מה קוראים בשבת

Arana

Active member
מנהל
מה קוראים בשבת

השבת האחרונה של 2018 מגיעה, האם אתם מתרגשים

מה אתם קוראים בשבת

tamika14

New member
מתכוונת להתחיל לקרוא את...מגילת זכויות הירח מאת רון לשם

tamika14

New member
מאד אהבתי את הספר "אם יש גן עדן"

הספר הזה, באמת קצת מאכזב.

siv30

New member
אם יש גן עדן

היה סטראוטיפי להחריד. חבורת ילדים די מטופשים, שתולים עיניים במפקד גיזעני, מחרחר מלחמה ומתלהם שלהם, שבזמן אמת לא מצליח לתפקד. פשוט משפיל שתרגמו אותו, ככה אנחנו נראים בעולם: חבורת ילדים מטומטמים שחושבים שהם משחקים במלחמה. ממש עשה לי נפלא בלב לקרוא אותו מה אגיד לך. יחד עם זאת הוא באמת היה בעשר רמות מהספר מגילת זכויות הירח וזה כבר אומר משהו.

siv30

New member
קראתי את

שם טוב, מאת חואן גבריאל ואסקס. ספר טוב מאוד הסוף שלו ממש איכזב אותי.
&nbsp
קראתי את זיעה, מאת ז'ורז' אמאדו, תיאור אוטנטי ומלא חיים של שיכון בבהייה בברזיל. משום מה הוצאת רימונים החליטו לתרגם את השם שלו לז'ורז'י, מהלל תמוהה שמזכיר לי את הבחירה של הוצאת הספריה החדשה לתרגם את "על עכברים ואנשים", מאת סטיינבק כ " של עכברים ואנשים". תרגום שאולי דיקדוקית נכון יותר אבל מילולית לא עכיל לחלוטין.

roni64

New member
שלושה ספרים מעניינים

הראשון היה "המתופפת הקטנה" מאת ג'ון לה-קארה, רומן פסיכולוגי על שחקנית בריטית שגויסה לסייע למוסד ללכוד ראש ארגון טרור.
אחריו קראתי את "אהובה קטנה" מאת קין ון קוטן, סיפורה האמיתי של חברתה של הסופרת, שאביה החורג היה פדופיל והתעלל בה. מזעזע וכתוב מצוין
האחרון היה "אמני הזכרון" מאת ג'פרי מור, אודות גבר צעיר, שניחן בזכרון יתר ובסינסתזיה, המבקש למצוא תרופה למחלת האלצהיימר של אמו. ספר יוצא דופן.

שבת שלום

Arana

Active member
מנהל
אני עם "קליע מן העבר"

ספר שלישי בסדרת "האיש משומקום", חביב מאוד, אבל קצת רפטטיבי.
&nbsp
בשבוע שעבר סיימתי במהלך השבת את "ספר יום הדין", החדש של ליעד שהם - בהחלט שווה!

למעלה