אושרה סופית העברת 100 מיליון ש"ח למקבלי קצבת שירותים מיוחדים

leabar77

New member
אתם ואתם אתם, בעצם מי זה אתם?

מעניין מי החליט איך לשלם, למה וכמה?
מה עם שכר המינימום מאז שהיה 3,800 ש"ח ועד עכשיו?
אם אתה וחבריך לוחמים ללא חת....למה לא שיתם כלום מאז 2011 מאז עלהשכר המינימום?

יעקבסבו

New member
מי אתה אביבים, מה הנכות שלך, איך זה לא שמענו עליך.

מה הידע שלך בצרכי מוגבלים?
תענה לנו אולי אתה באמת מתאים....

yoelbeker

New member
אספר לך את הידוע לי...

הכתי את אב....בכנסת בשנת 2005, היה נציג של עמותה בשם "ענבל" עמותת נפגעי ביטוח לאומי, הוא בכלל נכה תאונות עבודה ונהנה מההטבות והקיצבאות של נכה תאונות עבודה ולא של נכה כללי (לא יודע מה היום) אחר כך הצטרף, לדורון יהודה, אחרי זה הצטרף לקובי כהן, אחרי זה נפרד מקובי כהן בריב גדול יחד עם כוכב בשם ירון, אחרי זה נפרד מירון בריב גדול, אחרי זה הפסקתי את פעילותי בכנסת ולא ידעתי עליו כלום, כעת הוא בארגון המטפל בילדים נכים....,

אביבים

New member
רק את זה?? וזהו ??

בס"ד
נכון שהייתה הכירות בנינו על בסיס חוק הפוליו העברתו ושיכנוע חברי הכנסת שעבדו איתנו,,,
היית מוסיף את הקישור פה פחות או יותר ממצה פחות או יותר אך רק אוסיף שנושא הוועדות הרפואיות הוא המאבק שלי יותר מעשרים שנה כבר מעמותת ענב"ל , וכתוצאה מכך קמו ועדת גולדנברג ודורנר במסקנותיהם להקים
רשות נפרדת לוועדות הרפואיות,,,, השאר תקרא באתר שלנו ועימך הסליחה

yoelbeker

New member
בוא ידידי ואגלה לך סוד....

בשנת 2000!!!! ועדת גולדבר ואחר כך בשנת 2002 ועדת לרון המליצה בפרק 4 של הדו"ח להקים מרכז שיקום שירכז את כל הוועדות הרפואיות...ועוד סוג אגלה לך שבשנת 2005 הונח הסוד בפני הממשלה והממשלה סמכה ידו עליו.....
מה שהיה צריך לעשות זה להיאבק ליישום הדו"ח בנוסף לסעיף התעסוקה, כמו שאני נאבקתי 8 שנים עד ששר הרווחה הקים וועדה בראשות שופט לבדיקת הקמת ארגון יציג.

אביבים

New member
לא צריך סודות בעובדות עסקינן

בס"ד
הנה לך כאן יריית הפתיחה של חה"כ הרב גפני הכתבה שאני מופיע בה
אבל אם אתה מתעקש שזה אתה מי אני שאמנע ממך,, אפשר להציץ באתר
בדיווח על המהלכים בערך מול הוועדות הרפואיות של המל"ל

yoelbeker

New member
מעולם לא טענתי שנאבקתי מול הוועדות הרפואיות

היכן קראת את זה? ..כתבתי שבשנת 2000 הוקמה וועדה בראשות השופט גולדברג, ואחר כך וועדה בראשות השופט לרון שדנו בין היתר בהקמת מרכז שיקום שירכז את כלל הוועדות הרפואיות ושהממשלה סמכה ידיה על דוחו"ת אלה...כתבתי שנאבקתי להקמת ארגון יציג בלבד.....פעם הבאה לפני שמגיב תקרא ותבין...

אריהמיל

New member
דווקא צירפת מכתב מהמנכ"ל המראה שאתה כן עושה לשינוי הוועדות

ולא רק אביבים...
אתה צנוע עושה בצינעה בשונה מאחרים שכולם רעש וצילצולים...

ריטהלה

New member
גילן 1 + 1 = 2

ענית לעצמך. נכים/קשישים שזקוקים להשגחה מתמדת יקבל תוספת. מי מבצע את ההשגחה? ענית נכון - העובד הזר. מהי משכורתו של עובד זר? נכון שוב ענית נכון. שכר המינימום. והנה לך הקשר בין השגחה מתמדת לשכר המינימום.
קיצבת שר"מ המיועדת לממן עובד זר (כאילו) לא עודכנה שנים למרות ששכרו של העובד הזר הועלה על פי חוקי עבודה בישראל. ולכן עכשיו עם העלאת שכר המינימום שוב, ינסו לתקן את המחדל שהעמיס והקשה על הנכים בהחזקת מטפל.

leabar77

New member
קשישים לא מקבלים את התוספת ריטהלה...

נכים קשים מונשמים המעסיקים 2 עובדים זרים יקבלו תוספת של 2000-3000 ש"ח שזה כ 2000 נכים בלבד!!! נכים בעלי 175% שר"מ המעסיקים עובד זר יקבלו 280 ש"ח...לא 300 ש"ח בהתאם לעליה האמיתית ל 280 ש"ח שמקבל הנכה הוא צריך להוסיף מכיסו עוד 35% הוצאות סוציאליות, גם 105% מקבל כ 150 ש"ח היתר הולך לילדים הזקוקים להשגחה...רקק שאת ההשגחה הם מקבלים מהוריהם, את הכס של הילדים היה צריך להעביר לנכי 175% המעסיקים עובד זר ואין להם הורים שמטפל בהם....
כ ש 1+1 שלך לא = 2...אלא 00000 כישלון של הנהגת הנכים....
התוספת של 280 ש"ח שווה בנטו ל 200 ש"ח ואם את תעסיקה עובד זר את יודעת כמה % זה מהעלות הכוללת של העסקת עובד זר.

למעלה