לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2622926,229 עוקבים אודות עסקים

פורום ספרים וספרות

ברוכים הבאים לפורום ספרים וספרות
הפורום נועד לחובבי קריאה ולדיונים על סופרים, ספרים, וספרות בכלל. נשמח לשמוע את דעתכם על ספרים שקראתם, סופרים שאהבתם (או שלא), ועל כל נושא הקשור לתחום הספרים והספרות.

אנא שימו לב:
הפורום לא נועד לסיוע בהכנת שיעורי בית - יש לפנות לפורום "לימודים ושיעורי בית".
יש לשמור על תרבות דיון, שפה נאותה ויחס מכובד ומכבד כלפי הגולשים האחרים.
הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות להכניס את סקירות המתפרסמות בפורום למאמרי הפורום, תוך מתן קרדיט לכותב/ת.
אין להעלות הודעות בעלות תוכן פרסומי ללא אישור המנהלים.
הפורום אינו במה לפרסום אתרים אישיים ובלוגים. ניתן לפרסם קישור לרשומה/מאמר בנוסף לפרסום הנוסח המלא שלהם בפורום. כמו כן ניתן לפרסם קישור לאתר אישי או לבלוג בחתימה.
בכל בעיה הקשורה לגלישה בפורום ניתן לפנות למנהלים.

גלישה נעימה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ספרים וספרות

ברוכים הבאים לפורום ספרים וספרות
הפורום נועד לחובבי קריאה ולדיונים על סופרים, ספרים, וספרות בכלל. נשמח לשמוע את דעתכם על ספרים שקראתם, סופרים שאהבתם (או שלא), ועל כל נושא הקשור לתחום הספרים והספרות.

אנא שימו לב:
הפורום לא נועד לסיוע בהכנת שיעורי בית - יש לפנות לפורום "לימודים ושיעורי בית".
יש לשמור על תרבות דיון, שפה נאותה ויחס מכובד ומכבד כלפי הגולשים האחרים.
הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות להכניס את סקירות המתפרסמות בפורום למאמרי הפורום, תוך מתן קרדיט לכותב/ת.
אין להעלות הודעות בעלות תוכן פרסומי ללא אישור המנהלים.
הפורום אינו במה לפרסום אתרים אישיים ובלוגים. ניתן לפרסם קישור לרשומה/מאמר בנוסף לפרסום הנוסח המלא שלהם בפורום. כמו כן ניתן לפרסם קישור לאתר אישי או לבלוג בחתימה.
בכל בעיה הקשורה לגלישה בפורום ניתן לפנות למנהלים.

גלישה נעימה

לצפיה ב-'כתבה לרגל עשור לקינדל שעוסקת בעיקר באי החדירה של '
כתבה לרגל עשור לקינדל שעוסקת בעיקר באי החדירה של
13/01/2018 | 18:10
28
93
הקינדל לארץ, אבל גם נוגעת בקריאה דיגיטלית בארץ באופן כללי.
מה דעתכם, האם הטענות המועלות בכתבה נכונות?

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001218272

האם הייתם מוכנים לקנות קורא ספרים דיגיטלי יעודי לעברית (שיהיה משותף לכל ההוצאות) - שילוב של קינדל (או נוק) והקורא eברית שהיה בזמנו?
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'אני אתחיל'
אני אתחיל
13/01/2018 | 18:26
50
לקינדל הגעתי כי חיפשתי דרך קלה להגיע לספרים באנגלית (וגם העלות שלהם בקינדל לרוב נמוכה מספר מודפס בארץ אפילו יד שניה).
ספרים בעברית - בארץ אין לי בעיה לקחת מהספריה, גם כך לרוב אני קוראת ספר פעם אחת.
הייתה תקופה שגרתי בחו"ל ואז די הפריעה לי העובדה שאין הרבה ספרים בעברית שזמינים לקינדל. באותה תקופה גם לא היו הרבה ספרים דיגיטליים באופן כללי, אבל מה שכן היה דרש אפליקציה יחודית - ולי לא נוח לקרוא הרבה זמן ממסכי LCD, כך שלקנות טאבלט לקריאה לא ממש מתאים לי.
היום החוסר בספרים לקינדל מפריע לי בעיקר כשיש מבצעים על ספרים דיגיטליים, כי רק חלק קטן מהם מתאים לקינדל.

האם הייתי משקיעה בקורא יעודי לספרות עברית? גם אם לא הייתה לי גישה לספריות, לא בטוח, ולו בשל העובדה שהיום מרבית הספרים בעברית מתורגמים בלועזית - לרוב אנגלית, ואז אני מעדיפה לקרוא במקור.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'אין לי מכשיר יעודי'
אין לי מכשיר יעודי
13/01/2018 | 18:46
1
52
אני קוראת רק דרך סלולרי באפליקציית קינדל והיא מאוד נוחה לספרים באנגלית. אני לא חושבת שהיא מותאמת מספיק לספרי עברית ולכן אני קוראת ספרי עברית באפליקציות מותאמות לעברית (גם ספרים בעברית שמותאמים לקינדל זו לא אותה החוויה).

מה שכן, הקריאה הדיגיטלית שינתה את הרגלי הקריאה שלי מקצה לקצה. היום קל לי יותר לקרוא ספרים דיגיטליים בגלל רוחב הדף והפונט שמותאמים לקריאה שלי אישית, מה שלא ניתן לעשות בספר רגיל.

גם המקום הפיזי והמחירים הזולים במיוחד הם שיקול מכריע. מאידך את כל הספרים הישנים אין לי ברירה אלא לקרוא בעותק פיזי שלוקח לי גם מקום וגם יותר זמן.

בגלל שהיום קינדל מקדמים את האודיו במקביל לספר הדיגיטלי אני נהנית מקריאה משולבת ובזמני נהיגה אני גם מקשיבה לספרים שהתחלתי כך שיש לי ביום תוספת זמן קריאה של בין שעתיים לשלוש. זה משנה לגמרי את חווית הקריאה ועבורי זה קלף מנצח היום אני קונה בקינדל רק ספרים שיש להם קובץ אודיו נלווה והמבחר שלי עצום.

לשוק העברי נכנסה אפליקציית icast. היא עדין סובלת ממחלות ילדות ואי בשלות אבל גם באפליקצייה הזו אני מקשיבה לספרים שרכשתי בעברית ואני קוראת במקביל. כשהקריינות טובה היא נותנת דחיפה אדירה לקריאה אבל הם לא תמיד משתמשים בקריינים מקצועיים מה שמחרב את ההנאה ואז אני פשוט קוראת בלי להקשיב.

סהכ יש המון יתרונות לדיגיטלי ואני מניחה שהתופעה תתרחב. אני לא יודעת אם מכשיר משותף יקדם את המגמה אבל הוא בהחלט יעזור כי לנהח את הספרים בכמה אפליקציות זה מאוד בעייתי.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'מקווה שעם המבחר גם תשתפר ההתאמה של האפליקציות של אמזון'
מקווה שעם המבחר גם תשתפר ההתאמה של האפליקציות של אמזון
13/01/2018 | 20:16
20
 לספרים בעברית.
בקורא יצא לי לקרוא כמה פעמים בעברית וזה היה די נוח
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'בהחלט הייתי מוכנה, לפחות ברמה העקרונית,'
בהחלט הייתי מוכנה, לפחות ברמה העקרונית,
13/01/2018 | 19:37
2
60
לקנות קורא ספרים המשלב עברית ברמה של מה שיש כיום עבור אנגלית. בשבילי זה יכול היה להיות טוב במיוחד, כי אני גרה במקום שבו ספרים מודפסים בכל מקרה אינם נגישים בקלות. אמנם עדיין יש לי מלאי של ספרים מודפסים ודיגיטליים לקרוא, אך הוא מצטמצם בהדרגה, ובכל מקרה אין לי כבר ממש מקום לספרים מודפסים חדשים והייתי מעדיפה לרכוש חדשים בצורה דיגיטלית בלבד. זה לא שאין בעברית בכלל, אבל אני מסכימה שהמבחר בינתיים מצומצם מדי וכבר נתקלתי בספרים שרציתי לרכוש ולא היו קיימים עבור קינדל. אמנם יש גם אפליקציות אחרות בעברית, אך הן מיועדות לטלפון ואישית אני הרבה פחות קוראת או אוהבת לקרוא בטלפון הנייד. מבחינת גודל ומאפייני המסך ונוחות הקריאה אני מעדיפה את המכשירים היעודיים לכך.
כך שבהחלט הייתי מוכנה לקנות מכשיר המאפשר לי לקרוא מבחר גדול של ספרים בעברית, אם כי הייתי בהחלט מעדיפה שיתאים גם לקריאה באנגלית וברוסית כי הקינדל הולך איתי לכל מקום ולא הייתי רוצה לסחוב איתי שני מכשירים במקום אחד.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'ובכללי, ברור שקריאה דיגיטלית זה חיים אחרים לגמרי.'
ובכללי, ברור שקריאה דיגיטלית זה חיים אחרים לגמרי.
13/01/2018 | 19:51
54
מבחינת נוחות, נגישות וקלות שבה מגיעים למבחר עצום של ספרים בלי אפילו לצאת מהבית. בכללי זה גם הרבה יותר זול לקנות ספרים דיגיטליים, הם לא דורשים מקום אחסון פיזי בבית, לא מתבלים או מתלכלכים ולא צריך לדאוג לניקיונם או למצבם הפיזי. לפעמים כשאני מחפשת עותק פיזי של ספר, לוקח לי המון זמן למצוא אותו בין המוני הספרים על המדפים שלי (אף על פי שעוד יחסית מסודר אצלי לפי שפות, מחברים וכו' - אך עדיין לא מושלם). לעומת זאת, עותק דיגיטלי תמיד קל למצוא, גם בתוך כמות עצומה הרבה יותר של ספרים, בזכות אפשרויות החיפוש המקוון. על הנוחות והקלות של קריאה מחוץ לבית (ואצלי זה חלק ממש לא מבוטל מסך שעות הקריאה שלי) כבר דיברתי לא פעם. במקום לסחוב ספר אחד כבד שתופס המון מקום בתיק היד, מסתובבים עם מכשיר קל, קומפקטי ונוח המכיל המון ספרים ומאפשר להתחיל את הספר הבא מיד בסיומו של הנוכחי. זו הרגשה ממש משחררת שלא צריך בכל פעם לבדוק ולתכנן מראש כמה זמן עוד יקח לגמור ספר X לפני שאצטרך לסחוב איתי גם ספר Y, כפי שהייתי עושה לפני ימי הקינדל (או הסוני - הקורא הראשון שהיה לי). הדבר היחיד שצריך לזכור זה להטעין את המכשיר פעם ב..., אבל למי שממילא מטעין באופן קבוע טלפון ומחשב נייד, לא בעיה לזכור להטעין גם מכשיר שזקוק להטענה לעיתים הרבה יותר רחוקות, מה גם שאפילו אין צורך בהתקן הטענה ייעודי לכך ואפשר פשוט להשתמש באלה של הסמסונג.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'התכוונתי, כמובן, שספרים מודפסים בעברית אינם נגישים בקלות,'
התכוונתי, כמובן, שספרים מודפסים בעברית אינם נגישים בקלות,
13/01/2018 | 19:54
39
ולא ספרים בכלל, אבל בסך הכל זה גם הרבה יותר נוח שלא צריך לצאת מהבית או להמתין למשלוח כדי לרכוש או לקבל ספר, גם בשפות אחרות.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'האם מישהו בהוצאות / חנויות קרא את השרשור הזה?'
האם מישהו בהוצאות / חנויות קרא את השרשור הזה?
15/01/2018 | 18:17
3
44
היום קיבלתי פרסומת של get books שלמיטב זכרוני גם מרואיינים לכתבה, על מבצע לספרי קינדל 35% הנחה.

ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'שישלחו לי גם....'
שישלחו לי גם....
16/01/2018 | 09:37
2
15
לצפיה ב-'תרשמי לניוזלטר שלהם באתר, ככה אני מקבלת את הפרסומים'
תרשמי לניוזלטר שלהם באתר, ככה אני מקבלת את הפרסומים
16/01/2018 | 17:39
1
9
לצפיה ב-''
17/01/2018 | 08:52
4
לצפיה ב-'אני זוכרת שכשהחלו לצאת הספרים האלקטרוניים'
אני זוכרת שכשהחלו לצאת הספרים האלקטרוניים
17/01/2018 | 21:38
3
41
נשמע מכל עבר קול בכי ונהי על כך שעוד מעט-קט ייעלמו הספרים המודפסים מהשוק, וזאת בנוסף לזה שבכל שנה מדברים על כך שאנשים (בעיקר הנוער) קוראים פחות ופחות. כמו שאומרים במרוקאית - נו, שוין

מבחינתי, כשומרת שבת, בעייתי להתמכר לפורמט הדיגיטלי, מכיוון שאת רוב הקריאה שלי אני עושה בשבתות וחגים. לפורמט הדיגיטלי יש המון-המון יתרונות, בין היתר החסכון במקום האחסון של הספרים (נושא כאוב!), אבל באופן אישי זה לא מאוד בוער לי להשיג קורא דיגיטלי. היתרון של "אלפי ספרים בכיס" הוא טוב למי שיש לו הזדמנויות קריאה מחוץ לבית, כגון נסיעות ארוכות בתחבורה ציבורית, או המתנות בתורים וכדומה. אצלי אין הרבה הזדמנויות כאלה, ואם אני כבר צריכה להמתין באיזשהו מקום, אז או שאני יודעת על כך מראש ומביאה ספר, או שאני קוראת באתרים שונים דרך הסלולרי.

עניין נוסף ספציפי לקינדל, או אולי הוא גם ליתר האפליקציות? יתקנו אותי בעלי הניסיון - הבנתי שכאשר מבטלים את המנוי לאמאזון/סוגרים את הקינדל/מתנתקים מאמאזון בדרך אחרת, אזי מאבדים את הגישה לספרים. כלומר - אני לא מקבלת ממש עותקים ששייכים לי, אלא זו מין ספריה. הרעיון הזה לא מוצא חן בעיני, לא ברור לי למה אני לא יכולה לקבל עותק ששייך לי ואני יכולה לשמור אותו אצלי.

עם זאת, ייתכן שכאשר אקנה מתישהו מכשיר טאבלט (בתכנון כבר הרבה זמן, אבל בכל פעם יש משהו יותר חשוב להוציא עליו כסף, כך שזה נדחה), אולי אנסה לקרוא עליו ספרים; ברור לי שאין לו את המסך הייעודי של קורא ספרים אלקטרוני, אבל מכיוון שכאמור זה לא יהיה האמצעי העיקרי שלי לקריאה, נראה לי שאסתדר עם זה.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'ואם כבר אנחנו מדברים על קינדל'
ואם כבר אנחנו מדברים על קינדל
17/01/2018 | 21:49
36
לרגל יציאת דגם חדש כלשהו של קינדל ב-2009, מספר סופרים התבקשו לכתוב סיפורים קצרים שייצאו באופן בלעדי בקינדל בלבד, כאשר הסיפורים צריכים לכלול את מכשיר הקינדל עצמו. סטיבן קינג כתב את הסיפור Ur (כמו "אור כשדים" מהתנ"ך), שבו מרצה בקולג' מזמין מכשיר קינדל ומקבל מכשיר ורוד, צבע שקינדל לא ייצרה. כשהוא מתחיל לתפעל את המכשיר, הוא מוצא בו פונקציה שנקראת ur ומתברר שדרכה הוא יכול להגיע למבחר עצום של ספרים מיקומים מקבילים, למשל ספרים חדשים של המינגוויי מיקום מקביל שבו המינגווי חי עוד כמה שנים והספיק לכתוב עוד ספרים שמעולם לא יצאו במציאות שלנו. הוא מגלה עוד, שדרך ur הוא יכול להגיע לעיתונים, כולל עיתונים מהעתיד, וכך הוא יכול לדעת על אסונות שעומדים להתרחש...
(כמובן שבסופו של דבר הסיפור נכלל באחד מהאוספים של קינג, ואני קראתי אותו, למרבה האירוניה, בעותק מודפס)

לקניית הנובלה בקינדל:
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'זו אכן בעיה עם ספרים אלקטרונים - הקונה לא קונה את הספר'
זו אכן בעיה עם ספרים אלקטרונים - הקונה לא קונה את הספר
18/01/2018 | 10:54
1
36
אלא את הזכויות לקרוא אותו (לכן אדם פרטי לא יכול להשאיל ספר דיגיטלי לחבר -רק דרך שירותי מנויים בתשלום כמו אמזון פריים- או למכור אותו ביד שניה), אולי בעתיד זה ישתנה. 
כשאני מורידה ספר לקינדל אני גם שומרת אותו על המחשב, כך שיש לי תמיד עותק. מאחר והספרים מוגנים נגד העתקות וכו' כנראה שלא אוכל לקרוא אותם על מכשיר אחר (של חברה אחרת) או תחת חשבון אחר מזה שהספר נקנה עבורו בלי לפרוץ את ההגנות - שוב מקווה שישתנה בעתיד.
ישנם ספרים שנמכרים ללא ההגנות (DRM) ואז אפשר לקרוא אותם על מה שרוצים - הספרים האלו די נדירים בשלב זה, בעיקר כשמדובר בספרות חדשה.

בתור מישהי שקוראת מודפס ודיגיטלי, אני לא מאמינה שהספרים המודפסים יעלמו לחלוטין - לפעמים אני מתלבטת האם לקנות ספר בפורמט מודפס (למרות שיש לי דיגיטלי) כי יש משהו בלהחזיק ספר ולדפדף או לראות אותו על המדף 
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'גם אני תמיד מעתיקה את הספרים למחשב.'
גם אני תמיד מעתיקה את הספרים למחשב.
18/01/2018 | 18:29
30
גם לצורך גיבוי, אך גם למקרה שאמזון ישתגעו. מעבר לזה, מי שבאמת רוצה - יש כיום אפשרות להמרת פורמטים, כך שהעניין לא מטריד אותי ולא מהווה שיקול נגד.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'יש לי קורא ספרים דיגיטלי שהערך המוסף שלו הוא שאינו יעודי '
יש לי קורא ספרים דיגיטלי שהערך המוסף שלו הוא שאינו יעודי
<< ההודעה הנוכחית
20/01/2018 | 16:05
13
933
ומאפשר לקרוא מה שארצה ולא מגביל אותי לחנות/מוצר.
הוא מבוסס אנדרואיד, אני צריכה להתקין עליו אפליקציות מתאימות לחנויות מהן אני רוצה לרכוש ספרים וכך אני יכולה לקרוא ספרים בעברית וגם ספרים מאמזון, של קינדל, באנגלית.
העקרון דומה לקריאה באמצעות אפליקציה בסלולארי או בטאבלט אבל המסך הוא e-ink
מודה שלא תמיד הוא מסתדר בקלות עם האפליקציה באמצעותה אני רוכשת וקוראת ספרים בעברית אבל אחת שאני מצליחה לסדר את העניין קריאת הספר היא שוטפת.
עם האפליקציה של קינדל הוא עובד מצוין מה שמצביע שכנראה האפליקציה בעברית טעונת שיפור.
אין ספק שהאפשרות לרכוש ולקרוא ספרים באופן דיגיטלי הגבירה את קצב הקריאה שלי וחסכה מקום על המדפים שגם ככה עמוסים מאד בספרים.
ולעניין קניית קינדל בארץ, לבעלי ולבנים יש קינדלים וכולם נרכשו בחו"ל גם כי בזמנו לא היו בנמצא כאן וגם כי המחיר באמזון, עם משלוח ומיסים, זול (או היה זול בזמנו) מהמחיר בארץ.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'איך נקרא הקורא הזה שלך?'
איך נקרא הקורא הזה שלך?
20/01/2018 | 19:10
12
7
לצפיה ב-'הקורא הוא JDRead . היה לי לפניו גירסה קודמת שלו בשם BOYUET62'
הקורא הוא JDRead . היה לי לפניו גירסה קודמת שלו בשם BOYUET62
20/01/2018 | 20:33
11
18
שלטעמי היה מוצלח יותר והיה לו גם אודיו אבל לרוע מזלי הוא התעופף לי מהיד וכמו הפרוסה שנוחתת על הצד המרוח, כך הקורא נחת על המסך, כשהכיסוי פתוח, והלך לעולמו.
בעלי התעקש לרכוש לי קורא חדש ומאחר והJD הוא דגם חדש יותר של BOYUE הוא סבר שיהיה אפילו טוב יותר אבל הוא...קצת פחות טוב, לצערי. בכל מקרה, אני מעדיפה לקרוא באמצעותו ולא לקרוא מהסלולארי.
מאחר והגלישה באמצעותו לגמרי לא נוחה והדפדפן הוא סיני וגם לא מותקנת עליו החנות של גוגל, אני מורידה APK של האפליקציה הדרושה לי למחשב, משם מעבירה באמצעות כבל לקורא ומתקינה. אח"כ מבצעת הרשמה לאפליקציה ואת הספרים מורידה אליו באמצעות הוויי פיי שלו. עובד לי מצויין עם קינדל (כולל מילון), עם גטבוקס עובד פחות טוב כי לא כל הפיצ'רים עובדים אבל בסה"כ לגמרי מספק. לא ניסיתי אפליקציות אחרות
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'תודה. ולמה העדפת את ה-BOYUET62?'
תודה. ולמה העדפת את ה-BOYUET62?
20/01/2018 | 23:31
10
8
לצפיה ב-'והאם למעשה JDRead הוא BOYUET63?'
והאם למעשה JDRead הוא BOYUET63?
20/01/2018 | 23:48
9
8
לצפיה ב-'אכן כן. העדפתי את הT62 כי תמך אודיו, הסוללה שלו בעלת קיבולת '
אכן כן. העדפתי את הT62 כי תמך אודיו, הסוללה שלו בעלת קיבולת
21/01/2018 | 01:38
8
14
גדולה יותר, הפעלת התאורה היתה קלה יותר (לחצן על המסגרת) והכי חשוב שעבד הרבה יותר טוב עם האפליקציה באמצעותה אני רוכשת וקוראת ספרים בעברית.
בT62 יכולתי לראות את השעון, הסוללה והוויי פיי בתחתית המסך, תוך כדי קריאה - מה שאני לא יכולה לראות בT63 וזה מפריע כי אני צריכה לצאת מהספר כדי לראות מצב סוללה, להתחבר/להתנתק מהוויי פיי ולראות שעון, ויש עוד דברים שלא עובדים כמו שצריך מה שדי מעצבן אבל למדתי לחיות איתם.
את הBOYUET62 כבר אין למצוא לרכישה ואני רק יכולה לקוות שגטבוקס תשפר את האפליקציה שלה כך שתעבוד כראוי עם כל מערכת מבוססת אנדואיד ולא רק עם סלולאריים מבוססי אנדרואיד.
אני צריכה לנסות אפליקציות של חנויות ספרים דיגיטליים אחרות, אולי זה יעבוד טוב יותר רק שאני פחות אוהבת את האתרים שלהן וצורת הצגת הספרים והביקורות.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'תודה רבה על כל המידע.'
תודה רבה על כל המידע.
21/01/2018 | 23:01
7
12
צריכה לחשוב על זה.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'לפני שקניתי נעזרתי בשרשור בפורום צרכנות בתפוז. מצרפת לך '
לפני שקניתי נעזרתי בשרשור בפורום צרכנות בתפוז. מצרפת לך
22/01/2018 | 01:05
6
18
קישור שאולי תוכלי להיעזר במידע שיש בו
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'תודה! אין כמוך!'
תודה! אין כמוך!
22/01/2018 | 01:46
5
7
לצפיה ב-'בכיף. אני נעזרת בפורומים ושמחה לעזור כשיש ביכולתי לעשות זאת.'
בכיף. אני נעזרת בפורומים ושמחה לעזור כשיש ביכולתי לעשות זאת.
23/01/2018 | 13:33
4
7
לצפיה ב-'טוב, בינתיים נשברתי כי יש לי כמה ספרים של מאיה ערד'
טוב, בינתיים נשברתי כי יש לי כמה ספרים של מאיה ערד
27/01/2018 | 07:19
3
18
שקניתי כבר די מזמן ב-Get Books ודחיתי את קריאתם כי לא רציתי לקרוא עם האפליקציה בנייד, והרגשתי שכבר ממש לא בא לי לדחות יותר. אבל היות שכתבת שהאפליקציה הזאת לא עובדת באופן מושלם בקורא הסיני, ורוב הספרים שאני קוראת הם ממילא של קינדל והרי כבר יש לי את המכשיר היעודי עבורם, התפשרתי בינתיים על הטאבלט של Dragontouch, שגם עולה ממש גרושים יחסית לקורא וגם עובד ממש יפה עם האפליקציה. השיקול שלי היה שאני בסך הכל ממילא לא קוראת מספיק עם האפליקציה הזאת כדי להצדיק להוציא כל כך הרבה כסף על מכשיר שכנראה לא אשתמש בו לקריאת ספרי קינדל, שהם רוב הספרים שאני קוראת, כל עוד יש לי את המכשיר של קינדל, שהוא איכותי יותר ויהיה טפשי לזנוח אותו. 
אני חייבת להודות שנוחות הקריאה בטאבלט מפגרת בהרבה אחרי נוחות הקריאה בקינדל, אך לפחות היא עדיפה בהרבה על הקריאה בנייד. כרגע יש לי כמה ספרים בודדים לקרוא באפליקציה הזו, ולצורך זה הטאבלט בהחלט מספיק, אך לא הייתי בשום אופן ממליצה על טאבלט כקורא ספרים יחיד למי שמרבה לקרוא. זה פשוט לא אותו קנה מידה מבחינת החוויה. ייתכן שאם וכאשר הקינדל הנוכחי שלי ימות, אז אקנה כבר את הקורא האוניברסאלי, בתקווה שעד אז גם יצאו דגמים מוצלחים יותר.
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'עוד דבר מעצבן בטירוף בטאבלט - הסוללה נגמרת ממש מהר.'
עוד דבר מעצבן בטירוף בטאבלט - הסוללה נגמרת ממש מהר.
28/01/2018 | 02:18
2
10
לצפיה ב-'גם בקורא מבוסס האנדרואיד הסוללה לא מחזיקה כמו שמחזיקה בקינדל'
גם בקורא מבוסס האנדרואיד הסוללה לא מחזיקה כמו שמחזיקה בקינדל
28/01/2018 | 12:38
1
11
זה מכיוון שמערכת ההפעלה דורשת משאבי סוללה.
בקורא אני מתנתקת מהוויי פיי אחרי שהורדתי את הספר/ים, כדי לחסוך סוללה. זה מחזיק מספר ימים.
אני יודעת שאצל בעלי הסוללה בקינדל מחזיקה מעמד זמן ארוך מאד. כל מכשיר עם היתרונות והחסרונות שלו.
אגב, הורדתי והתקנתי לקורא אפליקציה נוספת של ספרים בעברית (מנדלי) וזה עובד כמו עם הגטבוקס אז אני מרוצה וזה מאפשר לי לרכוש ספרים היכן שהם זולים יותר.
אני מתכוונת להתקין עוד אפליקציה להגדלת האפשרויות
ספרים וספרות >>
לצפיה ב-'טוב לדעת, כי אורך חיי הסוללה הוא שיקול חשוב מבחינתי.'
טוב לדעת, כי אורך חיי הסוללה הוא שיקול חשוב מבחינתי.
29/01/2018 | 17:30
22
היות שלא מעט מהקריאה במכשיר נעשית מחוץ לבית, זה עניין ממש קריטי עבורי. לא רק שאני לא רוצה לבזבז זמן על הטענה לעיתים קרובות, אני גם לא רוצה שהשאלה אם המכשיר טעון ואם הטעינה תספיק לי לשעות הקרובות כל הזמן תטריד אותי ותסיח את דעתי. עם קינדל אני יודעת שאני טוענת אותו פעם בהרבה זמן, ואז יש לי שקט לשבועות. וכשאני מקבלת הודעה שהסוללה חלשה, יש לי עדיין שעות של קריאה עד שבאמת אצטרך לשים אותו בטעינה, כך שאני בכלל לא צריכה להשקיע בזה מחשבה ולתכנן מראש. עם הנייד זה פשוט כי אני ממילא מטעינה אותו בדיבורית בכל נסיעה כדי להשתמש ב-GPS ולקבל שיחות, אבל עם הקורא אני רוצה להתעסק רק כשאני במצב להוציא אותו ולקרוא. אמנם תמיד יש לי מטען נוסף ברכב, אבל עצם המחשבה והטרחה של לזכור כל פעם להוציא את המכשיר מהתיק, לחבר לטעינה ואז להוציא זה משהו שמעיק עליי. אני גם אדם די מעופף מטבעי ועלולה פשוט לשכוח, ואין דבר מתסכל יותר מבחינתי מאשר להגיע ליעד עם המתנה ולגלות שנגמרה לי הסוללה או ששכחתי את המכשיר הנטען ברכב.
ספרים וספרות >>

הודעות אחרונות

22:47 | 12.09.19 Arana
17:26 | 11.09.19 TTIsrael
08:10 | 06.09.19 Arana
07:56 | 30.08.19 Arana
07:53 | 30.08.19 Arana
11:16 | 28.08.19 dory38
23:58 | 25.08.19 ממולדה999
11:22 | 23.08.19 Arana
22:55 | 15.08.19 Arana
09:14 | 13.08.19 יוביוב הירוק
08:51 | 09.08.19 Arana

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ