מה קוראים בשבת

ברור אני לא מנסה לקשר לתקופה של המאה השמונה עשרה

או התשע עשרה למצב שקורה היום בעידן המודרני והפוסט מודרני שזה בכלל החריף מה שאני מנסה לומר, שאני התייחסתי רק למילה אחת שאמרת והיא כתיבה נשית ,ועליה כתבתי שבעיני איך היא צריכה להיות ואיך היא כרגע אולי הייתי צריך לציין זאת אני נוטה להסכים אבל לא חשבתי על זה אז אבל מה שאני נסיתי לומר באופן כללי מה היא כתיבה נשית ראויה בעיני ומה היא לא,טענתי שאוטסטין או באני כאלו הן " שורפי חזיות" ממש לא אלא אמרתי שיש תופעה כזו ובעיני זה לא ראוי ,כאמור אני מתייחס לפרט אחד כללי שנאמר ושופך את דעתי לא בהכרח בהקשר של הנאמר, זה העניין בטפל או עיקר, אצלי הטפל הוא עיקר ועיקר הוא טפל , זה מאפיין אוטיסטי ,אבל לא נדבר על זה פ כיזה לא הפורום המתאים ,ואני אומר את זה רק כדי להסביר למה כך פעלתי ואיך זה קשור לאישיות שלי .

siv30

New member
אני עם

הבשורה על פי יהודה.
מעניין, אם כי לפעמים עוז לוחץ חזק מידי עם האג'נדה שהוא מוביל.

זה הספר החדש של עוז

ראיתי ראיון שלו עם קובי מידן היה ראיון מעניין עשה חשק אבל אי רוצה לקרוא קודם את " סיפור של אהבה ושל חושך " שנחשב לגולת הכותרת של יצירותו .

KallaGLP

New member
ספר שווה. המשכתי אותו קצת בתקופה המאוד קצרה

שבה חזרתי לבית הישן. אבל עכשיו כבר התפנינו משם וכרגע בתקופת מעבר, אז הוא שוב נזנח עד שנתארגן בבית החדש.

כן נחשב ליצירת המופת שלו

שלפי ידעתי זה בפרס גתה על ספרו וגם למעומדות לנובל ,אז מבחינה זו יש מה לצפות,, אני אחכה שתסייימי אותו כי אני רוצה לקרוא את החוות שלך עליו .

למה נטשת ? ואכן זה נחשב לגולת הכותרת של יצירתו

כלומר עליה הוא זכה בפרסים וכו ,אני לא קראתי אז אין לי מושג אבל אני יודע שהספר הזה נחשב ליצירת המופת שלו .

מחשבות

New member
נטשתי כי הוא היה משעמם. פרסים, בעיקר מאן בוקר, גורמים

לי לא לקרוא ספרים שזכו.

KallaGLP

New member
ספר של מחבר מוכשר בטירוף,

עם תובנות עמוקות והומור עצמי. אני בכללי לא מעריצה של עוז, אבל הספר הזה בעיניי הוא פנינה. אולי לא היה מזיק לו טיפה קיצור פה ושם כי יש מעט נטייה לחזור על עצמו מדי פעם ולהפליג בתיאורים מוגזמים מעט, אך לא משהו ברמה של להרוס. בעיניי הספר לא משעמם בכלל, אלא ממש מענג ואנושי. כדאי לפחות לנסות.

זה עניין של טעם אישי

ואני אנסה אותו לא אומר שלא, נסיתי לרככוש שהיה מבצע שלוש במאה אבל לא היה בסניף שאליו הלכתי .

motior

Member
magnus chase and the hammer of thor מאת ריק ריירדן

עוד ספר נוער מעניין בסדרת המיתולוגיות שלו. מצא חן בעיניי שהוא הקדיש את הספר לטולקין.

לא פגשתי כותב גאוני כל כך כמו טולקין

בסוגה הזו הוא האב של כולם בעיני, מאז שקראתי אותו אני לא יכול להנות ממש מאף ספר פנטיזה בטח לא כמו מספריו המופלאים והגאוניים, ממש מעריך אותו, דמיון יוצא מהכלל, יצר עולם שלם, וגם מרטין שנחשב לסופר גאוני שיצר יצירת למופת לא נגע בי בכלל ב " שיר של אש ושל קרח " נטשתי בספר הראשון, אף אחד לא כמו טולקין, אך מקווה שיקום לו יורש וטוב יותר .

Arana

Active member
מנהל
בחצי של "הקבוע היחיד" / יואב בלום

שבוע טוב לכולם

למעלה