שבוע הספר תשע"ו נפתח

Arana

Active member
מנהל
שבוע הספר תשע"ו נפתח

הנה הגיע החג של חובבי הספרים, ואירועי שבוע הספר נפתחים ברחבי הארץ.

באתר משרד התרבות והספורט התפרסמה תוכניית אירועים שייערכו במהלך שבוע הספר בספריות ובמקומות נוספים - קישור להורדת התוכניה בפורמט PDF.

זמני פתיחת הדוכנים בת"א, ירושלים וכפר סבא - כאן, ויישובים נוספים - כאן (יש גם פייסבוק)

אתר דה מארקר סוקר את המבצעים השונים שמציעות ההוצאות והרשתות (קישור נוסף לכתבה).

ואחרי כל זה, איך לא מתרוששים בגלל כל הרכישות? ארגון "פעמונים" בצרור עצות מועילות.

אתם מוזמנים לשתף את כולנו במבצעים ומכירות מיוחדות בהם נתקלתם, ושיהיה לכולם חג ספר שמח

נמרוד2016

New member
שבוע הספר ברשת סיפור חוזר

הקשיבו הקשיבו
, כל הספרים בחנויות ב15 שקלים בלבד*, וספרים פגומים החל מ-5 שקלים

נמרוד2016

New member
יש מבצע בלמדא (אני הייתי ברעננה צפון)

שלושים אחוז הנחה על כל הספרים בחנות, מומלץ בחום

BloodyRose

New member
שבוע הספר האלטרנטיבי של 'האחים גרין'

מעתיקה מדף האירוע בפייסבוק:

יש אלטרנטיבה לתרבות הרווח והרשתות הגדולות!

בואו לפסטיבל עצום של ספרים, סופרים ומשוררים: מטרים ספורים מכיכר רבין ומשבוע הספר העברי, נקיים באחים גרין את שבוע הספר האלטרנטיבי - מסורת ששמה את הסופרים והמשוררים לפני ההוצאות והרשתות:

★ אלפי ספרים ב-10 שקלים בלבד ★ מכירה ישירה של ספרי משוררים וסופרים עצמאיים ★ שוק קח-תן של ספרים ★ 20% הנחה על כל מלאי הספרים שלנו ★ אירועים שוטפים והמון תרבות אלטרנטיבית

**פרישמן 90 בת"א, בין ה-15 ל-25 ביוני, כל יום מ-09:00 עד-23:00

ב-GetBook יש 35% על כל הספרים ו-50% על ספר שלישי :)

כולל מוגנים...
(למבצע: https://www.getbooks.co.il/info/bookweek/)

למי שעוד לא ניסה דיגיטל ורוצה, החל מהיום אם מורידים את האפליקציה - מחכים לכם בפנים פרקים ראשונים של 10 רבי מכר מדוברים במיוחד, להתנסות בחינם... (באנדרואיד, לא באייפון לצערי, אפל משגעים אותנו)
(האפליקציה בגוגל פליי: https://play.google.com/store/apps/details?id=co.il.ilook.getbooks)

ולמי שקורא הרבה כל השנה, יש מסלול "חופשי חודשי" לקוראים מכורים, עם הנחות קבועות כל השנה!

siv30

New member
סלע מאיר חוגג את שבוע הספר ואת ביטול חוק הספרים

ההזמנה

נמרוד2016

New member
אני רק שאלה...

זהו, נגמר עידן חוק הספרים באופן רשמי וגמור? בסיפור חוזר הקפידו על שמירה בנושא זה, אני רוצה לבשר בחנות שזהו, עבר זמנו

siv30

New member
הוא יבוטל סופית בספטמבר אם אני לא טועה

כל ספר שיצא עד אז יהיה מוגן 18 חודשים.

בודלר

New member
אלו הספרים שהזזמנתי

1 .פאוסט של גתה, מחכה לו כבר בקוצר רוח נראה לי זה ספר נפלא קראתי חלקים בן יהודה והיה מדהים במיוחד מהחריזה והדמיון .

2. גן העדן האבוד:; זה ספר שאני מחפש אותו כבר כמעת חצי שנה ומצאתי עותק שלו בוקספר ב 300 שקל .לא זול אבל ויצירה מכוננת וחשוב לי לקוורא אותה .

3. פרחי הרע תרגום אליהו מטויס ספר של המשורר הצרפתי בודלר שגם זה הכני שבחרתי לי יש לי תרגום של די מנור והוא נפלא אבל גרס מקוצרת מאוד ומכילה רק שליש מכמות השירים אז אני רוכש תגרסה היותר מלאה

4 שאה נאמה אפוס ענק בגרסה מקצורת בתרגמו של כגן מקווה להנות

5 ואחרון מוטרומפזות אבדיוס קראת חלקים בתרגום של בבן יהודה ועשה לי חשק לקורא

אלו ספרי השירה שאני קונה

ספרי פרוזה
שדים
דון קיחוטה
מובי דיק
מלחמה ושלום
מלכוד 22
וטום סויר

זה מה שאני מזמין את ספרי השירה כבר הזמנתי

למעלה