הנזק שגרמה אתמול הפגנת הנכים ייקח זמן רב לתקן...וחבל

yoelbeker

New member
הנזק שגרמה אתמול הפגנת הנכים ייקח זמן רב לתקן...וחבל

קבוצת נכים הפגינה אתמול מול המשרד הראשי של ביטוח לאומי...הועלו פוסטים מתלהמים איך חסמנו את היציאה הביתה של פקידי הביטוח הלאומי...את המזכירה..את הטלפנית...החודש האחרון היה הזמן הכי מתאים להקים אוהל מול משרד האוצר...זו התקופה שבנו את חוק ההסדרים והתקציב...ולא מול טלפנית\מזכירה\פקידה מביטוח לאומי שסך הכל רוצה להגיע הביתה למשפחתה, לילדיה אחרי יום עבודה...איך התפארתם איך...חסמתם את המעבר לעובדת שרוצה להגיע לתינוקה\לבעלה\למשפחתה\אולי לילד חולה\בן זוג נכה למשפחתה....הצלחתם לעורר את כעס על אוכלוסיית הנכים, הצלחתם להמאיס את הנכים, הצלחתם לעורר אנטיגוניזם...כל הכבוד לכם....יארך זמן רב לתקן את הנזק שגרמתם אתמול..וחבל...

מאיפה אתה יודע ? יש לך הוכחות

והם רוצים לייצג אותנו בכנסת
והם רוצים להיות הארגון היציג של הנכים
הם היו גם מול הבית של חיים כץ כך נדמה לי ממקורות
יודעי דבר והם בכלל לא שם עליהם

yoelbeker

New member
ואתמול שמו עליהם?...

זו התוצאה שכל אדיוט מחליט להקים ארגון ולייצג את אוכלוסיית הנכים מבלי לבדוק את יכולותיו, כישוריו, יושרו...

yoelbeker

New member
חחחח הצחקתני....

הביטוח הלאומי מיישם את החלטות הממשלה\המחוקק בלבד....אין לו כל סמכויות אחרות להגדיל שום קיצבה...כל שינוי בסכומי קיצבה אפשרי אך ורק דרך הכנסת.....

אגב סתם הערת ביניים...לו ידעת כמה ישיבות היו לחבריי ולי בעבר עם מנכ"ל הביטוח הלאומי דאז יגאל בן שלום ואחר כך עם אסתריקה....חוץ מסימפטיה והסכמה לא קיבלנו כלום...נשלחנו מחוקק.

יעקבסבו

New member
ומה עם הטעות בחוק הנגישות שיואל כתב עליה פאפא יקר?

על זה לא מפגינים?
על השינויים בחישוב הפחת בזמן מכירת רכב נכה על זה לא מפגינים?....

אני??? מה אתה רוצה ממני ?

אני יכול לצאת להפגנה ? מה לי ולזה ??
רק דיווחתי ממה שאני יודע

אווו יואל הצלחתי להצחיק אותך

לפחות זה לתחילת השבוע , לך תדע מה עוד מתכננים עלינו
בקיצוצים

yoelbeker

New member
האמת? שלא מצליח להיכנס לחוק ההסדרים המלא...

כדי לאמת אץ מה שכתבת...מקווה שאין לפחות גגזירות...תוספות בטוח שאין כי אחרת היו צהלולים

כפיר c2

New member
ביקורת ביקורת ועוד ביקורת

לתת עצות מהצד זה הצד החזק של כולם. אבל לפעול ת'כלס את זה משאירים לאחרים. יואל אולי אתה צודק במידת מה, תרום מנסיונך וחוכמתך לנושא החשוב.

yoelbeker

New member
האמן לי שתרמתי ותורם

ב 8 שנים האחרונות נאבקתי להקמת ארגון יציג, כשהוקמה וועדה ליישום הנושא, והנכים לא התייחסו ולא הגיבו...מה שנשאר לי זה להגיב כנכה.....
וכן..לכל עמותה, לכל ארגון, לכל משרד ממשלה, לכל מדינה יש מבקר מדינה...
לכן אני מתייחס לביקרות ככל שהיא קשה....כביקורת בונה...

למעלה