לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1155211,552 עוקבים אודות עסקים

פורום התמודדות עם סרטן

המקום לשאול, להתייעץ, לשתף ולהתעדכן בנושאים הקשורים בהתמודדות עם הסרטן.

אודות הפורום התמודדות עם סרטן

x
הודעה מהנהלת הפורום
המשך >>

לצפיה ב-'סיוע בהתאבדות בשוויץ'
סיוע בהתאבדות בשוויץ
23/02/2016 | 22:58
2
291
שלום

משהו יושע מהי הפרוצדורה, ועלויות בקבלת סיוע להמתת חסד ע"י דיגיטאנס? האם זה מצריך שיתוף פעולה מצד קרובי המשפחה? אישורים רפואיים מיוחדים?

תודה

התמודדות עם סרטן >>
לצפיה ב-'שלום מיואשת'
שלום מיואשת
25/02/2016 | 11:52
201
אני מבין שאת מתמודדת עם סרטן, ושאת לא רואה תקווה להחלים יותר..ואני מבין שההתמודדות מתישה ומייאשת אותך, יודע שהטיפולים יכולים להיות סבל נוראי - ונשמע שאת מרגישה אולי שזה הכל לחינם, שאת לא רואה את עצמך יוצאת מזה ומעדיפה לסיים את החיים מרצונך ולהפסיק את הסבל..

יקירה, אני לא יודע איך זה הולך בדיגנינטאס, ואני לא כותב לך בגלל זה - אני כותב לך פשוט כי אני מבין שאת סובלת מאד מאד, ושאת עייפה ומותשת, ואני רוצה שלא תהיי לבד עם המעמסה הזו, כיא ני מניח שרוב האנשים שסביבך לא ירצו לשמוע אותך מדברת על רצון למות. ואני רוצה שיהיה לך מקום שבו תוכלי לשתף בכל מה שאת עוברת, גם במחשבות על המוות, בלי שנשפוט או ניבהל או נגיד לך לא לדבר על זה.. אני מתנדב בסה"ר, ויש לנו צ'ט כל ערב בין תשע לחצות..בואי לדבר איתנו, לספר על המחלה, על עצמך, על כל מה שתרצי לספר..גם אם לא נוכל להעניק לך את מתנת החיים או את מתנת המוות, נשתדל להעניק לך את מתנת ההקשבה, ההכלה וההבנה, שלא תהיי לבד..

שלך מכל הלב

מתנדב סה"ר
התמודדות עם סרטן >>
לצפיה ב-'שלום. '
שלום.
<< ההודעה הנוכחית
25/02/2016 | 12:19
137
לא רוצה להשמע חלילה חסר רגישות, אבל אני אשתדל לתת תשובה יותר פרגמטית.  הארגון נקרא דיגניטאנס ולא דיגיטנס (מהמילה דיגניטי = כבוד עצמי ולא דיגיטל = ספרתי). עד כמה שאני מבין, ארגון דיגניטנס שפועל בשוויץ, פועל תחת החוקים הקיימים במדינה. עזרה בהתאבדות היא לא המתת חסד, אלא תמיכה לוגיסטית ואם הסתם נפשית. הם כן מספקים את הרעל, אבל בסופו של דבר האקט עצמו הוא של החולה שצריך לשתות את הרעל. זה לא כרוך בסבל פיזי מלבד טעם מר עד כמה שאני מבין (הטעם הוא בעיקר של חומרי הטשטוש וההרדמה שהתמיסה כוללת בנוסף סודיום פננטול ופוטסיום כלוריד המורידים את לחץ הדם ומאטים את קצב הלב עד לפרפור חדרים ועצירה. הפעולה שלהם איטית יותר מזו של סמי ההרגעה וההרדמה שכלולים בתמיסה, כך שהחולה מאבד הכרה ושוקע בשינה לפני שהלב שלו נעצר.

לגבי הצד האדמיניסטרטיבי, עד כמה שאני מבין דבר ראשון צריל למלא טופס הרשמה באנגלית בכדי להיות חבר בארגון. כן צריך לשלם עבור החברות של כ 100 דולר. טופס ההצטרפות נמצא כאן:

http://www.dignitas.ch/index.php?option=com_mad4jo...

לאחר מכן הם יוצרים קשר עם מבקש השירות. לפי מה שהם רושמים באתר אז הם דורשים אישור מרופא על מחלה סופנית שבוודאות של מעל ל 90% תביא לסיום חיו של החולה בתוך פחות משנה. הם גם רוצים חוות דעת פסיכאטרית שהחולה צלול וכשיר לקבל החלטות על דעת עצמו. בנוסף הם מאד ממליצים שהחולה ישתף קרוב משפחה שיהיה מודע לתהליך וילווה את החולה.

אני לא אומר שאני בעד שתבחרי בדרך הזאת, אבל בהחלט ממליץ לשתף קרובי משפחה או חברים וכמובן לדבר על זה עם מומחים. לגבי עלויות, מלבד עלות הטיסה (טוב לפחות צריך כרטיס בכיוון אחד, אם יורשה לי להכניס קצת הומור שחור ), עלות השירות היא כ 2000 יורו, וה"חדשות הטובות" הם שהארגון מקבל פייפל... מן הסתם ברור שהמניע העיקרי שלהם הוא כסף.

אגב אם קשה לך עם המידע באתר בגלל שהוא באנגלית, אשמח לעזור עם תרגום אם תרצי. בכל אופן אני חושב שמדובר בהחלטה לא קלה שיש לשקול אותה היטב. מאחל רק רק טוב, נוחות ובריאות. אגב מאד ממליץ שתקבלי את ההצעה הקודמת לפנות לארגון סה"ר.

התמודדות עם סרטן >>

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

הודעות אחרונות

19:36 | 18.02.20 אורחים בפורום
04:59 | 03.02.20 אורחים בפורום
01:35 | 29.10.19 slinahuang19
17:39 | 13.09.19 אורחים בפורום
16:43 | 08.07.19 פייסל הגדול
22:28 | 22.06.19 אורחים בפורום
19:32 | 10.06.19 אורחים בפורום
14:35 | 01.05.19 אורחים בפורום
14:55 | 20.02.19 אורחים בפורום
12:06 | 13.02.19 אורחים בפורום
21:36 | 26.01.19 אורחים בפורום
20:44 | 09.01.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ