מה קוראים בחג ובשבת

Arana

Active member
מנהל
מה קוראים בחג ובשבת

נראה כאילו רק לפני יום או יומיים היינו בחופש... והנה עוד חג

אבל מי מתלונן

מה אתם קוראים בחג ובשבת שאחריו

siv30

New member
סיימתי את

A Prayer for Owen Meany- התמוגגתי מהספר ובסופו אף הזלתי דמעה. קניתי לי עוד 2 ספרים של ג'ון ארוינג ואני מקווה שגם בהם הכישרון של ארוינג יבוא לכדי ביטוי.
&nbsp
אישה נשואה - ספר עולב פתאטי שהביקורות השוו לאנה קרנינה ולמאדאם בובארי לא מיני ולא מקצתי. לא היה ראוי לביזבוז הזמן היקר שלי.
&nbsp
כרגע אני עם המהדורה המלאה והמוערת של "פיטר פן" בנתיים נהנית. תמיד כיף לחזור אל הילדות.

roni64

New member
ספריו של אירווינג מייצרים תגובה מעניינת

רוב קוראיו אוהבים במיוחד את הספר הראשון שקראו, ופחות את הבאים אחריו. אצלי המועדף הוא "מלון ניו המפשייר" שהיה הראשון.

siv30

New member
אני על סף סיום

American Pastoral.
&nbsp
אין ספק שהספר מצדיק את הפוליצר שקיבל רות.

שירים לירים מאת פושקין

לצערי בתרגום אני איני דובר רוסית אז לא יכול לקרוא אותו בלשנו בעיני ומנסיוני הרבה מן הקסם המוזקאלי נאבד ככה היה לי גם עם הקומדיה האלוהית של דנטה .

Arana

Active member
מנהל
אני עדיין עם Blaze, והוא נהדר

מאוד נוגע ללב, אבל גם מותח, ובכלל - כתוב מצוין.

Arana

Active member
מנהל
סיימתי את Blaze והתחלתי את הספר השלישי בקובץ של ספרי "דקסטר"

roni64

New member
בזכות החופש הארוך יש שפע פנאי לקרוא

אלה היו ספרי יום כיפור והחג הראשון:
"תימהון", ספרו האחרון עד כה של אהרן אפלפלד, היה לצערי מעט מאכזב. הדמות המרכזית, נוצריה שעולמה מזעזע כששכניה היהודים נרצחים, מעניינת, אבל הספר סובל מחזרות.
"צבע המים" מאת ג'יימס מקברייד, אודות חייו וחייה של אמו, מרגש גם בקריאה חוזרת.
"שעות מתות" מאת אורי אדלמן, ספר מתח מוצלח, סיפק הפוגה מרצף הספרים כבדי הראש של התקופה האחרונה.
"בלילה נלך סחור סחור" מאת דניאל אלרקון, סיפור מסע הופעות תיאטרלי בפרובינציות בדרום אמריקה, היה מייגע למרות כשרון כתיבה בולט של הסופר.
"אחוזות החוף", ספרו השני של אמיר גוטפרוינד, כולל שבעה-עשר סיפורים שחלקם עומדים בסטנדרטים הגבוהים של ספריו.
על "הזר" מאת אלבר קאמי אולי אין צורך להרחיב את הדיבור, אבל מרתק לחזור אליו.
בשבת אקרא את "כן, אפילו רצח" מאת דוד שחם.

שבת שלום וחג שמח

למעלה