לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3350933,509 עוקבים אודות עסקים

פורום חיפוש עבודה

חזון הפורום:
להתחיל לחשוב במונחים של "קריירה" ולא רק במונחים של "עבודה". 
כאן המקום לשוחח על קריירה מא' ועד ת':
מה זו בכלל קריירה?
מה הקשר בין קריירה לאושר?
כיצד בוחרים קריירה נכונה לטווח רחוק?
כיצד מוצאים את המשרה הנכונה הנגזרת מהקריירה שבחרתי?
כיצד מוצאים נכון ומהר עבודה?
כיצד מנהלים את הקריירה באופן שוטף?
ועוד... 
כללי הכתיבה בפורום:
קודם כל - בהתאם לתקנון של "תפוז".
כתיבה מכבדת - הודעות בוטות או מעליבות ימחקו מייד.
יש לשמור על זכויות יוצרים - העלאת מידע תוך ציון המקור שלו, כתבות ומאמרים - לתת רק לינק ולא להעתיק את כל הכתוב.
שרשרו - פתחתם או שמישהו אחר פתח הודעה בנושא מסוים - אל תפתחו עוד הודעה.
המלצות אישיות - אפשר ורצוי להעביר במסרים.
פרסום בפורום:
הפורום הנוכחי מיועד לגולשים ולכן תגובות להודעות חייבות לתרום באופן ממשי לשאלות הגולשים.
מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום - קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חיפוש עבודה

חזון הפורום:
להתחיל לחשוב במונחים של "קריירה" ולא רק במונחים של "עבודה". 
כאן המקום לשוחח על קריירה מא' ועד ת':
מה זו בכלל קריירה?
מה הקשר בין קריירה לאושר?
כיצד בוחרים קריירה נכונה לטווח רחוק?
כיצד מוצאים את המשרה הנכונה הנגזרת מהקריירה שבחרתי?
כיצד מוצאים נכון ומהר עבודה?
כיצד מנהלים את הקריירה באופן שוטף?
ועוד... 
כללי הכתיבה בפורום:
קודם כל - בהתאם לתקנון של "תפוז".
כתיבה מכבדת - הודעות בוטות או מעליבות ימחקו מייד.
יש לשמור על זכויות יוצרים - העלאת מידע תוך ציון המקור שלו, כתבות ומאמרים - לתת רק לינק ולא להעתיק את כל הכתוב.
שרשרו - פתחתם או שמישהו אחר פתח הודעה בנושא מסוים - אל תפתחו עוד הודעה.
המלצות אישיות - אפשר ורצוי להעביר במסרים.
פרסום בפורום:
הפורום הנוכחי מיועד לגולשים ולכן תגובות להודעות חייבות לתרום באופן ממשי לשאלות הגולשים.
מותר לפרסם בפורום גם הצעות עבודה רלוונטיות לתחום - קחו בחשבון שהודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) לא מקובלות בפורום וימחקו ללא אזהרה מוקדמת.

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום קריירה וחיפוש עבודה :-) 
סיימתם לימודים, התפטרתם או פוטרתם, או מעוניינים לעשות שינוי תעסוקתי. 
הנכם מוזמנים להעלות שאלות ולהתייעץ בנושאים שונים כמו: הכנה לראיונות עבודה, יחסים בינאישיים בעבודה, קורות חיים, חיפוש עבודה ועוד. 
הפורום נועד לתמיכה וסיוע הדדי, אבקש מכל הגולשים לכבד את השאלות/נושאים שעולים בפורום ולענות באופן מכובד.
מעסיקים - פרסום מודעות דרושים ב"לוחות", תחת לשונית "כלים ומידע". הודעות פרסומיות תימחקנה.
אתם מוזמנים לשאול שאלות, לשתף בחוויות, להתייעץ וגם לסייע.
באלו אמצעים מחפשים עבודה?
כיצד לכתוב קו"ח שיווקיים?
איך מנהלים מו"מ על העלאה?
מה עושים כשלא מסתדרים עם המנהל בעבודה?
כיצד מתמודדים עם השחיקה בזמן חיפוש העבודה? 
מהו ניהול קריירה? 
התמודדות עם שאלות מסוימות בראיון עבודה ועוד.
כללי הכתיבה בפורום
מעסיקים יקרים, אנא שרשרו את המשרות ל'לוחות' תחת לשונית 'כלים ומידע'.
פרסומים אחרים מותרים בלוחות הפורום בלבד!
הודעות בנוגע למשחקי פירמידה ו/או לשיווק רב שכבתי (שר"ש, MLM) ימחקו.
הפורום מיועד לכולנו - אנא הקפידו על שימוש בשפה נאותה ונעימה והימנעו מהתקפות אישיות על חברים בפורום. 
ביקורת על התנהלות הפורום או על חברים בו - ניתן להעביר אליי במסרים בלבד.
המשך >>

לצפיה ב-'מראיינת בעייתית'
מראיינת בעייתית
<< ההודעה הנוכחית
23/01/2012 | 01:10
10
266
היי,

אחרי תקופה ארוכה של חיפוש עבודה והתרוצצויות מראיון לראיון קיבלתי סוף סוף הצעת עבודה מושלמת!
חברה מעולה, תפקיד מעולה ושכר גבוה- כמו כן אני עומדת בכל דרישות המשרה.
ברגע שהחברת השמה הציעה לי את המשרה פשוט חיכיתי לטלפון המיוחל מהחברה שרק יזמנו אותי לראיון שאני אוכל להוכיח את כישוריי ויכולתיי, ניסיתי להפעיל קשרים בדרך לא דרך העיקר כדי לקדם את עצמי עוד צעד לעבר המשרה הנחשקת.
ואז הגיע הטלפון מהם- הבעייה היחידה הייתה שהמראיינת הייתה ביצ'ית לא מהעולם הזה! כאחת שבאה מעולם המשאבי אנוש מאוד מאוד הופתעתי לקבל יחס כזה ממישהי שכיביכול מייצגת חברה גדולה ומצליחה כל כך. הבחורה שעשתה לי את הראיון הטלפוני הייתה גסת רוח ותוקפנית, דיברה אלי בצורה מאוד מאוד לא נעימה וניסתה כל הזמן לערער את האמינות שלי ולמצוא למה אני לא מתאימה לעבוד אצלם, אני ספגתי את הכול עם חיוך ופשוט "נלחמתי" כדי לקבל את הזימון המיוחל לראיון. אחרי 20 דקות של שיחה מתישה ומרגיזה הצלחתי לקבוע מועד לראיון (למרות שנשמע שהמראיינת לא הייתה שלמה עם הצעד הזה).
לאחר מספר בירורים הבנתי שאותה בחורה נחשבת למאוד מאוד בעייתית, יש עליה הרבה תלונות ממועמדים ועובדים על התנהגות דומה ואותה אחת צריכה לראיין אותי והיא זו שבעצם תחרוץ את גורלי לגבי המשרה הזו.
זה כל כך מרגיז ואני יודעת שגם אין לי מה לעשות בנידון, לה יש את הכוח והיא זו שתכריע בסופו של דבר אם אני אעבור לשלב השני או לא. וזה חבל כי אני מאוד מתאימה למשרה הזו וכל כך רוצה אותה!
כמובן שאני אעשה ככל יכולתי כדי לנסות לעבור את הראיון איתה, אבל אשמח לשמוע על מקרים אחרים או על טיפים להתמודדות עם מישהי כזו.. כי זה כל כך מסתכל!
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-'נתחיל מאיחול הצלחה ענק בראיון '
נתחיל מאיחול הצלחה ענק בראיון
23/01/2012 | 11:05
1
51
תשמעי, אין לי ספק שנפלת על מצב לא קל... מראיינת שעל פניו וגם מעדויות מה שנקרא "אובייקטיביות" שקבלת היא בעייתית בכל קנה מידה.

מה אפשר לעשות?

ראשית להשתדל לא לתת למה שאת יודעת עליה ומה שחווית איתה בטל' להשפיע ולהקרין על הגישה שלך בראיון. זה לא קל... כי אנחנו בני אדם וכשלא נחמדים אלינו ממש לא בא לנו להיות נחמדים בחזרה, אבל כמה שתגיע בגישה יותר חיובית ונקייה - יש לך יורת סיכויי הצלחה.

למרות שזה באמת קשה, אל תתפסי את הראיון כשדה קרב בינך לבינה שבו את מקבלת את המשרה "על אפה ועל חמתה".
נסי לנהל איתה שיחה טובה ומקרבת כמידת יכולתך. היא לא משתפת פעולה עם דיאלוג בריא ופתוח? אין בעיה! אל תבהלי, אל תשתבללי, אל תתגוני ואל תתקיפי תעני בענייניות, בנעימות, בחיוך.

היא מקשה? לא להבהל. פשוט לבוא מראש עם ההחלטה שאת לא נותנת לה לעצבן אותך.

אולי היא טיפוס כזה, אולי היא בן אדם לא נחמד, אולי היא עוברת תקופה קשה בחיים שלה ואולי זאת שיטת הגיוס שלה, אולי היא סתם מגייסת גרועה - אין לנו דרך לדעת וזה גם לא צריך לעניין אותנו. אין לך שליטה על איך *היא* תתנהג, אבל יש לך שליטה *מלאה* על איך את תתנהגי, על התגובות שלך ועל צורת המענה שלך.

מה שקרה בטלפון זה *שהיא* הפעילה *אותך*. היא הייתה מאוד לא נעימה ואת הגבת, רגשית, באופן מאוד לגיטימי. גם הופתעת. עכשיו שאת יודעת מראש שזה המצב פשוט אל תתני לה להפעיל אותך. זה הכל

ותחזרי לספר איך היה!
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-'כמה שגיאות הקלדה '
כמה שגיאות הקלדה
23/01/2012 | 11:15
32
תגיע=תגיעי, יורת=יותר
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-'|רמקו אנשים, קרה לכם פעם? איך התמודדתם? ספרו '
|רמקו אנשים, קרה לכם פעם? איך התמודדתם? ספרו
24/01/2012 | 08:59
2
28
ותנו עצות חכמות
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-'זה קורה הרבה'
זה קורה הרבה
24/01/2012 | 10:55
1
38
אז מה??
זאת הגישה שלי, אולי נאיבית אולי תמימה מידי אבל אני פשוט משתדלת לא לייחס לזה חשיבות.

המראיינת עבורי היא רק מראיינת, אם מדובר על זה שאמור להיות המנהל הישיר זה משהו אחר ואז כן יש חשיבות לדינמיקה ולכימיה משני הצדדים, אבל זו רק מראיינת למה להתעכב על זה??

אני בדעה שתמיד תמיד צריך להיות חיובי, להשתדל להעביר את המסר בצורה הכי טובה וברורה שאפשר ושתשרת אותך הכי טוב ולא להתעסק באם המראיינת נחמדה או לא.

היו לי מראיינות שהתחלתי לדבר איתן על שטויות, וכאלו שהרגשתי שיצאתי מחקירת שב"כ.
אז מה?
העיקר שבסוף הצלחתי להשיג את התפקיד, זו המטרה הרי.

חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-' קצת צרם לי לקרוא שזה קורה... הרבה? באמת?'
קצת צרם לי לקרוא שזה קורה... הרבה? באמת?
24/01/2012 | 11:14
24
ספרי וחלקי קצת במקרים שנתקלת בהם. האמת שמפתיע אותי ולא רק את כותבת על זה בשרשור, שהתנהלות כזאת עד כדי כך נפוצה
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-'לא להתרגש מזה'
לא להתרגש מזה
24/01/2012 | 21:40
2
47
יש מראיינים/ות שחושבים שליצור לחץ בראיון זו שיטה טובה לבדוק את המועמד. כמובן שזו שטות מוחלטת, אבל... את צריכה לחשוב על המטרה - להתקבל לתפקיד!
דווקא העובדה שמדובר במישהי שזו הגישה הקבועה שלה, צריכה להרגיע אותך. זה אומר שלא מדובר במשהו אישי.
תלכי לראיון בידיעה שאין לה שום דבר נגדך. תקפידי לשמור על קור רוח וענייניות במשך הראיון (אם אפשר גם חיוך ).
אין לי ספק שכך תגדילי מאוד את סיכוייך להתקבל.
בהצלחה
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-''
25/01/2012 | 08:33
12
עצה מצוינת
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-''
25/01/2012 | 14:28
4
לצפיה ב-'בן זוגי היה אומר: דפדפי...'
בן זוגי היה אומר: דפדפי...
25/01/2012 | 14:34
1
46
אם את אמורה לעבור ראיון אצלה

תחשבי שהיא כמו הטסטר שבחן אותך לרישיון נהיגה
את זוכרת אותו היום?

כך תתייחסי
תהיה נחמדה, חייכי המוןןןןןןן
ודפדפי
תתמקדי במטרה
בהצלחה
חיפוש עבודה >>
לצפיה ב-''
25/01/2012 | 18:48
8

הודעות אחרונות

08:49 | 23.09.19 ronajob
08:08 | 30.08.19 לביאת הספריה
21:47 | 20.08.19 דניאלדניאלדניאל1
21:02 | 12.08.19 חקר הברק ממזרח
16:07 | 05.07.19 Danielg91
14:25 | 04.07.19 oshraka
07:49 | 03.07.19 best4uJobs
05:34 | 03.07.19 שייני10
20:01 | 16.06.19 Una Marketing
16:22 | 09.03.19 martinezj
00:54 | 23.02.19 maor650

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ