מגיע לנו

miyawoo

New member
מגיע לנו

מגיע לנו הסבל כי אנחנו מטומטמים
ובחיים לא יהיה שינוי עד שלא נשלב ידיים במעבק עיקש
אני כבר 3 חודשים עובר על. החוק וחשוף לתביעה ונטישה של העובד
שגם ככה השרם המקסימלי לא מכסה
יש יחס ישיר הפוך בין כמות המנהיגים לתוצאות
ששואלים פה שאלות שניתן לענות בפשטות
נענים בתשובות מתחמקות כאילולבאס ולהכשיל
שלא לדבר על ההתנשאות של מנהל הפור ום ״ היתה ועדת שימוע ויכולת לפנות ״
נו מר בקר עזרה לך ועדת השימוע שאתה ככ אוהב לנפנף בה ואיש לא שמע עליה בזמן
ולכן מי שלא שמע ולא פנה מגיע לו לסבול
אכן הגיון פשוט
אז עכשיו שברור שכבר נדפקנו שוב
מי. הארגונים אישים שפועלים כיום כדי לבנות חץ אחד

אני בידע ההמאוד מוגבל שלי מבין שיש את אלכס מהפייסבוק קובי כהן היו״ר העליון של הפורום מר בקר זכור לי יואב קריים שהיה פעם בתקשורת והיום גיליתי את מר אביבים
מי השאר ומפי. מגיע לדיון בועדות

הבחירות והמניעים הפוליטים שלכם אחרנו גם הימין וג השמאל דפק אותנו מתי נפסיק לדפוק את עצמנ?
ףאז שוב אנא שאלה פשוטה. תשובה פשוטה מי הפעילים והארגונים המרכזיים והגדולים

אפשר לחשוב שלא מספיק קשה ככה וצריך עוד מלחמות

טוב אתה טוב

אתה גדול אין עליך
השאלה מי יבוא עכשיו
אולי אתה מוכן לקום ולעשות משהוא

yoelbeker

New member
חחח אל תכתוב את מר בקר בנשימה אחת איתם......

מר בקר לא פעיל, לא מסתובב נפוח מחשיבות עצמית במסדרונות הכנסת עבור כלום ושום דבר ועוד לוקח עבור יום כזה כמה מאות שקלים מהארגון שעומד בראשו או נשלח, והכסף מגיע מתרומות לנכים ולמשפחות נזקקות (משפחתו היא הנזקקת חחח) שלא מגיע אליהם כלל וכלל, אין לו ארגון, הוא יחיד ביחידה שלקח על עצמו לעזור לאחיו הנכים כדי שידעו את זכויותיהם.

וסתם..אותו מר בקר נאבק מעל 8 שנים לבד!!! להקמת ארגון יציגולא אסופת ארגונים אינטרסנטית וכולם צחקו ולעגו לו...באוגוסט השנה לאחר מאבק עיקש שלו הקים שר הרווחה דאז מר כהן וועדה שתדון בהקמת ארגון יציג לנכים הכלליים וביקש שהנכים יביעו דעתם...אתה הבעת דעתך לוועדה. האחרים כאן כתבו לוועדה. גילן פנית לוועדה? בפנייתכם יכולתם אולי לעשות שינוי, ניתנה לכם הזדמנות..והפסדתם אותה, זו בכיה לדורות (ואולי מר בקר וחבריו שכן הופיעו בפני הוועדה אכן יצליחו ויהיה ארגון יציג ולא קרקס אינטרסים כמו היום).

miyawoo

New member
ושוב ללא תשובה ענינית

שוב הועדה שהייתה והייתי אמור לנחש את קיומה באופן טלפטי ומשלא עשיתי זאת עדיף להתאבד
אגב כמה הועדה עזרה ומה היא עשתה
אני שואל שאלה פשוטה מאוד ואתה רק מתחמק מסיבה מאוד לא מובנת
גם נישגב מבינתי מה ההבדל בין ארגון יצ׳יג לשיתוף פעולה בין כל הארגונים והפעילים

נניח ואני רוצה לפעול למי לפנות עם מי לשתף פעולה או שעלי להקים עוד ארגון קיקיוני כי לא מספיק המיליון ארגונים שככ מלאים באהבה

yoelbeker

New member
לי אין תשובה עניינית כי איני ארגון

ההבדל בין ארגון יציג לבין שיתוף פעולה בין הארגונים הוא..שבארגון ייציג, את הנציגים יבחרו כלל הנכים הכלליים במדינה, ייבחר נציג שיעבור וועדה ציבורית שתבדוק אם הוא מתאים לייצג אותך בכנסת, לארגון הייציג ייבחר מי שהציג תעודת יושר מהמשטרה, לארגון הייציג יהיו הכלים והמומחים המקצועיים לבדוק ולהכין ניירות עבודה לפי צרכיו הייחודיים של כל ליקוי והצרכים הכלליים של כל ליקוי...
בשונה מהיום כל אחד קם בבוקר מחליט שהוא מייצג, מקים עמותה עם מספר חברים וזהו הוא מייצג, מבלי להיבחר על ידי כלל הנכים אלא רק על ידי חבריו. ויש כאלה מעל 1400 ארגונים....
רוצה לפעול? פעל כמוני להקמת ארגון יציג....ראה איך הקיצבאות של הארגונים שיש להם ארגון יציג מעודכנות בזמן...ישלהם הטבות מכאן עד להודעה חדשה....
מנגד יכול להיות פעיל לכלום ושום דבר באחת מ 1400 העמותות.

למעלה