מרוב שאני מיאוש אני שומע תסכתים באנגלית של פאוסט.

מרוב שאני מיאוש אני שומע תסכתים באנגלית של פאוסט.

ואנגלית שלי כל כך גרועה שאני בקושי מבין : אבל אין מה לעשות יש לי חשק עז לקורא את היצירה הזו , ואני לא מוצא את הספר באף חנות, אז אין לי בריריה אלא ללקוט פירור פה פירור שם , חבל שאין תסכית בעברית הייתי ישר רץ לשמוע, ז יצירה כל כך גדולה לפחות ממה שקראתי בעברית של זבוטנסקי ויעקב כהן וכל כך התלהבתי אבל אין באף חנות, התקשרתי לרבונזיון אזל מהמלאי התקשרתי לגלריה לספרות ואין ושגע אותי משה במשך חודשים סוחב אותי, אמר אחרי החגים היה ועכשיו אומר שאין יחזור עלי, קיצור מבאס מאוד, אני אפנה להצאה לאור מקווה שלהם יש.
לא ידעתי שהספר הזה כל כך נדיר ...

tristis

New member
אל יאוש. בשביל מה יש ספריות בעולם?

קרא אותו או השאל אותו באחת הספריות הקרובות למקום מגוריך

כן אבל אני רוצהל שהיה בספריה הפרטית שלי.....

אבל אם לא תהיה בריריה אני אשיל מהספירה.

תודה רבה לך

אבל זה זה רק על הנייר אני מתקשר לחנויות וה אומרים שאין על המדף, אני הזמנתי באשראי מהגלריה לספרות ואמרו שאצל מהלאי, זה לא כזה פשוט, מה שמראים ברשת לא בהכרח נכון למציאות...

אין אצל בוקספר

ולא בגלריה ולא ברובניזון אני מתקשר אליהם כבר חודשים ואומרים נחזור אליך שהיה ולא חוזרים,משה מהגלריה לספרות שגע לי תמוח ואני לו, אני מתקשר כל הזמן הוא אומר שאין אהיה אחרי החגים התקשרתי אחרי החגים ולא היה ,קיצור אין תספר באף חנות, גם של ניצה בצומת ספרים אין וומפרסמים ואין בפועל במלאי ונסתי גם בהוצאה בתל אביב לא ענו לי, אז חשבתי אם מי שהוא מהגולשיים יש לו את הספר והוא לא צריך אותו אני ארכוש ממנו, אני מוכן לשלם עד מאתים משקל ,אפשר להשיג ב70 בכל החניות יד שניה אבל אין לי סבלנות לחכות, ואני מוכן לשלם יותר כדי שספר היה סוף סוף אצלי ......

למעלה