אני מוריד את הכובע...

אני מוריד את הכובע...

בפני צוות כולבוטק על תחקיר טיב טעם. כולי תקווה שהתוכנית תשפר את רמת התברואה בשאר המפעלים והחנויות. חבל ש"חובבי" החתולים גוררים את הנושא למקום אחר...אין לי כל רצון לאכול בשר שעבר את ציפורני החתולים.

netastok

New member
חובבי החתולים ואני ביניהם...

לוקחים את הנושא למקום אחר מאחר שאנחנו חובבי כל יצור חי ומה שנעשה לחתולים זהו עוול. גם אני אינני רוצה לאכול בשר שנגוע ע"י חיה שאינה חיה בביתי. ממש ממש רחוק מזה!!! הנהלת טיב טעם הייתה צריכה להתמודד עם העניין בצורה הומנית. באותה המידה גם חולדה יכולה לקרוע את הניילון של הבשר. אז? יש לשים את הבשר בקירור, לאטום אותו היטב כדי שלא יגיעו אליו חיות למיניהן. כל "חובבי החתולים" הם גם חובבי כלבים וחובבי סוסים וחובבי כל יצור חי כפי שכבר הצהרתי. חבל שאתה לא כזה הומני ולא מסתכל על היצורים האצילים האלה שרק חיפשו ארוחה ומצאו להם ארוחה נגישה וגורלם היה מר!!! איך זה ששלושת החתולים שאצלי לא מגיעים לאוכל שעל השיש שסגור בקופסאות? תחשוב על זה!!!

אתה יכול להוריד אלף כובעים

אבל זה לא יעזור לחתולים שנאלצו לשלם בחייהם בגלל תוכנית טלויזיה

fujixxx

New member
בגלל כולבוטק הרבה משפחות נפגעו גם לא רק חתולי

בעקבות תחקירים כוזבים של כולבטוק המון משפחות איבדו פרנסה, נפגע שמם הטוב, וכלכלית נפגעו בגלל תחקירי כולבוטק ש"כאילו" עשו את עבודתם עגום ביותר כמה שהם מנצלים את המדיה התקשורתית להציג את שקריהם.

fujixxx

New member
יש הוכחות , וגם בכתב, אבל צוות כולבטק התעלם

התעלם מאותן המסרים התעלם מהניירת שצורפה התעלם מעובדות קיימות ומוצקות ושידר תוכנית שיקרית כוזבת, לא מבוססת שפגעה באנשים ובכלכלתם ההוכחות בכתב ובעל פה וגם אנשים מוכנים היום לבוא כנגד הצוות והמערכת כולבוטק אבל הנזק כבר נגרם בגלל הכוח שיש לו הוא מנצל את זה

snupi1

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה.

מכירה באופן אישי מישהו שנהרסו לו החיים בגללכם. הצגתם אותו כנוכל ואילו המשטרה אחרי חקירה קצרה הבינה שמדובר בעסק ש"פשט את הרגל". ואני מדברת על אדם שלא לקח אפילו עו"ד אלא השתמש בשרותי הסנגוריה הציבורית. לא היה צריך להתאמץ להוכיח את חפותו. אולם מר גינת בקולו הדרמטי אמר כי הפרקליטות צריכה לשקול היטב את החומר שבידה. זוהי תוכנית שרודפת אחר הרייטינג בלבד. העובדות לא מעניינות אף אחד, גם לא האמת. אכפת לכם שהרסתם לבן אדם את החיים? ממש לא. אבל אתם כנראה חלק ממדינת ישראל המושחתת. כמו שרבים כותבים כאן- בעלי ההון מקבלים חסינות ואילו החלשים נדפקים. ואתם יודעים טוב מאד מי לא מסוגל להלחם בכם. אתם מרושתים בעורכי דין וביועצים משפטיים. עצוב שכך אתם והמדינה נראים. העולם כולו רואה את השחיתות והגועל שבמדינה הזו. לא סתם יהודי התפוצות לא עולים בהמוניהם לארץ הקודש, שמזמן כבר אינה כזאת. כלבוטק היא דוגמית של מה שקורה במדינת ישראל בשנת 2007. גועל נפש אחד גדול.

סנאית22

New member
בלי החתולים היית אוכל בשר שנגסו בו חולדות

וחולדות כן מעבירות מחלות לאנשים (בניגוד לחתולים)

ומי אמר שאין לי חתול....?

יש לי חתול ויש לי גם שני כלבים. ההבדל ביניהם לבין חתולי וכלבי רחוב הוא ביקורים סדיר אצל וטרינר חיסונים וטיפולים מונעים.

נעמה לב

New member
מסכימה איתך לגמרי!!

בקשר לבשר- גועל נפש..ובאמת חובבי החתולים הגזימו ושכחו את העיקר! וכל הכבוד לכלבוטק!! תוכנית מקסימה וישרה לחלוטין!!

למעלה