קוסמה הלך לעולמו

Misha345

New member
הודעה עצובה

קוסמה נהרג אתמול בהודו בתאונת אופנוע... עולם הטראנס איבד כשרון עצום RIP

DJOZY22

New member
באמת הודעה עצובה

חברים הלך לי חבר יקר שקוראים לו אביחן ליבנה ובשמו המיקצועי דיג'יי קוסמה יהי זכו ברוך !!!!!!!!!!!!!!! עוז בן -יהודה ולירון גרין

MidNight Flame

New member
../images/Emo16.gif יהי זכרו ברוך...

עולם הטראנס פסיכודאלי איבד אדם גדול.

trancelover

New member
קוסמה הלך לעולמו ../images/Emo7.gif

חזרתי עכשיו מהבית.. עצוב עצוב עצוב כלכך קשה למה זה קרההה ולחשוב שאולי קסדה היתה מצילה.. אביחן נהג באופנוע שנרשם כי הביטוח לא ישלם על תאונה מרכיבה על אופנוע, הכל קרה בגואה בחופשה קצרה שלפני שחרור האלבום, כבר הוציאו את הבוק לאלבום, ואז האסון קרה, תאונה חזיתית של אופנוע עם שני רוכבים ממולו.. עצוב

Tsuyoshi

New member
אני לא בטוח

בכלל שהוא נהרג??? כל מי שאומר את זה אומר כי הוא ראה בישראטראנס נכון<?! אמרו גם בישראטראנס שגואה גיל מת וזה לא נכון.... אז עד שמישהו יביא משהו מוסך ולא איזה הודעה מפורום אל תיהיו כל כך בטוחים....

Sputer

New member
קח הוכחה

http://layla.ynet.co.il/newLayla/news.asp?itemID=217 חבל... היה בנאדם ומוסקאי ענק !!

trancelover

New member
TSUYOSHתגיד לי מה אתה ילד מפגר ?

אני אומר לך חזרתי מבית המשפחה.. ואני יילך גם יותר מאוחר.. אני לא רוצה להכנס לסיפור ולכל הפרטים.. עצוב..

DJOZY22

New member
לעידן!!!!!!

אני לא יודע אם אתה מכיר אותי אבל אני (עוז בן-יהודה ולירון גרין) גדלנו איתו עם אביחן ליבנה ז''ל היינו כל התיכון יחד איך המרגש אצלו בבית? אני נמצא באי מייל [email protected] (אמרת שהיית אצלו)

trancelover

New member
איך מה ??

איך המרגש ? מזה מרגש.. ? איך ההרגשה אם אתה שואל, אז יש טעם לשאול בכלל ? עצוב.. קשה מאד..

sst

New member
יאוו יאוו אני הולך להיכנס לדיכאון..

למה זה באמת היה חייב לקרות. אני בן אדם שעושה מוזיקה וגם אוהב את המוזיקה שלו הרגשתי שהייתי כל כך קשור אליו. שמישהו יעזור לי!!!!!! דברו איתי תנחמו!! אההה....

לא נשאר הרבה להגיד אבל

אני משתתף בצערם של מיליוני טראנסמנים ברחבי העולם ששמעו והצליחו להכיר את אביחן ואת המוזיקה שלו יהי זכרו ברוך תהי נשמתו צרורה בצרור החיים

למעלה