מה קוראים בשבת

• פותח הנושא Arana
  • פורסם בתאריך

Arana

Active member
מנהל
מה קוראים בשבת

השבוע השלים מפלס הכנרת עלייה של 2 מטרים מאז תחילת החורף.

ובאוירה אופטימית זו - מה מצב מפלס הספרים שלכם בשבת

aclinova

New member
אני עדיין בקפיטליזם

התירוצים שלי הם תחילת הסמסטר וגם- שאני קוראת רק בבוקר כמה עמודים עם הקפה, וגם- כשמדובר על ספרי עיון, גם אם הם כתובים בצורה קלה ונגישה, אני קוראת לאט יותר.

Arana

Active member
מנהל
אמשיך עם "חיים ומוות מתישים אותי"

קצת מוזר להתרגל לסגנון שלו. אולי אלה הבדלי התרבות (הסופר סיני), אולי זה הסגנון האישי שלו?

siv30

New member
אני עם

פונטנלה מאת מאיר שלו. סיפור משפחתי דרך עיניו של מיכאל יופה בן ה- 55. נחמד לא מעיף לי את המח.
&nbsp
התחלתי את מעוף העורב. אני קוראת אותו בעותק פיזי ואני כבר לא רגילה. הספר הזה הוא חתיכת משקולת ליד.
&nbsp
השבוע קראתי את הזיפים של לזרוס. ספר מצויין שמשלב בין רומן לסיפור היסטורי שעוסק במרד הגדול.
&nbsp
קראתי גם את הנבחר, שעוסק בהתמוטטות נפשית של נורמן, בן למשפחה יהודית דתית, הגורמים להתמוטטות הזו וההשפעות שלה על המשפחה. ספר שגרם לי מועקה כבדה.
&nbsp
סיימתי את Where the Crawdads Sing. ספר שמשלב בין סיפור אהבה משולש לתעלומת רצח. 2 העמודים האחרונים של הספר גאוניים, אבל הספר מאוד איטי.
&nbsp

roni64

New member
היה שבוע מגוון

פתחתי עם "נער האופניים" מאת אלי עמיר, המספר על נערותו בראשית שנות ה-50. מעניין, רחב יריעה, וכתוב היטב למרות חזרתיות מסוימת.
אחריו קראתי את "המעידה" מאת הרמן קוך, ספר מבולבל וכתוב רע על גבר החושד שאשתו בוגדת בו, מעורבב עם ביקורת חברתית על הולנד וההולנדים ועל לוחמי איכות הסביבה ועם שאלות של משמעות החיים והמוות.
האחרון היה "מוות על הנילוס" מאת אגתה כריסטי, פרשת רצח המפוענחת על ידי הרקול פוארו. ספר מענג.

שבת שלום

tamika14

New member
קראתי את הביקורות שלך בבלוג.

יופי של ביקורות, תודה על השיתוף.

motior

Member
הר אדוני - ארי דה לוקה

כשלקחתי אותו בספריה נדהמתי מכמה הוא קצר...

פיקובל

New member
הרוצח שחלם על מקום בגן עדן / יונס יונסון

קריא וחביב. הגבורים קצת שונים מהסטנדרט.
בגילי המאוחר, בעקבות הבן, התחלתי גם לקרוא את מחזור כישור הזמן של גורדן. קראתי השבת את הראשון ואהבתי. נראה כמה סבלנות תהיה לי כדי להמשיך.

עדיין תחנה 11, היו שלל אירועים אז התמהמהתי עם הסוף של הספר

ועוד לא הגעתי אליו ואולי טוב שכך, לדחות את הקץ.
וגם Rough Guides to Tuscany and Umbria, כן זה הזמן הזה בשנה, זה נקרא התעוררות התשוקה. לאמנות, לטבע, לאוויר, לשפה.

למעלה