שרשור של צ'ופרים לטיולים

../images/Emo214.gif../images/Emo77.gifשרשור של צ'ופרים לטיולים../images/Emo103.gif

יאי אני וג'ני החלטנו לפתוח שרשור ענק שבו כולנו נוכל לשתף אחד את השני בצ'ופרים הכי הכי שקיבלנו אז ספרו לנו.. מה הצ'ופר הכי יפה שקיבלתם? מה הצ'ופר הכי מקורי? הכי פרקטי? הכי מרגש? וגם תזרימו רעיונות חדשים
ושלכולנו יהיה חד חנוכה שמח ומלא יצירה ועשייה

לא נשמרה לי התגובה!

יש לי צ'ופרים ממש מגניבים.. הכי מגניב שיש, בטיול פסח של כיתה ו', באחת העצירות, המדריכה שלי [עטרי
] חילקה לכולנו רובי מים קטנים עם מדבקת "כולם על אלון!" [אחד המדריכים.].. אחד הצ'וםרים הממש מגניבים ומצחיקים! עוד באותו טיול, קבוצה אחרת, לא שלי, קיבלה צ'ופר מגניב [יש לי אותו כי המדריכה שלהם נתנה לי אותו..], בקטע של הסנפלינג היא חילקה להם חבל קטן עם מדבקה "חבל למקרה חירום". בדרך לחייצת, טלי כפרה עליה נשמה עיניים חיים שלי [הידועה בתור "זו עם הקרוקס!"] הביאה לנו ריבועי פצפצים, שכתוב עליהם "שלא ישעמם לכם בנסיעה.." בטיול סוכות בכיתה ו', מדריכה שלי גנבה מהחדר אומנות של היסודי [
] מין כפות רגליים מקרטון, והיא הוסיפה לכל אחד חוט ורשמה עליהם "שישליק 2005- צעד אחד לפני כולם" אחד המקסימים! חפרתי עכשיו בקופסאת נוע"ל, ומצאתי צ'ופר שחילקו לנו בפעולה הראשונה של כיתה ו'! זה ממש מצחיק.. מוזר ששמרתי את זה.. יש לי עוד צ'ופרים שקשורים לדברים מסויימים, ככה שזה לא ממש עוזר פה.. אני אנסה להיזכר ולחפש עוד ואני אוסיף.. אפשר להוסיף גם לא רק של טיולים?
כאלה יש לי הרבה.. [חגי מעלות, סופשנה וכאלה]

חחח../images/Emo99.gif

איזה מגניב הצ'ופר עם החבל !! זה לא חייבים להיות צ'ופרים של טיולים רק, סתם כי יש טיול עוד כמה ימים ואנחנו בעיצומו של סשן צ'ופרים מטורף כתבנו צ'ופרים של טיולים.. זה יכול להיות כל צ'ופר שהו D:

אוקי אז עוד כמה :)

קצת אחרי טיול סוכות בכיתה ז',שהיה בנגב, היה טיול לחרמון. ואז שחזרנו קיבלנו לצ'ופר על ריבוע בריסטול תמונה של ישראל ויש חץ למעלה ולמטה [נגב וצפון] ואז רשום "היינו למעלה, היינו למטה, וגילינו.." ואז מאחורה כתוב "אין כמו מזכרת בתיה!"
יש לי צ'ופר ממש מגניב אבל הוא חצי מחוק :/ מדבקה שכתוב עליה "חג סוכות, או לא להיות! חג שמח" ולמדבקה מודקת שרשרת כזו שעושים לסוכה.. ממש יפה ומגניב [בתור מדבקה כמובן..] עוד משהו שאני ממשש אוהבת זה פאטצ' שעשו לנו, שכתוב עליו "אני מאמין בחזון ובדרך"
ובחייצת, היה לנו את נילס הולגרסון והחיה הזאת שלו
אז חילקו לאיזה קבוצה קרטון שמחובר אאליו נוצה ורשום "נוצה נדירה מזנבו של מולי האווז"
ועוד צ'ופר מקסים, מהמדריכות הכי מקסימות שהיו לי אי פעם בחיים, עטר ויעל [שמקמנרות בשהם וגבע"צ], מגנט לב מקרטון, ורשום "לכל טיפת צומי שתצטרכו.." והמספרים שלהן
[כמובן שגם "צומי" היה שם הקבוצה שלנו P:] בסוף השנה שעברה המדריכות שלי [שוב עטר מככבת פה, ויעל כמובן] הכינו לכל אחד לוח מודעות קטן, עם תמונה של שתיהן, ועוד תמונה כלשהי.. ממש ממש יפה! והצ'ופר בין אלה שאני הכי אוהבת בעולם וגם ממש משמעותי לי- ביום האחרון לקייצת של סוף ו', כל אחד בקבוצה קיבל מעטפה עם מכתב ארוך מהמדריכים [המכתב הכי יפה ומקסים שיש בעולם!], ומחזיק מפתחות של לב מסול, וכתוב " [שם החניך], 'כל סוף הוא התחלה חדשה..' " ומאחורה "קבוצת שבבה, עד העונג הבא.." זו הייתה קבוצה שהייתה קיימת רק באותו חופש, וזה היה בין הדברים הכי מדהימים שהיו לי בתנועה.. [בהבהבהבה! קבוצת שבבה! אם ישך מה להגיד בייב, תסתום תפה!
] שיואו , מצאתי את הסטיקר שלי של "מחנה העפלה, את היחידה אני נשבע!" ! אחח נוסטלגיות.. מצטערת על החפירה המטורפת. סוף סוף היתה לי אפשרות לשתף בקופסת הנוע"ל הנסגדת שלי
[למרות שזה די גובל בסטוקריות.. יש לי גם שם סטיקלייט ששמרתי מחנוכה 2004, ואת השיר של סוף הדרך, סוזן ודלל, הסרטיפיקט מהמחנה העפלה, הדפים עם השירים של המחנה העפלה וכו
אבל זה עדיין מתקופות הכי מדהימות שהיו לי בתנועה, וזה כיף להיזכר בזה :) ] אגב, כל הצ'ופרים שרשמתי עוד נמצאים אצלי.. [חח למה ילדה בכיתה ו' שומרת צ'ופרים? איזה ילדת כאפות XD]

חחח בכלל לא ילדת כאפות..

יש לי לפחות קלסר שלם מכל שנה בתנועה. עם כ-ל הצ'ופרים, כ-ל הפליירים, כל מיני שטויות מפעולות, ערבים שכבתיים, טיולים ומה לא.. אם יהיה לי זמן אני אנבור קצת ואעלה את המובחרים :)

גם לי יש פלאיירים וכאלה ../images/Emo3.gif

אני שמחה לראות שאני לא היחידה
חשבתי שאני סתם מוזרה אני שומרת בערך כל דבר :)

baglemaster

New member
אצלי זה ככה:

כל פעם שיש מבצע לילה, או סתם חלוקת פלאייריםאו דלתונים, אני לוקח כמה ותמיד נשארים לי סטוקים... יש לי סטוקים של הפלאייר לקייצת של לפני שנתיים, של הדלתונים לפורימון של לפני 3 שנים...

גם אני :)

יש לי פלאיירים של טיולים מ2005, ולו"ז קייצת של כיתה ו'
[גם 2005] וכל השטויות שקיבלתי אי פעם בתנועה.. יש לי סטיקלייטים מפול טיולים לפני שנים. חנוכה 2004, לילה ויקינגים, יום שישי ה13- ערב המסור, אשלילה- מחנה העפלה, ועוד שאני לא זוכרת.. וכמובן שגם סילוטייפדובים יש לי!
[בכיתה ז' הייתי בטוחה שזה הדבר הכי מגניב בעולם אז גילגלתי לי גוש סלוטייפ ושמרתי
איזה גאון אני]

baglemaster

New member
אני לא מדבר על פלאיירים לטיולים שלי

אני אומר שכל פעם שחילקתי פלאיירים לחניכים, תמיד נשארו לי איזה 50 אקסטרה...

Awb of Israel

New member
צ'ופר למחנה קיץ...

אני וחבר שלי הכנו לחניכים שלנו צ'ופר ביסקוויטים למחנה קיץ. לקחנו ביסקוויט, ציירנו עליו סמיילי מחייך מצד אחד ובוכה מצד שני, ניילנו וחיברנו חוט עם מדבקה שהיה כתוב עליה "החיים הם כמו ביסקוויט". כמובן, בסוף כולם נשברו, אבל זה היה מגניב D: Awb

Amitus

New member
היי אלביס../images/Emo24.gif

-אממ..אני הכנתי צ'ופר לחניכים שלי בח'..קוראים לקבוצה שלהם אפצ'י..בריסטול כזה עם חור בצורת ריבוע שלתוכו ליפפתי נייר טואלט וכתבתי: למקרה של אפצ'י. חילקתי להם את זה לקראת המשבצת לילה טוב. -בסוף טיול סוכות שעבר המדריך שלי הביא לי ולעוד מישהי שיצאה מהקן לטיול צורה כזאת של בית וכתב עליה " אבל את ,רוצה לסוע לטבריה!" (למי שלא יודע אני גרה בטבריה) -ועוד צ'ופר שהיה זה צמיד כוח..צמיד כזה מכל מיני חרוזים צבעוניים כאלה, כוכבים, ללבות וכל השטויות..שהיה לנו. המדריך (אותו אחד של ממקודם) הביא לנו את זה ממש בתחילת היום הראשון לפני כל המסלול..כל פעם שהיה קשה כזה בעליות של ההרים וכאלה, הצמדנו את הידיים עם צמיד הכוח ..כמו פאוור פאף. :)

tamar brandy

New member
מה אפצ'י מה??!? ../images/Emo163.gif"בוב"

אההההההההההה אהההההההההההההההההההXD הוו חוחו עמית הקבוצה שהקמתי שנה שעברה (הן היו ה', עכשיו ו') שהן הכי מהממות בעולם ד"א קראו לעצמן אפצ'י! יאמיייי כמה צ'ופרים מאגניבים עשיתי להן! הו והן גם עשו לי צ'ופרים, כל טיול הביאו לי מדבקות סגידה מושקעות ועל קרטון ביצוע שכזה חניכה רשמה לי בכחול אדום "את המדריכה הכי טובה ב-ע-ו-ל-ם" וזה תלוי לי בחדר:]]] אוי אני מאוהבת בהן

danielgn3

New member
בחג מעלות בכיתה ו'

נתנו לכל אחד מהקבוצה שלנו עלה שרשום עליו "והגשם", אני מניחה שכבר חשבו על זה לפני, אבל ממש אהבתי אותו והוא עדיין שמור לי:)

למעלה