במרץ 2005 והממשלה קיבלה את הדו"ח, חלקים מדו"ח זה יושמו, כמו חלק התעסוקה, ונאבקתי ליישום החלטת הממשלה לפרק שעסק בארגון יציג....ושוב...זו החלטת ממשלה שלא ושמה...אם אתה יודע לקרוא...חפש באינטרנט ושם תמצא שב 2005 הסמכה הממשלה ידה והחליטה שנציב זכויות לאנשים עם מוגבלויות יפעל להקמת ארגון יציג לנכים הכלליים...על זה נאבקתי...

כול הכבוד שנאבקת אבל לא נבחרת על ידי כלל הנכים

ולחוק הפוליו כידוע לך נלחמת גם מאינטרס אישי וגם לטובת כול חולי הוליו

yoelbeker

New member
נבחרתי על ידי כלל נכי הפוליו.....

ובנושא ארגון יציג, פעלתי כנכה וכאזרח המדינה.....ייצגתי את עצמי, לי אישית לא היה יוצא כלום מארגון יציג, מפעילותי רבת השנים רואה את ההבדל בין כנופיית ארגונים קקיונית אינטרסנטית לבין ארגון יציג...סתם, הידעת שבשבוע שעבר עודכנו קיצבאות נכי צה"ל ופעולות איבה? ועוד דבר לידיעתך רק 19% מנכי צה"ל נפגעו בפעולות צבאיות יתר הנכים מתאונות ומחלות בדיוק כמו הנכים הכלליים...

yoelbeker

New member
נכון איני מייצג אף אחד ולא רק כנכה פוליו

איני ארגון, איני עמותה, איני מסתובב בכנסת או במשרדי ממשלה ומדבר בשם הנכים, אני מגיב כנכה באופן פרטי ולפי הבנתי בלבד!!!

adi1351

New member
שאלה ליואל

כנראה שאני לא מעורה לגמרי בענינים כמובן.אבל למה אתה תמיד אומר שהנכים המיאסו את עצמם על המדינה?ושהארגונים אינטרסנטים וכו'..אשמח להבין באמת.
ואם כך,מה אתה מציע ?כי ציבור חייב איזשהוא אירגון שידאג לאינטרסים שלו..

והאם לא עדיף פעילות כולשהיא מאשר שום פעילות בכלל?

yoelbeker

New member
אתחיל מהסוף...

אכן לאחר מאבק הוקמה וועדה ליישום החלטת הממשלה מ 2005 להקמת ארגון יציג לנכים הכלליים ולא אסופת ארגונים אינטרסנטיים כמו היום, אממה? הנכים לא התייחסו לוועדה וכנראה שגם את לא.
בשנים 2005-2009 "גרתי" בכנסת, היו מעט נכים במסרונות הנכסת, קיבלנו יחס וכבוד מחברי הכנסת, אפילו דלתו של ראש הממשלה דאז אולמרט הייתה פתוחה בפנינו ללא היסוס.
כפעיל במשמר החברתי הייתי אחראי על נושא המוגבלויות בכנסת, לאחרונה הייתי מספר פעמים בכנסת, מאות נכים במסדרונות ללא שום תועלת או מטרה, בוועדות כל נכה מדבר אחרת ומביע עמדה אחרת, תוך כדי הוועדת ובמסדרונות הנכים רבים ביניהם מי מייצג את הנכים למרות שאת כולם אף אחד לא בחר.
ולבסוף..היה לי חבר בכנסת שמו דודו רותם ז"ל נכה פוליו שסירב יחד עם עוד חברי כנסת לשתף פעולה עם הנכים המסתובבים בכנסת בטענה שהם גורמים נזק לאוכלוסיית הנכים.
ואחרון אחרון בביקור האחרון בכנסת ישבתי במזנון לשיחה עם אילן גלאון שאמר לי, איך אפשר לעשות משהו שלכל נכה יש איגוד מקצועי?...
ועוד אחרון אחד....מעולם לא ראיתי בדיוני הכנסת בוועדות או במסדרונות נכים שנפגעו בצבא, או בתאונות עבודה, יודעים למה? כי להם יש ארגון יציג המטפל בענייני חבריו בחדרי חדרים ואצלהם הקיצבאות מעודכנות וההטבות שיש להם הם חלומו הרטוב של נכה כללי.
זו הסיבה שכותב מה שכותב.

נכה צהל ונכה תאונת עבודה המדינה אחראית על מה שקרה לו

למה אתה לא מוכן להשוות נכה פוליו לנכה כללי ובצדק
ככה לא ניתן להשוות נכה צהל לנכה כללי
אם אתה מוציא את נכה הפוליו מככל הנכים ככה אל תששוה את נכה צהל לנכה כללי
ושוב אין לי טענה לנכה הפוליו שמגיע להם פיצוי מיוחד
ועובדה שהם קיבלו פיצוי בלי שום ארגון יציג הם קיבלו פיצוי על ידי פעילים שהיו בכנסת ופעלו אלא שכיום אתה קורא לפעילים אינטרסנטים

yoelbeker

New member
מה אתה אומר? כנראה שבאמת אין לך מושג בכלום....

איזו אחריות יש למדינה אם עובד נפצע בעבודה יותר מאשר אדם חלה פתאום בניוון שרירים? שניהם שילמו ביטוח לאומי שניהם מבוטחים על ידי המדינה, ההבדל ביניהם שלנכה תאונות עבודה יש ארגון יציג...ובנושא נכי צה"ל, גם להם יש ארגון יציג ולא מאות נכים שמסתובבים בכנסת וגורמים לנזק.

סתם שתדע...נכי פוליו, נכי הגזזת, ונכי עירוי דם, כל אלה חלו בגלל מחדלי המדינה והמדינה מפצה אותם, אם לא מחדלי המדינה אני לא הייתי נכה כמוך....אתה חלית בגלל מחלה אני חליתי בגלל מחדלי המדינה....
נכה פוליו הוא ככל הנכים רק שהוא ונכי הגזזת ועירוי הדם מקבלים פיצוי!!! מהמדינה...
אז שהעיניים יפסיקו לצאת לך מקינאה על נכי הפוליו...קח את הפוליו ממני ואתן לך גם את הפיצוי.

הבנת הנקרא כתבתי במפורש שמגיע פיצוי לחולי הפוליו

תאונת העבודה אז המעביד אחראי
אל תנדב לי מחלות יש לי מספיק משלי

yoelbeker

New member
למה? סתם לידיעתך רק!!! כ 19% מנכי צה"ל נפגעו בפעילות מבצעית.

היתר נפגעו ממחלה כמוך, מתאונות דרכים, והם שם רק כי היו בשירות או בצבא קבע...אם היו באזרחות היו במועדון הביטוח הלאומי כמוך...ועוד דבר...נכה הוא נכה הוא נכה ולא משנה ממה, יש לו את הצרכים היחודיים והצרכים הכלליים כמו לך ז למה האפליה...
אגב נכי הגזזת, נכי עירוי הדם ונכי הפוליו חלו בגלל מחדלי המדינה..למה לא אומר שגם להם מגיע את תנאי נכי צה"ל?

מגיע לנכי פוליו הטבות כמו לנכי צהל

אבל כמו שאתה לא רוצה שנשווה נכי פוליו לנכי כללי ששניהם בכסא גלגלים
אל תשווה כול שניה ותתבכיין על ההטבות של נכי צהל
ואני מדבר כאחד שאיבד שני קרובי משפחה במלחמות ישראל

yoelbeker

New member
ומי אמר לך שלא רוצה? תיאבק, תקבל הכרה שהמדינה אשמה בנכותך.

ותקבל גם אתה פיצוי....אני נאבקתי תיאבק גם אתה....
סתם לידיעתך לנכה פוליו יש אותם קיצבאות כמו כנה רגיל....מרוב קינאה תתפוצץ בפנים..זה לא בריא

yoelbeker

New member
זו לא קיצבה זה פיצוי בדיוק כמו שיש לגזזת ולעירוי דם.....

אתה הוא זה שפועל אישית נגד הפוליו כי אני נכה פוליו וכל הזמן תוקף את הפוליו...נראה אותך כותב על הניידות שלא עודכנה מ 2011, על השר"מ שלא עודכן מ 2011...

למעלה