מה קוראים בשבת

Arana

Active member
מנהל
מה קוראים בשבת

כמה חם היה השבוע

אם איזה ספר אתם מתרעננים בשבת

siv30

New member
עדין בתקופת עומס

קראתי השבוע 2 ספרים: home מאת מאט דאן ספר טוב מאוד אהבתי. עוסק ביחסים בין בן לאב והזדמנויות שניות.
&nbsp
ואת הרולטיסט סיפור קצר מצויין על עולם המהמרים והרולטה הרוסית.
&nbsp
התקדמתי במשחקי הכס הראשון ואני כרגע ב 60% של הספר. כתוב מצוין אף על פי שאין לי זמן קריאה ממשי לסיים אותו.
מתכננת להתקדם איתו בסוך השבוע.

roni64

New member
שני ירושלמים ואחד לא

שבתי השבוע בקריאה חוזרת אל "מיכאל שלי" מאת עמוס עוז, ואל "נוצות" מאת חיים באר, שניהם טובים בקריאה שניה יותר מאשר בראשונה. כנראה הייתי צעירה מדי עבורם לפני שנים רבות.
השלישי היה ספר עיון, "אסטרופיזיקה למי שאין לו זמן", מאת ניל דה-גראס טייסון, אסטרופיזקאי שמשקיע בהסברת המדע לציבור הרחב. כתוב נעים ומעניין.

שבת שלום

tamika14

New member
מתלבטת בין כמה ספרים...

אליסון ריצ'מן - "גן המכתבים"
ג'ורג'יה האנטר - "היינו בני המזל"
קריסטין הרמל - "המתיקות שבשכחה"

בסופו של דבר מתכוונת לקרוא את כולם, מתלבטת עם מי מהם להתחיל.

סתם מבקרת

Active member
לא מכירה את השניים הראשונים אבל החלטתי לרכוש את גן המכתבים.

את המתיקות שבשכחה קראתי ואהבתי.
לפי נושאי הספרים אני יכולה להמליץ לך על "כשניפגש שנית" של קריסטין הרמל שלדעתי הוא טוב יותר מהמתיקות שבשכחה.
עוד ספר שנושאו מלחמת העולם השניה הוא "מחול ואפר" של איימי הרמון שאהבתי מאד רק שהעריכה של הספר האלקטרוני בעברית היתה נוראית בעיני.

סתם מבקרת

Active member
סיימתי השבוע את גאווה ודעה קדומה של ג'יין אוסטן והצלחתי

לסיים אתמול את אחד ועוד אחד של ג'וג'ו מויס.
עכשיו מתלבטת איזה מהספרים שיש לי להתחיל לקרוא ואילו ספרים לרכוש במסגרת המבצעים שיש עכשיו. קשה קשה לבחור.

KallaGLP

New member
ממשיכה עם "כפרה".

עדיין לא ממש התחברתי רגשית אף על פי שאני מכבדת את הכתיבה האינטליגנטית ואף האינטלקטואלית.
ממשיכה ליהנות מ- House of leaves.

"המזוודה", סרגיי דובלטוב

שיחד עם ה"שמורה", הרומן השני בספר, מהווה הנאה צרופה של 300 עמוד.
אחרי "בארץ ניכר/אנחנו ושכמותנו", שהופיע לפני שנים בעם עובד, כל כך נהדר למצוא עוד רומן של דובלטוב ולהתענג ולצחוק אל מול הכתיבה המושלמת הזאת שמלמדת כל כך הרבה על חוליה של רוסיה הסובייטית בשנות ה-60 וה-70. וחוץ מזה זה פשוט מצחיק לפעמים. חוש הומור מושלם.

ואיזה תרגום של סיוון בסקין, וירטואוזי. עם עשרות רבות של הערות שוליים שבלעדיהן איפה הייתי. כל הכבוד על ההוצאה של הספר הזה, על ההערות, התרגום מזהיר והטרחה, מלאכת אהבה.

קריאה מושלמת לקיץ. ובכלל.

למעלה