סיכום חודש אוגוסט

• פותח הנושא Arana
  • פורסם בתאריך

Arana

Active member
מנהל
סיכום חודש אוגוסט

1. ספר החודש:
2. סרט/סדרת החודש:
3. שיר/אלבום החודש:
4. הדבר המשמח שקרה החודש:
5. הדבר המבאס שקרה החודש:
6. תוכניות לחודש ספטמבר:
7. איך אתם מסכמים את החופש הגדול

8. אילו עצות תייעצו לילדים במשפחתכם וליתר התלמידים שמתחילים את שנת הלימודים

roni64

New member
עונה

1. ספר החודש: היו כמה ספרים טובים, שניים בלטו במיוחד: "אני היהודי האחרון" מאת חיל רייכמן, שנכתב ב-1944 לאחר שהכותב הצליח להמלט מטרבלינקה, ו"לחצות אוקינוס" מאת קולום מק'קאן, ספר כתוב נפלא.
2. סרט/סדרת החודש: בעיקר שידורים חוזרים של קומדיות בשעות מאוחרות
3. שיר/אלבום החודש: כרגיל, באך
4. הדבר המשמח שקרה החודש: פרויקט מעניין בעבודה
5. הדבר המבאס שקרה החודש: מזג האויר
6. תוכניות לחודש ספטמבר: חופשה
7. איך אתם מסכמים את החופש הגדול: לא הרגשתי אותו
8. אילו עצות תייעצו לילדים במשפחתכם וליתר התלמידים שמתחילים את שנת הלימודים: אל תקחו ללב

KallaGLP

New member
תשובות:

1. ספר החודש: אין כזה. לא סיימתי עד הסוף אף ספר באוגוסט, אף על פי שאני קוראת שניים במקביל ומתקדמת איתם.
2. סרט/סדרת החודש: צפיתי מעט מאוד, אך סיימתי את העונה האחרונה של "האנטומיה של גריי".
3. שיר/אלבום החודש: אין משהו ספציפי.
4. הדבר המשמח שקרה החודש: עד אמצע החודש נמשך הטיול הנפלא במדינות וושינגטון, אורגון וצפון קליפורניה. אני עדיין תחת השפעה.
5. הדבר המבאס שקרה החודש: הטיול נגמר והתחילה שנת הלימודים בסוף אוגוסט.
6. תוכניות לחודש ספטמבר: הרבה עבודה, הכוללת, בין היתר, קריאה וסינון של הרבה חומר ספרותי. עכשיו, עם שגרת הלימודים והחוגים מקווה להגביר שוב את קצב הקריאה.
7. איך אתם מסכמים את החופש הגדול - היה כיף וחבל שנגמר. אני חושבת שאני אוהבת את החופש הגדול הרבה יותר מהילדים. שונאת לקום מוקדם בבקרים ולהתנהל על פי מערכת שרירותית.
8. אילו עצות תייעצו לילדים במשפחתכם וליתר התלמידים שמתחילים את שנת הלימודים - לחיות חיים מאוזנים, להשקיע בלימודים, אך גם לא לשכוח לבלות. וכמובן לקרוא.

למעלה