סיכום חודש ינואר

• פותח הנושא Arana
  • פורסם בתאריך

Arana

Active member
מנהל
סיכום חודש ינואר

1. ספר החודש:
2. סרט/סדרת החודש:
3. שיר/אלבום החודש:
4. הדבר המשמח שקרה החודש:
5. הדבר המבאס שקרה החודש:
6. תוכניות לחודש פברואר:
7. האם היו לכם "החלטות לשנה החדשה", והאם כבר התחלתם ליישמן

8. האם החודש הראשון לשנה האזרחית החדשה היה לכם שגרתי, או שבכל זאת התחושה קצת שונה מכרגיל

roni64

New member
עונה

1. ספר החודש: שני ספרים: "היטלר" מאת יואכים פסט, ביוגרפיה מרשימה ומטרידה, ו"שטום" מאת ג'ם לסטר אודות ההתמודדות עם גידול ילד אוטיסטי בתפקוד נמוך, ספר כן ומרגש
2. סרט/סדרת החודש: כרגיל, המפץ הגדול
3. שיר/אלבום החודש: כרגיל, באך
4. הדבר המשמח שקרה החודש: כמה ימי שמש
5. הדבר המבאס שקרה החודש: התקררות
6. תוכניות לחודש פברואר: עוד מאותו הדבר
77. האם היו לכם "החלטות לשנה החדשה", והאם כבר התחלתם ליישמן: החלטתי להפסיק לאגור ספרים, ומסרתי 200 מהם לסיפור חוזר
88. האם החודש הראשון לשנה האזרחית החדשה היה לכם שגרתי, או שבכל זאת התחושה קצת שונה מכרגיל: רגיל

מה שמעת של באך ? אני אוהב אותו

אבל לא ממש מכיר יותר מכיר את מוצרט ובטהובן ,אשמח להמלצות, תודה מראש .

motior

Member
ינואר שלי

1. ספר החודש: HHhH של לורן בינה
2. סרט/סדרת החודש: האפיפיור הצעיר
3. שיר/אלבום החודש: where are we now של דיויד בואי (לרגל שנה למותו)
4. הדבר המשמח שקרה החודש: הבת שלי גמרה את תקופת הליווי (נהגת חדשה)
5. הדבר המבאס שקרה החודש: ידיעות מאכזבות בענייני עבודה וקר
6. תוכניות לחודש פברואר: לקבוע חופשה בחו"ל לאפריל...
7. האם היו לכם "החלטות לשנה החדשה", והאם כבר התחלתם ליישמן: לא מאמין בהחלטות שכאלה ו/או באפשרות ליישם אותן...
8. האם החודש הראשון לשנה האזרחית החדשה היה לכם שגרתי, או שבכל זאת התחושה קצת שונה מכרגיל: שגרתי למדי

מאיה961

New member
החודש שלי

1. ספר החודש: הקבוע היחידי / יואב בלום (למרות שהתחלתי אותו בדצמבר), הפרדס / לארי טרמבלה, של עכברים ואנשים / ג'ון סטיינבק, דייגו היקר / אלנה פונייטובסקה - כל אחד מהם נפלא בדרכו.
2. סרט/סדרת החודש: סרט - לה לה לנד, אמנם הסרט היחיד שראיתי החודש אבל סרט נפלא שנשאר איתי אחר כך. וסדרת החודש - VEEP הנהדרת שהתחלתי לראות רק החודש.
3. שיר/אלבום החודש: הפסקול של לה לה לנד נחשב?
4. הדבר המשמח שקרה החודש: רגעים שמחים ומאושרים עם האנשים שאני אוהבת.
5. הדבר המבאס שקרה החודש: לא משהו שאני רוצה לפרט עליו.
6. תוכניות לחודש פברואר: אין כרגע משהו מיוחד, אבל אתמול הלכתי לראות את סיפור הפרברים בקאמרי ואהבתי מאוד!
7. האם היו לכם "החלטות לשנה החדשה", והאם כבר התחלתם ליישמן: לא היו לי
8. האם החודש הראשון לשנה האזרחית החדשה היה לכם שגרתי, או שבכל זאת התחושה קצת שונה מכרגיל: היה חודש שונה מהרגיל ואני מקווה שהחודש הבא יהיה יותר טוב. וזה כנראה אחד החודשים שבהם קראתי הכי הרבה ספרים שאהבתי

עונה

1. ספר החודש: : מובי דיק היו חלקים ממש יפים וכאלו מיגעים בסך הכל טוב .
2. סרט/סדרת החודש: לא רואה מזמן
3. שיר/אלבום החודש: יצירה מנמלנסטית של סטייב רייך ושל טרי רילי
4. הדבר המשמח שקרה החודש קראתי לא מעט:
5. הדבר המבאס שקרה החודש:לאהשגתי את פאוסט ואני מחכה כבר חודשים כינשרף המחסן יש לימזל מחורבן
6. תוכניות לחודש פברואר: לקרוא כמהה שיותר
8. האם החודש הראשון לשנה האזרחית החדשה היה לכם שגרתי, או שבכל זאת התחושה קצת שונה מכרגיל אותו דבר אין חדש תחת השמש

KallaGLP

New member
הסיכום שלי

1. ספר החודש - אם זכור לי נכון, סיימתי את הספר השלישי בטרילוגיית האיביס של אמיטב גוש בתחילת ינואר. אם כן - זה ספר החודש. אם לא, הבא אחריו הוא הספר שאני קוראת עכשיו - "משמרת-בית" של מרילין רובינסון. מדכא, אך יפה ופיוטי.
2. סרט/סדרת החודש - כמי שעסוקה בשיפוצים בבית ובחודש האחרון גם נטולת נטפליקס (כלומר מסתפקת במבחר המוגבל של ערוצים במלון סוג ז' שאני שוהה בו), צופה בעיקר בערוץ HGTV, העוסק ברכישת בתים ושיפוצם. לפחות משהו שאני יכולה להזדהות איתו ולקבל ממנו רעיונות
.
3. שיר/אלבום החודש - אין משהו אחד ספציפי, אך לאחרונה נהנית מתחנת הרדיו Blend של הרדיו הלווייני (סיריוס), שלדעתי יש לו רשימת השמעה מוצלחת במיוחד, שגם מרוממת את מצב רוחי. התחנה הזו פתוחה אצלי קבוע ברכב.
4. הדבר המשמח שקרה החודש - הילדים סיימו את הסמסטר בבית הספר בהצלחה, הבן הבכור הכריז על כוונתו להתחיל תואר שני (במקביל לשירותו כקצין בקבע), סוף כל סוף החלו השיפוצים בבית החדש (כי זה אומר שהמעבר המיוחל הולך ומתקרב), ובמקביל התחלתי עבודה חדשה ומעניינת המאפשרת לי גמישות רבה, כך שהיא משתלבת יפה באינספור העבודות והעיסוקים האחרים שיש לי על הראש כרגע.
5. הדבר המבאס שקרה החודש - השיפוצים בבית החדש, שבנוסף לזה שהם חתיכת טרחה וכאב ראש, גם גורמים לכך שכבר כמעט חודש אני מתגוררת בחדר במלון זול, הרחק מהמשפחה. זאת כי הילדים חייבים להמשיך בחיי השגרה וללכת לבית ספר וגם תנאי העבודה של בעלי, אף על פי שהם גמישים יחסית, אינם גמישים כמו שלי.
6. תוכניות לחודש פברואר - בתקווה לסיים את השיפוצים ולשוב הביתה כדי להתאחד עם כולם ולהתכונן למעבר.
7. האם היו לכם "החלטות לשנה החדשה", והאם כבר התחלתם ליישמן - אני לא מחליטה החלטות כאלה אף פעם.
8. האם החודש הראשון לשנה האזרחית החדשה היה לכם שגרתי, או שבכל זאת התחושה קצת שונה מכרגיל - כאמור, ממש לא שגרתי. בחיים לא נפרדתי מבני משפחתי לתקופה כל כך ארוכה, לא גרתי לבד במקום שעד עכשיו היה לי זר לגמרי ולא הייתי אחראית לבדי על שיפוץ כזה מאסיבי, על כל הכרוך בכך. מצד אחד, ממש התאהבתי באזור פה ולמדתי הרבה דברים מועילים, ומצד שני הגעגועים למשפחה, לחברים ולחיות המחמד נותנים בי את אותותיהם.

לא נס, ינואר?

1. ספר החודש:
עאידה - סמי מיכאל
חמישה ימים שזיעזעו את העולם - ניקולס בסט
2. סרט/סדרת החודש:
אנשים שהם לא אני - הדס בן ארויה
לא פה לא שם - מייסלון חמוד
3. שיר/אלבום החודש:
כחולת עיניים - עלמה זוהר
ארמון מחול - האחיות ג'משיד
4. הדבר המשמח שקרה החודש:
ראינו מופע של קובי מידן ואיתי פרל - משירי ליאונרד כהן
לאחותי נולד נכד
5. הדבר המבאס שקרה החודש:
הייתי מצונן
טראמפ, נתניהו
6. תוכניות לחודש פברואר:
נעבור את החורף ואחר כך נראה. באביב, באביב.
לקנות דירה להשקעה, ולא, לא התחלתי, ספק אם אתחיל.
8. האם החודש הראשון לשנה האזרחית החדשה היה לכם שגרתי, או שבכל זאת התחושה קצת שונה מכרגיל
שגרתי, במובן הטוב של המלה.

למעלה