לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2641326,413 עוקבים אודות עסקים

פורום ספרים וספרות

ברוכים הבאים לפורום ספרים וספרות
הפורום נועד לחובבי קריאה ולדיונים על סופרים, ספרים, וספרות בכלל. נשמח לשמוע את דעתכם על ספרים שקראתם, סופרים שאהבתם (או שלא), ועל כל נושא הקשור לתחום הספרים והספרות.

אנא שימו לב:
הפורום לא נועד לסיוע בהכנת שיעורי בית - יש לפנות לפורום "לימודים ושיעורי בית".
יש לשמור על תרבות דיון, שפה נאותה ויחס מכובד ומכבד כלפי הגולשים האחרים.
הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות להכניס את סקירות המתפרסמות בפורום למאמרי הפורום, תוך מתן קרדיט לכותב/ת.
אין להעלות הודעות בעלות תוכן פרסומי ללא אישור המנהלים.
הפורום אינו במה לפרסום אתרים אישיים ובלוגים. ניתן לפרסם קישור לרשומה/מאמר בנוסף לפרסום הנוסח המלא שלהם בפורום. כמו כן ניתן לפרסם קישור לאתר אישי או לבלוג בחתימה.
בכל בעיה הקשורה לגלישה בפורום ניתן לפנות למנהלים.

גלישה נעימה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ספרים וספרות

ברוכים הבאים לפורום ספרים וספרות
הפורום נועד לחובבי קריאה ולדיונים על סופרים, ספרים, וספרות בכלל. נשמח לשמוע את דעתכם על ספרים שקראתם, סופרים שאהבתם (או שלא), ועל כל נושא הקשור לתחום הספרים והספרות.

אנא שימו לב:
הפורום לא נועד לסיוע בהכנת שיעורי בית - יש לפנות לפורום "לימודים ושיעורי בית".
יש לשמור על תרבות דיון, שפה נאותה ויחס מכובד ומכבד כלפי הגולשים האחרים.
הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות להכניס את סקירות המתפרסמות בפורום למאמרי הפורום, תוך מתן קרדיט לכותב/ת.
אין להעלות הודעות בעלות תוכן פרסומי ללא אישור המנהלים.
הפורום אינו במה לפרסום אתרים אישיים ובלוגים. ניתן לפרסם קישור לרשומה/מאמר בנוסף לפרסום הנוסח המלא שלהם בפורום. כמו כן ניתן לפרסם קישור לאתר אישי או לבלוג בחתימה.
בכל בעיה הקשורה לגלישה בפורום ניתן לפנות למנהלים.

גלישה נעימה

לצפיה ב-'מה קוראים בשבת'
מה קוראים בשבת
<< ההודעה הנוכחית
15/05/2020 | 14:13
3
8
מישהו התגעגע לגלי השרב של הקיץ אני בוודאי שלא

עם איזה ספר תעבירו את גל החום הצפוי בשבת
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'הספקתי את רוב Children of Anubis'
הספקתי את רוב Children of Anubis
16/05/2020 | 21:03
14
שבוע טוב לכולם
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'אני קורא את הקנוניה נגד אמריקה:'
אני קורא את הקנוניה נגד אמריקה:
16/05/2020 | 21:25
24
ספר שתפס אותי לגמרי
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'Protest Kitchen, פעם שניה בתוך כשנה'
Protest Kitchen, פעם שניה בתוך כשנה
19/05/2020 | 14:32
13
ספרן של קרול ג' אדמס ווירג'יניה מסינה על טבעונות כמחאה לעוולות מתחומים שונים (כמובן קודם כל אסון בעלי החיים אבל גם המשבר הסביבתי, זכויות עובדות.ים, הדרה של מיעוטים), פלוס כ-50 מתכונים שונים ומשונים שפונים קודם כל למי שרוצות.ים לעשות את השינוי בהדרגה. פלוס מידע תזונתי, אחת הכותבות היא תזונאית מוסמכת. ספר חשוב שהרגשתי צורך לקרוא שוב בעת הזאת, עם הקורונה והראליזציה של איך היא קשורה לאסון הסביבתי, אובדן מגוון ביולוגי, התחממות גלובלית. כל אלה קשורים יחד ורציתי שוב ללמוד ולראות איך אני מצטרפת לפעילויות בנושא.

תפסתי גם כמה מאמרים מ"קנוני ופופולרי", אוסף של מאמרים שעוסק בדיוק בזה, על המתחים בין שתי הקטגוריות במהלך הדורות, למשל מאמר מעניין על סרוונטס והיחס של דון קישוט לספרות הפופולרית בזמנו (גם היחס בספר עצמו כציטוטים וגם פרקטיקות של סרוונטס ששאבו מספרות פופולרית של זמנו), למשל יומני השואה, ספרה הראשון של ג'נט וינטרסון ועוד מאמר-שניים, ויש לי עוד לקרוא שם, לשמחתי רובם כתובים בסגנון אל-חצצית ומובן, מלבד אחד שאותו כנראה לא אקרא.

התחלתי אתמול וכנראה אמשיך, את "אביב באיליריה" היפה והמענג מאת אן ברידג', ספר שמלאו לו השנה 85 שנה, אני כמעט לא קוראת אנגלית בתרגום אבל הספר הזה הוא מתנה/השאלה (לא ברור בדיוק) כך שחרגתי ממנהגי והוא מענג, מסעה של אישה מהמעמד הגבוה הלונדוני אל החופש (כנראה) בדמות דלמטיה, עזבי הכל ואת המשפחה וברחי, גרסת המחצית הראשונה של המאה ה-20.
ספרים וספרות >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ